23.11.07, 10:14
sobie słucham. Wiem, na razie to tylko słowa, ale wreszcie takie którym warto
kibicować. God save the Donek ;)
Obserwuj wątek
    • emes-nju Re: expose 23.11.07, 10:31
      Nie slucham, ale slyszalem jakis komentarz w radio potwierdzajacy to, co piszesz :-)

      Niesamowite jak blyskawicznie nastapila depisuaryzacja jezyka. Obecnej wladzy z przyjemnoscia sie slucha. Mam nadzieje, ze nie poprzestana na gladkichn slowkach.
      • sven_b Re: expose 23.11.07, 10:39
        > Mam nadzieje, ze nie poprzestana na gladkichn slowka
        > ch.
        Minusem kazdej władzy, nawet tej szczytnej, jest to ze gdzieś na dole podpina
        się pod nią ogon cwaniaków. Dlatego zycze im zeby oprócz przemyślanej polityki
        mieli oko na własny tyłek.
      • mrzagi01 Re: expose 23.11.07, 10:50
        emes-nju napisał:

        > Nie slucham, ale slyszalem jakis komentarz w radio potwierdzajacy to, co piszes
        > z :-)
        >
        > Niesamowite jak blyskawicznie nastapila depisuaryzacja jezyka.

        a,propos- jak do tej pory nie padło ANI RAZU słowo UKŁAD (!!!!!!!)
        • edek40 Re: expose 23.11.07, 11:13
          Eeee. To o czym ten biedak mowi ;)

          Tak sobie poczytalem i, jesli zrealizuja to w sensownym czasie, to jest szansa na cud. Odchudzenie administracji 4 mld w tym roku (premier ma miec tylko 1 limuzyne, a nie szesc, a moze dojdzie do tego, ze jak pania Merkel, ktos sfotografuje Donalda w Tesco, gdy robi zakupy). Sprzedaz osrodkow rzadowych podobno nawet 20 mld!!! Chyba cos zle przeczytalem. Prywatyzacja tylko w tym roku nie mniej niz 10 mld. Sa oszczednosci i ekstra dochody. Moze uda im sie podniesc pensje lekarzom i nauczycielom, kupic sobie troche spokoju (z reszta nalezy im sie) i zaczac reformowac nasz grajdolek.
          • lexus400 Re: expose 23.11.07, 11:40
            W każdym razie jestem pod wrażeniem i życzę Donaldowi powodzenia.
    • lexus400 Re: expose 23.11.07, 10:46
      tez slucham
      • wiktor_l Re: expose 23.11.07, 12:12
        Brzmialo to wszystko niezle, rzeczywiscie roznica co najmniej 2 klas w
        porownaniu do poprzednikow.

        Ale prawdziwy test przejda przy realizacji, kiedy to Warszawę najedzie tlum
        gornikow z kilofami,popieranych przez kolejarzy i zbrojeniowcow.
        Zobaczymy wtedy, jak bedzie wygladac prywatyzacja:((
      • krakus.b6 Re: expose 23.11.07, 12:19
        Słuchałem Pana Tuska i kibicuję Jemu i całemu Rządowi (z dużej,bo
        nareszcie czuję że to mój Rząd),by udało się zrealizować większość z
        założonych celów.Rzyczę Rządowi przede wszystkim jak najmniejszych
        problemów z opozycją i prezydenciną.
        Patrzac na ławy poselskie zajmowane przez PiS,a zwłaszcza na ławę w
        której siedział Gosiewski i Kaczyński,nóż mi się kieszeni
        otwierał.Te przesiąknięte nienawiscią do PO i mające wrogi stosunek
        do każdego,kto nie jest z nimi,ignorowały to przemówienie.
        Kaczyśki Jarosław ziewał co chwilę i dawał Panu Tuskowi do
        zrozumienia,że wszystko co mówi to on i tak zlewa.
        Gosieski coś notował i rozglądał się po sali.Pewnie ze zdziwienia,że
        niektórzy posłowie PiS odważyli się bić brawo Panu Tuskowi.
        • krakus.b6 Re: expose 23.11.07, 12:20
          Hehehe.Napisałem życzę,przez RZ.
          Przepraszam.
          • krakus.b6 Znudzona kaczka 23.11.07, 13:07
            fakty.interia.pl/galerie/kraj/wynudzeni-na-expose/zdjecie/duze,629547,1,269
            Kulturą osobistą to poseł Kaczyński nie grzeszy.
            • mrzagi01 Re: Znudzona kaczka 23.11.07, 13:15
              patrzcie- biedny Gosio ma takie krótkie łapki że musi się pochylać zeby przez
              komórke pogadać
              • lexus400 Re: Znudzona kaczka 23.11.07, 13:55
                To jest dobre i jakże wymowne.
                fakty.interia.pl/galerie/kraj/wynudzeni-na-expose/zdjecie/duze,629343,12,269
                • krakus.b6 Re: Znudzona kaczka 23.11.07, 15:07
                  lexus400 napisał:

                  > To jest dobre i jakże wymowne.
                  > fakty.interia.pl/galerie/kraj/wynudzeni-na-
                  expose/zdjecie/duze,629343,12,269

                  Patrząc na te gęby,aż się prosi by p.....!
                  • krakus.b6 Jak oceniacie expose 23.11.07, 16:29
                    wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/9,80269,4700252.html
                  • niewygodny Re: Znudzona kaczka 23.11.07, 16:52
                    No przecież ich nie intersuje rządzenie tylko władza, więc jak
                    posłuchali nudów przez 3 godziny to nie dizwota że chłopaki
                    przymuliły.

                    Trochę wyrozumiałości trzeba mieć ;-)


                    czasami warto się zranić, aby się przekonać, czy jeszcze coś się
                    czuje
                    • krakus.b6 Re: Znudzona kaczka 23.11.07, 18:36
                      niewygodny napisał:

                      > No przecież ich nie intersuje rządzenie tylko władza, więc jak
                      > posłuchali nudów przez 3 godziny to nie dizwota że chłopaki
                      > przymuliły.
                      >
                      > Trochę wyrozumiałości trzeba mieć ;-)
                      >
                      >
                      > czasami warto się zranić, aby się przekonać, czy jeszcze coś się
                      > czuje

                      PiS jest zainteresowany robieniem zawieruchy w państwie.Im więcej
                      bałaganu,tym lepiej można ukryć przekręty.
                      PiS to nie prawo i sprawiedliwość.PiS to partia intensywnych
                      szkodników.
    • drpawelek Re: expose 23.11.07, 17:43
      Tylko trzy godziny? Widze, ze wracamy do tradycji!
      • wiktor_l Re: expose 23.11.07, 18:25
        Tak, wracamy do tradycji poprawnej konstrukcji zdan, braku mlaskania jak maly
        warchlaczek przy korycie i logicznego myslenia.

        I olewamy uklad;)
        • krakus.b6 Re: expose 23.11.07, 18:31
          wiktor_l napisał:

          > Tak, wracamy do tradycji poprawnej konstrukcji zdan, braku
          mlaskania jak maly
          > warchlaczek przy korycie i logicznego myslenia.
          >
          > I olewamy uklad;)
          Tylko że ten układ,olewa też Rząd i całą koalicję rządzącą.:(
      • lexus400 Re: expose 23.11.07, 18:49
        drpawelek napisał:

        > Tylko trzy godziny? Widze, ze wracamy do tradycji!

        Powiedz skąd u Ciebie człowieka jak mniemam młodego i wykształconego takie
        zaślepienie pierdolonym kaczyzmem???? Ja wiem, że jest demokracja i każdemu
        wolno myśleć i wyrażać swoje poglądy ale odbieram to tak, jakbyś Ty doktor
        wmawiał mi ciemnotę, że rzeżączka jest bardzo pożyteczną i miłą chorobą.
        • krakus.b6 Re: expose 23.11.07, 18:52
          > drpawelek napisał:
          >
          > > Tylko trzy godziny? Widze, ze wracamy do tradycji!
          A ile czasu przemawiał ten,co go zza mównicy nie było widać?
          • tomek854 Re: expose 23.11.07, 20:03
            Się kłócicie nie wiadomo o co. I tak Fidel Castro gada najdłużej. Ale nie o to
            chodzi ile się gada, ale co!
        • drpawelek Re: expose 23.11.07, 21:31
          Drogi Lexie,
          Ja nie jestem zafascynowany kaczyzmem. Nie jestem niestety zafascynowany niczym
          i nikim - moze szkoda. Niektore zdania tutaj pisze z przekory, bo slepa wiara w
          politykow (zlych/dobrych/madrych/glupich) mnie smieszy. Zawsze pojawiaja sie te
          same obiecanki, chociaz cyniczna walka o stanowiska, wplywy i wladze toczy sie
          gdzies na zapleczu. Na zewnatrz jest tylko PR - u jednych lepszy, u innych gorszy.

          Acha, do niedawna nie wiedzialem, jak spiewa Doda. Kilka dni temu uslyszalem po
          raz pierwszy :-)
          • lexus400 Re: expose 23.11.07, 22:09
            drpawelek napisał:

            > Drogi Lexie,
            > Ja nie jestem zafascynowany kaczyzmem. Nie jestem niestety zafascynowany niczym
            > i nikim - moze szkoda.

            Drogi drpawelku,
            Ja również nie jestem zafascynowany ani Panem Tuskiem ani żadnym innym Panem w
            obecnej czy byłej czy jeszcze "bylszej" władzy, jednak biorąc pod uwagę
            wszystkie za i przeciw nie krytykuje na dzien dobry poczatku sprawowania wladzy
            przez obecna ekipe a o ostatniej chce jak najszybciej zapomniec.
    • sven_b Re: expose 23.11.07, 21:16
      Wystąpienie rzeczowe ale jak piszecie, ważne by w praktyce tak poszło. Jeżeli to
      sie uda to mamy okazję stać sie piękną krainą.

      Miałem już dość parady głupoli w tym kraju. Szczególnie tych, którzy chcieli tu
      robić 2gi Watykan, tych co mieli ludzi za głupich i po publicznej najebce
      opowiadali o filipińskich gorączkach, a także tych nabuzowanych układem.

      I jeszcze jedno. Patrzyłem dziś na ławki PiSu podczas ekspoze i czułem, że do
      tej sekty logika nie trafia, że nie słuchają. Jedyne co mają zakodowane to
      jątrzenie, iść w zaparte, krytyka. Groźna broń w sumie. Szczególnie kajber. Mam
      nadzieje, że do rządzenia już nie doskoczy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka