mrzagi01 23.11.07, 10:14 sobie słucham. Wiem, na razie to tylko słowa, ale wreszcie takie którym warto kibicować. God save the Donek ;) Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
emes-nju Re: expose 23.11.07, 10:31 Nie slucham, ale slyszalem jakis komentarz w radio potwierdzajacy to, co piszesz :-) Niesamowite jak blyskawicznie nastapila depisuaryzacja jezyka. Obecnej wladzy z przyjemnoscia sie slucha. Mam nadzieje, ze nie poprzestana na gladkichn slowkach. Odpowiedz Link
sven_b Re: expose 23.11.07, 10:39 > Mam nadzieje, ze nie poprzestana na gladkichn slowka > ch. Minusem kazdej władzy, nawet tej szczytnej, jest to ze gdzieś na dole podpina się pod nią ogon cwaniaków. Dlatego zycze im zeby oprócz przemyślanej polityki mieli oko na własny tyłek. Odpowiedz Link
mrzagi01 Re: expose 23.11.07, 10:50 emes-nju napisał: > Nie slucham, ale slyszalem jakis komentarz w radio potwierdzajacy to, co piszes > z :-) > > Niesamowite jak blyskawicznie nastapila depisuaryzacja jezyka. a,propos- jak do tej pory nie padło ANI RAZU słowo UKŁAD (!!!!!!!) Odpowiedz Link
edek40 Re: expose 23.11.07, 11:13 Eeee. To o czym ten biedak mowi ;) Tak sobie poczytalem i, jesli zrealizuja to w sensownym czasie, to jest szansa na cud. Odchudzenie administracji 4 mld w tym roku (premier ma miec tylko 1 limuzyne, a nie szesc, a moze dojdzie do tego, ze jak pania Merkel, ktos sfotografuje Donalda w Tesco, gdy robi zakupy). Sprzedaz osrodkow rzadowych podobno nawet 20 mld!!! Chyba cos zle przeczytalem. Prywatyzacja tylko w tym roku nie mniej niz 10 mld. Sa oszczednosci i ekstra dochody. Moze uda im sie podniesc pensje lekarzom i nauczycielom, kupic sobie troche spokoju (z reszta nalezy im sie) i zaczac reformowac nasz grajdolek. Odpowiedz Link
lexus400 Re: expose 23.11.07, 11:40 W każdym razie jestem pod wrażeniem i życzę Donaldowi powodzenia. Odpowiedz Link
wiktor_l Re: expose 23.11.07, 12:12 Brzmialo to wszystko niezle, rzeczywiscie roznica co najmniej 2 klas w porownaniu do poprzednikow. Ale prawdziwy test przejda przy realizacji, kiedy to Warszawę najedzie tlum gornikow z kilofami,popieranych przez kolejarzy i zbrojeniowcow. Zobaczymy wtedy, jak bedzie wygladac prywatyzacja:(( Odpowiedz Link
krakus.b6 Re: expose 23.11.07, 12:19 Słuchałem Pana Tuska i kibicuję Jemu i całemu Rządowi (z dużej,bo nareszcie czuję że to mój Rząd),by udało się zrealizować większość z założonych celów.Rzyczę Rządowi przede wszystkim jak najmniejszych problemów z opozycją i prezydenciną. Patrzac na ławy poselskie zajmowane przez PiS,a zwłaszcza na ławę w której siedział Gosiewski i Kaczyński,nóż mi się kieszeni otwierał.Te przesiąknięte nienawiscią do PO i mające wrogi stosunek do każdego,kto nie jest z nimi,ignorowały to przemówienie. Kaczyśki Jarosław ziewał co chwilę i dawał Panu Tuskowi do zrozumienia,że wszystko co mówi to on i tak zlewa. Gosieski coś notował i rozglądał się po sali.Pewnie ze zdziwienia,że niektórzy posłowie PiS odważyli się bić brawo Panu Tuskowi. Odpowiedz Link
krakus.b6 Znudzona kaczka 23.11.07, 13:07 fakty.interia.pl/galerie/kraj/wynudzeni-na-expose/zdjecie/duze,629547,1,269 Kulturą osobistą to poseł Kaczyński nie grzeszy. Odpowiedz Link
mrzagi01 Re: Znudzona kaczka 23.11.07, 13:15 patrzcie- biedny Gosio ma takie krótkie łapki że musi się pochylać zeby przez komórke pogadać Odpowiedz Link
lexus400 Re: Znudzona kaczka 23.11.07, 13:55 To jest dobre i jakże wymowne. fakty.interia.pl/galerie/kraj/wynudzeni-na-expose/zdjecie/duze,629343,12,269 Odpowiedz Link
krakus.b6 Re: Znudzona kaczka 23.11.07, 15:07 lexus400 napisał: > To jest dobre i jakże wymowne. > fakty.interia.pl/galerie/kraj/wynudzeni-na- expose/zdjecie/duze,629343,12,269 Patrząc na te gęby,aż się prosi by p.....! Odpowiedz Link
krakus.b6 Jak oceniacie expose 23.11.07, 16:29 wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/9,80269,4700252.html Odpowiedz Link
niewygodny Re: Znudzona kaczka 23.11.07, 16:52 No przecież ich nie intersuje rządzenie tylko władza, więc jak posłuchali nudów przez 3 godziny to nie dizwota że chłopaki przymuliły. Trochę wyrozumiałości trzeba mieć ;-) czasami warto się zranić, aby się przekonać, czy jeszcze coś się czuje Odpowiedz Link
krakus.b6 Re: Znudzona kaczka 23.11.07, 18:36 niewygodny napisał: > No przecież ich nie intersuje rządzenie tylko władza, więc jak > posłuchali nudów przez 3 godziny to nie dizwota że chłopaki > przymuliły. > > Trochę wyrozumiałości trzeba mieć ;-) > > > czasami warto się zranić, aby się przekonać, czy jeszcze coś się > czuje PiS jest zainteresowany robieniem zawieruchy w państwie.Im więcej bałaganu,tym lepiej można ukryć przekręty. PiS to nie prawo i sprawiedliwość.PiS to partia intensywnych szkodników. Odpowiedz Link
drpawelek Re: expose 23.11.07, 17:43 Tylko trzy godziny? Widze, ze wracamy do tradycji! Odpowiedz Link
wiktor_l Re: expose 23.11.07, 18:25 Tak, wracamy do tradycji poprawnej konstrukcji zdan, braku mlaskania jak maly warchlaczek przy korycie i logicznego myslenia. I olewamy uklad;) Odpowiedz Link
krakus.b6 Re: expose 23.11.07, 18:31 wiktor_l napisał: > Tak, wracamy do tradycji poprawnej konstrukcji zdan, braku mlaskania jak maly > warchlaczek przy korycie i logicznego myslenia. > > I olewamy uklad;) Tylko że ten układ,olewa też Rząd i całą koalicję rządzącą.:( Odpowiedz Link
lexus400 Re: expose 23.11.07, 18:49 drpawelek napisał: > Tylko trzy godziny? Widze, ze wracamy do tradycji! Powiedz skąd u Ciebie człowieka jak mniemam młodego i wykształconego takie zaślepienie pierdolonym kaczyzmem???? Ja wiem, że jest demokracja i każdemu wolno myśleć i wyrażać swoje poglądy ale odbieram to tak, jakbyś Ty doktor wmawiał mi ciemnotę, że rzeżączka jest bardzo pożyteczną i miłą chorobą. Odpowiedz Link
krakus.b6 Re: expose 23.11.07, 18:52 > drpawelek napisał: > > > Tylko trzy godziny? Widze, ze wracamy do tradycji! A ile czasu przemawiał ten,co go zza mównicy nie było widać? Odpowiedz Link
tomek854 Re: expose 23.11.07, 20:03 Się kłócicie nie wiadomo o co. I tak Fidel Castro gada najdłużej. Ale nie o to chodzi ile się gada, ale co! Odpowiedz Link
drpawelek Re: expose 23.11.07, 21:31 Drogi Lexie, Ja nie jestem zafascynowany kaczyzmem. Nie jestem niestety zafascynowany niczym i nikim - moze szkoda. Niektore zdania tutaj pisze z przekory, bo slepa wiara w politykow (zlych/dobrych/madrych/glupich) mnie smieszy. Zawsze pojawiaja sie te same obiecanki, chociaz cyniczna walka o stanowiska, wplywy i wladze toczy sie gdzies na zapleczu. Na zewnatrz jest tylko PR - u jednych lepszy, u innych gorszy. Acha, do niedawna nie wiedzialem, jak spiewa Doda. Kilka dni temu uslyszalem po raz pierwszy :-) Odpowiedz Link
lexus400 Re: expose 23.11.07, 22:09 drpawelek napisał: > Drogi Lexie, > Ja nie jestem zafascynowany kaczyzmem. Nie jestem niestety zafascynowany niczym > i nikim - moze szkoda. Drogi drpawelku, Ja również nie jestem zafascynowany ani Panem Tuskiem ani żadnym innym Panem w obecnej czy byłej czy jeszcze "bylszej" władzy, jednak biorąc pod uwagę wszystkie za i przeciw nie krytykuje na dzien dobry poczatku sprawowania wladzy przez obecna ekipe a o ostatniej chce jak najszybciej zapomniec. Odpowiedz Link
sven_b Re: expose 23.11.07, 21:16 Wystąpienie rzeczowe ale jak piszecie, ważne by w praktyce tak poszło. Jeżeli to sie uda to mamy okazję stać sie piękną krainą. Miałem już dość parady głupoli w tym kraju. Szczególnie tych, którzy chcieli tu robić 2gi Watykan, tych co mieli ludzi za głupich i po publicznej najebce opowiadali o filipińskich gorączkach, a także tych nabuzowanych układem. I jeszcze jedno. Patrzyłem dziś na ławki PiSu podczas ekspoze i czułem, że do tej sekty logika nie trafia, że nie słuchają. Jedyne co mają zakodowane to jątrzenie, iść w zaparte, krytyka. Groźna broń w sumie. Szczególnie kajber. Mam nadzieje, że do rządzenia już nie doskoczy. Odpowiedz Link