anadin
23.07.10, 13:20
witam. jestem mamą 8 miesięcznego chłopca. nie karmię piersią. okres
dostałam 1 lipca - wywoływany luteiną. staramy się z mężem o
kolejego dzidziusia. temperaturę mierze od tego cyklu. przed porodem
cykle mialam ok. 30-dniowe. proszę o pomoc w interpretacji wykresu w
celu określenia czy wystąpiła owulacja i czy jest szansa ciąży w tym
cyklu. dodam, że temperature mierzę w ustach termometrem rtęciowym.
oto moje pomiary:
1dc - @
2dc - @
3dc - @
4dc - @
5dc - @
6dc - 36,2
7dc - 36,4
8dc - 36,4
9dc - 36,2 śluz kremowy
10dc - 36,3, śluz kremowy
11dc - brak pomiaru, współżycie
12dc - 36,2
13dc - 36,2, współżycie
14dc - 36,4, śluz rozciągliwy, współżycie
15dc - 36,5
16dc - 36,3
17dc - 36,5 śluz kremowy
18dc - 36,5
19dc - 36,4 współżycie
20dc - 36,5 śluz rozciągliwy (nie wiem czy to nie z powodu
współżycia)
21dc - 36,45
22dc - 36,25 współżycie
23dc - 36,45
meilowałam z horpyna4 i dostałam wskazówkę aby pomiary były bardzie
dokładne stąd ostatnie pomiary z dokładnością do 2 miejsc po
przecinku. zdaję sobie sprawe z tego, że najlepszy obraz dał by
wykres całego cyklu, ale jakoś jestem niecierpliwa i chciała bym
znac opinie innych na ten temat. prowadziłam obserwację w programie
fertility, ale opcja vipowska interpretująca wykres wygasła a ja
sama nie mam jeszcze doświadczenia w tej kwestii. jeśli ktoś ma
ochote się wypowiedziec to czekam na wszelkiego rodzaju sugestie i
rady
aha dodam, ze od 3 dni odczuwam lekki ból po prawej stronie
podbrzusza, mam powiększone piersi i czuje się senna. nie wiąże
narazie tych objawów z wczesną ciążą bo nie chce się nakręcac.
z góry dziękuję za odpowiedzi