butelkowa_mama 28.09.12, 10:50 Witam, uczę się Rotzera, staramy się o dziecko. To moj wykres: enpr.pl/3392 Temperatura wyraźnie spadła :( ale krwawienia brak. Czy od jutra nawet w razie braku @ rozpoczyna się nowy cykl? Z góry dziękuję za pomoc. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bystra_26 i masz okres 01.10.12, 13:22 Wniosek dla Ciebie: temperatura może spaść nawet kilka dni przed okresem, w trakcie okresu, a nawet dopiero jak okres się zakończy. Odpowiedz Link
njut Re: i masz okres 01.10.12, 14:06 Potwierdzam na własnym przykładzie. U mnie dziś 3dc a temp całkiem wysoko jak na ten moment. Odpowiedz Link
butelkowa_mama Re: i masz okres 05.10.12, 17:40 No właśnie...a ja myślałam, że z tym spadkiem będzie zawsze tak samo, tzn , że jednej osobie zawsze spada temp 1 dzień przed @, innej 2 ale zawsze tak samo :/ no trudno :) Odpowiedz Link