Dodaj do ulubionych

Czy to nowy cykl nie poprzedzony krwawieniem?

28.09.12, 10:50
Witam, uczę się Rotzera, staramy się o dziecko.
To moj wykres: enpr.pl/3392
Temperatura wyraźnie spadła :( ale krwawienia brak. Czy od jutra nawet w razie braku @ rozpoczyna się nowy cykl?
Z góry dziękuję za pomoc.
Obserwuj wątek
    • bystra_26 i masz okres 01.10.12, 13:22
      Wniosek dla Ciebie:
      temperatura może spaść nawet kilka dni przed okresem, w trakcie okresu, a nawet dopiero jak okres się zakończy.
      • njut Re: i masz okres 01.10.12, 14:06
        Potwierdzam na własnym przykładzie. U mnie dziś 3dc a temp całkiem wysoko jak na ten moment.
        • butelkowa_mama Re: i masz okres 05.10.12, 17:40
          No właśnie...a ja myślałam, że z tym spadkiem będzie zawsze tak samo, tzn , że jednej osobie zawsze spada temp 1 dzień przed @, innej 2 ale zawsze tak samo :/ no trudno :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka