sophijka
17.04.09, 19:11
Potrzbuje waszej pomocy, madre kobiety...
Jestem 2gi miesiac na Parlodelu (b.wysoka prolaktyna) i pierwszy
cykl mialam wydluzony (40 dni) z jak zwykle dluga faza sluzu.
(owulacja ok 18-22dc)
Teraz, w drugim cyklu, od 12dc plamie juz 12 dzien z rzedu, z dwiema
jednodniowymi przerwami....przez 10 dni byly to plamienia zawsze ze
sluzem, albo nieteczki krwi, albo brazowe silniejsze krwawienia,
zawsze jednak wystraczyla 1 wkladka.
Nie mierzylam ostatnio temp, ale od 2 dni sluz zaniknal i czuje
goraco, wiec pewnie jestem juz w II fazie.
Jest to 4 plamienie srodcykliczne w ciagu 14 miesiecy, nigdy nie
mialam tak dlugiego, mialam mnostwo USG, nikt nie dopatrzyl sie
torbieli albo nadzerki - skad to swinstwo?
Czemu mam tak rozregulowana gospodarke hormonalna?!
Co powinnam zbadac? jak sie leczyc?czego to moze byc symptomem?
I pewnie znow nie mam szansy na ciaze w tym cyklu....