meduza7
31.07.07, 11:26
Właśnie znalazłam w Wiki, że zapowiedziana jest kolejna część cyklu pt.
"Mistrz Alvin". Ostatnia chyba, jak sądzicie? Bardzo jestem ciekawa
ostatecznej konfrontacji między braćmi. Jak rownież dokończenia wielu wątków,
które gdzieś się w międzyczasie pogubiły, jak np. Cavila Plantera, który, jak
sądzę, wciąż szuka swego pierworodnego syna.