nosek69
13.03.07, 23:11
Witam,
Zastanawiałem się nad taką kwestią iż faceci z natury nie są monogamiczni i w
zasadzie dlaczego poligamia jest nielegalna? Jeżeli kobiety, z którymi jestem
akceptują to, to dlaczego nie?
Są szumne hasła o legalizacji małżeństw homoseksualnych a ja jestem za
poligamią. Patrząc na nas na ludzi jako na ssaki stadne to w zasadzie dla
facetów to straszna męczarnia tak całe życie z jedną partnerką...
Interesuje mnie zdanie grupy na ten temat.