Jak w tytule, witam i pozdrawim wszystkich forumowiczow i nasze
moderatorko-adminki

)podobnie jak Wy zmagam sie z mocno nierownymi
nastrojami,czytuje forum i uwazam za cudowne istnienia miejsca gdzie mozna
podzielic sie swoimi doswiadczeniami-nie tylko dotyczacymi choroby,bardzo
interesujace watki poruszacie i ogolnie mi sie tutaj podoba

)
Calusy dla wszystkich jamon-serrano