Dodaj do ulubionych

buenos dias

20.05.07, 15:27
Jak w tytule, witam i pozdrawim wszystkich forumowiczow i nasze
moderatorko-adminki smile)podobnie jak Wy zmagam sie z mocno nierownymi
nastrojami,czytuje forum i uwazam za cudowne istnienia miejsca gdzie mozna
podzielic sie swoimi doswiadczeniami-nie tylko dotyczacymi choroby,bardzo
interesujace watki poruszacie i ogolnie mi sie tutaj podoba smile)
Calusy dla wszystkich jamon-serrano
Obserwuj wątek
    • com_sui Ola, czy jak tam :) 20.05.07, 22:46
      Witamy, czuj się tu dobrze.
    • aurelia_aurita Re: buenos dias 21.05.07, 17:14
      cześć. miło widzieć nową twarz na forum smile
      no i oczywiście zachęcam do pisania.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka