AAaaaAAAAAAAAAAAAaaaaaa a LIdka dzisiaj postawiła swoje pierwsze samodzielne kroki!!!!
Dziewczyny siostra dzwoniła zaryczan, nie można jej było zrozumieć przez telefon.
Ja od razu w ryk bo myślałam, że się coś z Natalką stało i w końcu mama zrozumiała słowa "JEZU, MAMO LIDKA CHODZI"