Dodaj do ulubionych

LIDKA i pierwsze kroki

03.12.10, 19:32
AAaaaAAAAAAAAAAAAaaaaaa a LIdka dzisiaj postawiła swoje pierwsze samodzielne kroki!!!!
Dziewczyny siostra dzwoniła zaryczan, nie można jej było zrozumieć przez telefon.
Ja od razu w ryk bo myślałam, że się coś z Natalką stało i w końcu mama zrozumiała słowa "JEZU, MAMO LIDKA CHODZI" smile
Obserwuj wątek
    • tumigutek5 Re: LIDKA i pierwsze kroki 03.12.10, 19:49
      Boże cuuuuuuuudnie , wiedziałam że da radę , wiedziałam , wiedziałam .... ucałuj "moją" księżniczkę ..... dzielna, najdzielniejsza kruszynka ...... teraz czekamy na zdjęcie smilesmilesmile
    • aneciamamawiki Re: LIDKA i pierwsze kroki 03.12.10, 19:56
      az sie łezka w oku kreci, bardzo sie wzruszylam, nasza malutka Lidzia, dzielniaczek! smieszek kochany, Ola ty wiesz ze to dzieki Tobie, pieniadze z 1% przeznaczone na rehabilitacje pomogły Lidzismile
      • mamaduo Re: LIDKA i pierwsze kroki 03.12.10, 20:29
        BRAWO!!!!!!!!! Piekny prezent na Mikolajki!!! Ale sie ciesze big_grinbig_grinbig_grinbig_grin!!!!
      • mama_kasia_77 Re: LIDKA i pierwsze kroki 03.12.10, 20:30
        Olu,cudowna wiadomość!I wcale się siostrze nie dziwię,też bym ryczała...myślę,ze kiedyś się poryczę smile
    • mama-cudownego-misia Re: LIDKA i pierwsze kroki 03.12.10, 20:43
      No super smile Pomyślałabyś, że to się stanie, i że tak szybko?
    • iksantia Re: LIDKA i pierwsze kroki 03.12.10, 20:50
      Aż mnie ciary przeszły, tak się cieszę! A jak Natka?
    • anna_fv Re: LIDKA i pierwsze kroki 03.12.10, 21:39
      Czekalam na takie wiadomości smile

      Olu, jak będziesz mieć czas napisz coś więcej co u dziewczynek. No i koniecznie zdięcia!!! smile
      • polaa27 Re: LIDKA i pierwsze kroki 03.12.10, 21:52
        Super!!! Gratulacje dla dziewczynek i dla rodziców. Świetnie, ze ta walka o dzieci przynosi rezultaty, trzymam kciuki!
    • nadusia1202 Re: LIDKA i pierwsze kroki 03.12.10, 21:55
      gratulacje!!!!!!
      ale niespodzianke malutka zrobiła ekstra
      • jolantusia1 Re: LIDKA i pierwsze kroki 03.12.10, 22:35
        super!!! Gratulacje
        • anjazzielonego Re: LIDKA i pierwsze kroki 04.12.10, 08:16
          Wspaniale, wspaniale, wspaniale!!!
          Ależ jesteśmy dumne z Lidzi!!!smile smile smile
          Ola, Aneta ma rację, ogromny w tym Twój udział; bardzo im pomogłaś z akcją 1%!!!
          • madzia2808 Re: LIDKA i pierwsze kroki 04.12.10, 08:40
            gratulacje dla małej księżniczkismile
            • bootylicious1985 Re: LIDKA i pierwsze kroki 04.12.10, 09:14
              BRAWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! big_grin
              • liance Re: LIDKA i pierwsze kroki 04.12.10, 10:03
                Ale cudna wiadomość! Przeokropnie się cieszę i gratuluję Tobie i siostrze bo Wasza w tym ogromna zasługa!
    • ag0000 Re: LIDKA i pierwsze kroki 04.12.10, 14:51
      Wspaniałe nowinki i bardzo się cieszę razem z wami smile
    • zdunia1979 Re: LIDKA i pierwsze kroki 04.12.10, 19:41
      Wspaniale! Życzę dalszych sukcesówsmile
      • anemon3 Re: LIDKA i pierwsze kroki 05.12.10, 11:07
        Cudowna wiadomość!!!!!!!!! Buziaki dla małej bohaterki smile
    • goskagb Re: LIDKA i pierwsze kroki 05.12.10, 12:26
      Zuch dziewczyna smile
      • tartulina Re: LIDKA i pierwsze kroki 05.12.10, 12:28
        Super!Super!Gratulacje dla Lidzi!!!Buziaki dla Natalki!!
        • mnkl Re: LIDKA i pierwsze kroki 06.12.10, 13:05
          I ja się przyłączam. GRATULACJE dla Lidzi!!
    • phere_nike Re: LIDKA i pierwsze kroki 06.12.10, 15:33
      gratuluje... z całego serca,...... kiss
      • amba19 Re: LIDKA i pierwsze kroki 06.12.10, 19:59
        Mam mokre oczy i zasznurowane gardło...... wielka mała dziewczynka!
        • netka2 Re: LIDKA i pierwsze kroki 09.12.10, 10:12
          Olu tak bardzo się cieszę smile Wiedziałam od początku że to dzielna dziewczynka smile

          A jak Natalka się miewa ??
    • minkapinka Re: LIDKA i pierwsze kroki 09.12.10, 10:13
      Pięknieeeeeee! Mam nadzieję, ze to uskrzydli siostrę. W koncu do przodu smile
      • ola_mi a Natalka 09.12.10, 16:20
        Natalka niestety należy chyba do grona tych dzieci, któe nie wiedzą że istnieją. Kontakt emocjonalny z jej strony z otoczeniem jest nikły. Czasmi sie usmiecha jak się ja głaska, pieści.
        Niestety często miewa ataki padaczki i to bardzo silne. zawsze konczy się koniecznością podania wlewki z relanium sad
        W porzyszlym tygodniu ma mieć przymiarkę do pionizatora, ktiry można było zakupić dzięki pieniążkom zgromadzonym na subkoncie. część oczywiście porył NFZ, ale chyba mniej niz 50%.
        resztę mógł pokryć PEFRON, ale nie wiadomo czy w przyszłym roku sie uda, bo jest kolejka oczekujących a w tym roku już nie ma mozliwości.

        Teraz staramy się o dofinansowanie maty do hydromasażu ze strony WOŚP, gdyz obie dziewczynk,i mają zlecony jej zakup.

        W imieniu siostry dziękujemy za ciepłe słowa smile
        • anjazzielonego Re: a Natalka 09.12.10, 19:51
          To takie smutne, że stan Natalki niestety się nie poprawia.
          Na pewno jednak czuje, że jest bardzo kochana i otoczona wspaniałą opieką.
          Nie wiem co więcej napisać, Ola....

          Tak bym chciała, byś o Lidce i Natalce miała same dobre wiadomości.
        • marter74 Re: a Natalka 11.12.10, 21:15
          Gratulacie dla Lidki!!!!!A jaką radość ma dziecko,wiemy,bo Daria też sama trochę drepcze,a to rówieśniczka z dziewczynami(czerwcowe).Chodzi,przewraca się wstaje i znów idzie do przodu.Ostatnio sama po raz pierwszy weszła na rehabilitacje,oooo jakie było zdziwienie,też się cieszymy.Pozdrawiamy
          • netka2 Re: a Natalka 12.12.10, 11:54
            Olu myślę że Natalka i tak jest wielkim szczęściem smile
            Daj o czasu do czasu znać co u dziewczynek słychać wink
            • sarkaaa Re: a Natalka 13.12.10, 20:23
              Wielkiej radości z poznawania świata dla Lidusi i duuuużo zdrówka dla dzielnej Natalki!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka