Dodaj do ulubionych

Bruno Groening

30.09.07, 12:51
Słyszeliście ?
Obserwuj wątek
    • seweryna7 Re: Bruno Groening 06.10.07, 22:48
      tak...
      www.bruno-groening.org/polska/default.htm
    • artur862 Re: Bruno Groening 07.10.07, 22:52
      to z cudem graniczy...

      sobie filmik właśnie obejrzalem z rodziną:

      download.bruno-groening.org/clips/polska/dok1_pl_dsl.wmv
      szokujące, ciężko mi było w to uwierzyć ale kiedy zobaczylem ten
      film, zdecydowanie bardziej wiarygodne się to stało.

      Jednakze w sprawach Boga nie będę dyskutował.

      Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka