seweryna7 Re: Bruno Groening 06.10.07, 22:48 tak... www.bruno-groening.org/polska/default.htm Odpowiedz Link
artur862 Re: Bruno Groening 07.10.07, 22:52 to z cudem graniczy... sobie filmik właśnie obejrzalem z rodziną: download.bruno-groening.org/clips/polska/dok1_pl_dsl.wmv szokujące, ciężko mi było w to uwierzyć ale kiedy zobaczylem ten film, zdecydowanie bardziej wiarygodne się to stało. Jednakze w sprawach Boga nie będę dyskutował. Pozdrawiam Odpowiedz Link