wegielek
03.02.09, 11:26
dzis w drodze do klubiku Srednia tak strasznie mi plakala. z zimna.
chcialam ja zabrac do domu, darowac sobie klubik, a one nie, ze
idiemy i juz. tylko jej tak strasznie zimno.
chyba bede jej herbate w termosie do klubiku dawac.
dodam, ze naprawde cieplo byla ubrana. czapka plus kaptur a glowie,
bardzo cieple buty, rekawiczki. ciepla kurteczka.