03.02.09, 11:26
dzis w drodze do klubiku Srednia tak strasznie mi plakala. z zimna.
chcialam ja zabrac do domu, darowac sobie klubik, a one nie, ze
idiemy i juz. tylko jej tak strasznie zimno.
chyba bede jej herbate w termosie do klubiku dawac.

dodam, ze naprawde cieplo byla ubrana. czapka plus kaptur a glowie,
bardzo cieple buty, rekawiczki. ciepla kurteczka.
Obserwuj wątek
    • sumatra.1 Re: zimno 03.02.09, 11:37
      U nas też strasznie zimno. Chciałam się przejsc z dzieciakami zeby się
      przewietrzyli. ubrałam co zajęło mi 20 minut wyszłam i po 5 min wróciłąm i
      rozebrałam towarzystwo - 10 minut. 30 minut walki z ciuchami dla 5 minut spaceru smile
    • asia889 Re: zimno 03.02.09, 16:29
      Jej! Ja dzisiaj do kości przemarzłam. Makabrycznie zimno.
      • wegielek Re: zimno 03.02.09, 16:31
        na moim 4 pietrze tylko -1 stopien. ale ten wiatr!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka