Dodaj do ulubionych

>>>->>>> Na "zokopiance" duje, kurzy

IP: *.it-net.pl 08.02.06, 08:27
Noga z gazu!!! K o r k i , zła widoczność!

Silny wiatr i gęsty śnieg dzisiok na "zokopiance". Mocne podmuchy wiatru
strąciły do rowu przyczepę tira.

Od wczorajszego południa na górskich odcinkach zakopianki utrzymują się
bardzo złe warunki do jazdy. Sypie gęsty śnieg i wieje silny wiatr. Co chwila
samochody muszą stać w długich korkach.

Mimo tych utrudnień na razie zakopianka jest przejezdna. W Zakopanem śnieg
zaczął sypać dopiero koło godz. 15 i tu warunki na drogach są znacznie lepsze.

Zdaniem meteorologów silne opady śniegu mają ustąpić dopiero w nocy. Jutro
może być równie niebezpiecznie. Ma się ocieplić. Będzie padać śnieg z
deszczem i drogi mogą być jeszcze bardziej śliskie.
Obserwuj wątek
    • Gość: Ciupazka Re: kurzy... IP: *.it-net.pl 28.02.06, 20:31
      ...a nieftorzy wiesny sukajom? Warunki narciarskie za to świetne! W marcu
      jak w garncu, intensywne opady śniegu jesce zapowiadajom, słonecko casami
      wyjrzy, a fto mo urlop, niek na narty teroz przyjyzdzo, na Kasprowym tyz
      piyknie i na wyciągach luźno! Hej!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka