Gość: Ciupazka
IP: *.it-net.pl
08.02.06, 08:27
Noga z gazu!!! K o r k i , zła widoczność!
Silny wiatr i gęsty śnieg dzisiok na "zokopiance". Mocne podmuchy wiatru
strąciły do rowu przyczepę tira.
Od wczorajszego południa na górskich odcinkach zakopianki utrzymują się
bardzo złe warunki do jazdy. Sypie gęsty śnieg i wieje silny wiatr. Co chwila
samochody muszą stać w długich korkach.
Mimo tych utrudnień na razie zakopianka jest przejezdna. W Zakopanem śnieg
zaczął sypać dopiero koło godz. 15 i tu warunki na drogach są znacznie lepsze.
Zdaniem meteorologów silne opady śniegu mają ustąpić dopiero w nocy. Jutro
może być równie niebezpiecznie. Ma się ocieplić. Będzie padać śnieg z
deszczem i drogi mogą być jeszcze bardziej śliskie.