abram777
30.07.06, 11:35
Wszystkim nam chodzi o to, aby wypowiedzi na tym forum były jak najciekawsze, pełne i dobrze skonstruowane. Zachęćmy więc w jakiś sposób do takiego właśnie pisania. Wstawmy tu linki do najciekawszych naszym zdaniem wypowiedzi lub zagłosujmy swoim podpisem pod propozycjami już istniejącymi. Będzie to w jakimś stopniu nagrodą, symboliczną nagrodą, motywującą do dalszego pisania.
Pozdrawiam wszystkich, Abram