bananarama-live 01.04.12, 09:50 Niestety po 1,5 roku nie wytrzymałem - zapiłem. 0,5 l Dzisiaj nic. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bananarama-live Re: Prima aprilis ? 01.04.12, 11:08 Bolek puścił bąka i całą rzecz rozgromił :-) Odpowiedz Link Zgłoś
bananarama-live cd Zastanawiam się, czy ... 01.04.12, 19:27 psycholodzy, terapeuci, psychiatrzy, maja nas za wariatów :] Odpowiedz Link Zgłoś
7zahir Re: cd Zastanawiam się, czy ... 01.04.12, 19:30 bananarama-live napisał: > psycholodzy, terapeuci, psychiatrzy, maja nas za wariatów :] Nie. Odpowiedz Link Zgłoś
aaugustw Re: cd Zastanawiam się, czy ... 01.04.12, 20:20 7zahir napisała: > bananarama-live napisał: > > psycholodzy, terapeuci, psychiatrzy, maja nas za wariatów :] - - - - - - > Nie. ____________________________. To "my" ich mamy za wariatow...! :-( A... ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
bananarama-live Re: 02.04.12, 16:37 I właśnie dlatego żeby się radować, trzeba się pilnować :] Odpowiedz Link Zgłoś
muriellka Re: Zapiłem 02.04.12, 21:40 hazelden napisała: > To bardzo smutny żart. tez tak mysle ze slby temat do zartow, kiedys mozesz wolac o pomoc i wszyscy sobie pomysla, ze sobie jaja robisz, to troche tak jak z tym co sie zabiaj i zabija, juz wszyscy to olewaja juz sa przyzwyczajeni do starszenia, wtedy kiedy to robi naprawde nikt juz go nie slucha, swoja droga ciekawe co skolonilo Cie do tego zartu, czyzbys robil test, jak inni to przyjma, czasami pijacych nie rozumiem, szanuje i podziwiam bo macie dookola siebie to swinstwo wszedzie, ogolna moda i przyzwolenia na picie jest straszne, i jest mi przykro, kiedy obie pomysle, jak bardzo moze byc Wam trudniej, jednak czasami nie czuje czaczy, jak sie klocicie czy zartujecie, ale przywykne :) pozdrawiam... i juz nie zartuj, prosze:) a psycholodzy i psychiatrzy, to szalency i wala wode i prochy, wiem bo mialam dobra restauracj i hotel i organizowalam wiele bankietow, jakie oganizoawaly dla nich firmy faramceutyczne, zenada panie i panowie zenada.. Odpowiedz Link Zgłoś
bananarama-live Re: 03.04.12, 02:17 Forum smutasów :- ] A co miałem napisać,że jestem w ciąży? :-] Odpowiedz Link Zgłoś
grazkavita Re: Zapiłem 02.04.12, 16:12 Raz nie zawsze zawsze nie raz! To ludzkie grzeszyć. Ja tez wczoraj zjadłam za dużo tortu! Odpowiedz Link Zgłoś
wolfbreslau Re: Zapiłem 03.04.12, 15:07 e tam .....kiepski żart. właśnie dobry :-) adekwatny dla tego forum....niby z czego ma dowcipkowac niepijący pijak ?- "....o kur.. zjadłem wczoraj trzy kawałki tortu z polewka rumową na spirytusie, ratujcie, a popiłem to syropem alkoholowym i dodatkowo użyłem perfum na etanolu ...jezu,jezu, co to będzie .." lub pierdnąc bąką w stylu ?:" ruski, polak i niemiec uzgodnili miedzy sobą , kto wygra euro 2012 " kogo obchodzi na tym forum euro-cup 2012? poza Deo ? :-))) mnie w każdym razie na pewno nie, wszelkie formy kibicowania to dla mnie niezrozumiała strata czasu, energii i resztek intelektu . hey Odpowiedz Link Zgłoś