Dodaj do ulubionych

Detoks – gdzie?

11.05.15, 13:01
Powziąłem wreszcie decyzję, żeby skończyć z chlaniem, ale tak już na dobre. Najpierw chciałbym się odtruć, ale boję się sam w domu, więc szukam jakiegoś ośrodka w pobliżu Warszawy. Chodzi mi o godziwe warunki, miły personel i opiekę lekarską. Cena nie gra roli.
Obserwuj wątek
    • 7zahir Re: Detoks – gdzie? 11.05.15, 14:19
      ryszardon napisał(a):

> Powziąłem wreszcie decyzję, żeby skończyć z chlaniem, ale tak już na dobre. Naj
      > pierw chciałbym się odtruć, ale boję się sam w domu, więc szukam jakiegoś ośrod
      > ka w pobliżu Warszawy. Chodzi mi o godziwe warunki, miły personel i opiekę leka
      > rską. Cena nie gra roli.

Poszukaj tu:
      forum.gazeta.pl/forum/w,176,45870627,0,_Leczenie_uzaleznien_.html
      albo wpisz w google np tak:
      www.google.pl/search?q=detoks+ko%C5%82o+Warszawy&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=Jp5QVfmDE8jjywPz0oCACw
          • aaugustw Re: Detoks – gdzie? 18.05.15, 21:05
            zdzislaw50 napisał (do ryszardona):
            > To Ty jeszcze pijesz do tej pory i szukasz detoksu?, to powodzenia.
            ________________________________________________________.
            Dolaczam sie do zyczen "powodzenia", ktore napiasal Zdzislaw panu r.
            A...
            Ps. Takie poszukiwania bez checi znalezienia to fajna sprawa, szkoda
            ze nie moze trwac wiecznie...! :-(
            Ty nie sluchaj zadnych porad dobrych ciotek, tylko pedz na najblizszy
            Mityng do tych ktorzy to maja juz za soba, to prawdziwi profesorowie
            znawcy problemu alkoholowego...!
    • wolfbreslau Re: Detoks – gdzie? 16.05.15, 08:30
      ryszardon napisał(a):

> Powziąłem wreszcie decyzję, żeby skończyć z chlaniem, ale tak już na dobre. Naj
      > pierw chciałbym się odtruć, ale boję się sam w domu, więc szukam jakiegoś ośrod
      > ka w pobliżu Warszawy. Chodzi mi o godziwe warunki, miły personel i opiekę leka
      > rską. Cena nie gra roli.
      drewnica w zabkach...bylem i bylo git
    • janiorex Re: Detoks – gdzie? 20.05.15, 15:13
      Ja byłem kiedyś na detoksie w ośrodku Fenix2, mieści się dokładnie w Kaputach pod Ożarowem Mazowieckim. Ośrodek na odludziu w przyjemnym otoczeniu, standard pokoi na poziomie i całodobowa opieka lekarska. Na miejscu jest też terapeuta, z którym można pogadać. Dyskretnie i skutecznie. Mnie pomogło.
        • aaugustw Detoks – gdzie i po co? 20.05.15, 20:40
          zdzislaw50 napisał:
          > Piękna reklama -:), jeszcze napisz, w czym Ci pomogło.
          __________________________________.
          ;-) I ja chcialem zadac to samo pytanie...! ;-)
          Z mojego doswiadczenia wiem, ze sam tylko detoks pomaga
          chorym alkoholikom (w tym i mnie kiedys) dojsc do jako takiego
          stanu fizycznego, aby moc potem znowu pic alkohol...! ;-)
          A...
          • janiorex Re: Detoks – gdzie i po co? 03.06.15, 11:34
            No rzeczywiście niektórzy stosują detoks tylko po to, żeby się odtruć na chwilę i móc dalej pić.
            W czym mi pomogło? No w rzuceniu picia. Poszedłem potem prosto na terapię. A chciałem napisać gdzie, bo wiem jakie podłe mogą być warunki na detoksie, trochę się tego nasluchałem na odwyku.
            • aaugustw Re: Detoks – gdzie i po co? 04.06.15, 10:55
              janiorex napisał:
              > No rzeczywiście niektórzy stosują detoks tylko po to, żeby się odtruć na chwilę
              > i móc dalej pić.
              > W czym mi pomogło? No w rzuceniu picia. Poszedłem potem prosto na terapię...
              __________________________________________________________________.
              Mialem te sama droge... - Musialem miec juz detoks, bo nie moglem sobie sam juz
              poradzic aby nie "zalapac sie" na delirke, ktora bardzo jest niebezpieczna dla zycia.
              Po Taki odtruciu organizmu pod opieka lekarska moglem (bo chcialem) rozpoczac
              swoja abstynencje na terapii a potem trzezwienie we Wspolnocie AA, ktore trwa po
              dzien dzisiejszy...
              A...
              A...
    • patrycjas12_02 Re: Detoks – gdzie? 27.05.21, 10:01
      Jeśli szukasz godziwych warunków, miłego i rodzinnego personelu z opieką lekarską to mogę polecić ośrodek pod Warszawą wakeup24.pl/. Domowa atmosfera i profesjonalnie prowadzone terapie indywidualne i grupowe.
    • wozny1234 Re: Detoks – gdzie? 28.11.21, 09:09
      Jest taki gabinet Herbasol w Wrocławiu - oni zajmują wykrywaniem patogenów u człowieka i regeneracja organizmu. Sprawdzają jakie masz patogeny, jakie one toksyny produkują i jak działają na człowieka. Po diagnostyce jest terapia, odpowiednia suplementacja, zioła. Podczas terapi jest też możliwość skorzystania z konsultacji psychologicznej, gdzie psycholog pomaga wyjść z nałogami.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka