23.05.20, 07:49
Witam,
chciałbym spróbować jakiegoś narkotyku, ale nie znam nikogo u kogo mógłbym cokolwiek kupić. Macie jakiś pomysł gdzie kupić coś mocnego, tak aby nie było żadnego przypału?
Obserwuj wątek
    • aaugustw Re: Narkotyki 23.05.20, 09:00
      Emirates napisal, cyt:
      "chciałbym spróbować jakiegoś narkotyku…"
      ___________________________________________.
      Jaki masz problem ze soba?
      A...
        • aaugustw Re: Narkotyki 25.05.20, 09:55
          emirates77777 napisal, cyt:
          Przed śmiercią chciałbym po prostu spróbować jakiegoś narkotyku i zobaczyć jak to jest.
          _______________________________________________________________________________________.
          Zobacz w kompie i zobaczysz, ze poznasz tylko jedno dzialanie z bardzo wielu, gdyz kazdy
          narkotyk dziala inaczej, jeden pobudza, drugi otepia, itp…
          Idziesz do przodu, ale w zlym kierunku. Przed smiercia chcesz wyrzadzic krzywde samemu sobie.
          Nie lepiej poznac siebie w sposob trzezwy i dojrzaly?
          Przytocze tobie pare slow z kompa, cyt:
          Dojrzały człowiek gotowy do wyższych duchowych lotów rozumie, że rozwój ducha jest niezwykłą perspektywą, umożliwiającą zakosztowanie wyższych rzeczywistości…
          Taka osoba... nie pozwoli zniewolić własnego ciała i ducha. Samodzielnie kieruje własnym życiem bez żadnych środków narkotycznych, które są tylko pożądaniami płynącymi z niskich pól podświadomości.
          Uzależnienia, zażywanie różnych środków w celach rozwoju duchowego są niczym innym tylko zniekształceniem w świadomości. Jeśli ciało nadal karmi się tylko pożądaniami, jak narkotyki, więc ta osoba nie jest jeszcze gotowa na właściwy rozwój duchowy. Takie postępowanie jest wielkim konfliktem a ten kto tak czyni jest niewolnikiem swojej podświadomości.
          A...
          • aaugustw Re: Narkotyki 25.05.20, 15:20
            Emirates77777,
            do mojej poprzedniej wypowiedzi dodam tylko jeszcze to jedno zdanie;
            jezeli ty znajdziesz w kompie jedną jedyną pochwałę oraz zaletę brania
            narkotyków, oczywiście z pominięciem wypowiedzi tych jeszcze cierpiących
            nalogów i tych chorych opinii "naszego" tu ćpuna - szackiego i innych
            zniewolonych, którzy skazani są na nałóg, to ja odwołam wszystkie moje
            dotychczasowe wypowiedzi przeciwne narkotykom...!
            A...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka