Dodaj do ulubionych

Dzieci alkoholicy

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.11.03, 15:48
to dla mnie smieszne ja jak bede miec dzieci to nie bede miec
alkoholu wdomu zreszta bekajaca dziewczynka alkoholiczka o
ranyy
Obserwuj wątek
    • astral_25 Re: Dzieci alkoholicy 22.01.04, 17:53
      Probuje, wysilam sie.. i nadal nie widze w tym NIC smiesznego. Po prostu
      zmarnowane dziecinstwo, co odbije sie bardzo mocno na zyciu doroslym. I wprost
      przerazajaca glupota rodzicow.
      ---
      [Astral]
    • Gość: Silve Re: Dzieci alkoholicy IP: *.siedlce.cvx.ppp.tpnet.pl 27.01.04, 19:00
      Mówisz,że nie bedzie u Ciebie alkoholu w domu.Dziecko,które bedzie sie chciało
      napić to alkohol znajdzie poza domem.To jest szczera prawda.Rodzce nie mają
      czasu dla wychowania dziecka.Dziecko samo sie uczy i odkrywa zwój świat
      czasem alkoholowy ,czy narkotyczny.Życie jest piekne, ale jak szybko można je
      stracić.Pozdrowienia pa. aa
    • Gość: ==><== Re: Dzieci alkoholicy IP: 80.48.249.* 10.03.04, 15:50
      ja jestem alkoholiczka, mam 18 lat, pije od ok. 5 lat. Jeszcze nie zebrałam sie
      w sobie zeby isc do jakiegos osrodka... ale chyba bede musiała... Rodzicow
      prawie ciagle nie ma w domu, myślą ze to normalne wsród młodziezy w moim wieku.
      Nie potrafie sie skupic na lekcjach bo ciagle myśle jak tu skombinowac pare
      złotych na piwo. Zamiast odrabiac lekcje wychodze z domu gdziekolwiek byle sie
      czegos napić. Ludzie chrońcie swoje dzieci od alkoholu!!!!!!!!!!!
      • hepik1 Re: Dzieci alkoholicy 12.03.04, 04:37
        A niby jak należy chronić swoje dzieci od alkoholu?Alkohol to nie zapałki,które
        można przed kilkulatkiem położyć na wyższą półkę,by nie sięgnęło.
        Wygląda na to ,że wyjątkowo wcześnie doświadczasz "zbawiennego "działania
        alkoholu.Choć jakimś rekordzistą nie jesteś.Na akcji jest dziewczyna,23 letnia
        studentka,która już dwa lata temu przeszła leczenie odwykowe w ośrodku
        zamkniętym.I jak sama przyznaje od dwóch lat nie pije a nawet zaczęła trzeźwieć.
        Czyli możliwe jest nie tylko bycie alkoholikiem w wieku 18 lat ale również bycie
        alkoholikiem niepijącym.Pójście na leczenie nie będzie dla ciebie łatwe ale dla
        nikogo nie jest łatwe ani nastolatka ani czterdziestolatka.Pozdr.
      • anitakubus123 Re: Dzieci alkoholicy 08.11.05, 21:44
        Pewnie ze jak nastolatek bedzie chcial to znajdzie, chodzi o to zeby tak
        wychowywac dziecko by nie szukalo sztucznych rozweselaczy, czy sztucznej
        pewnosci siebie i wiary w swoje mozliwosci. Kazde dziecko powinno byc uwaznie
        wysluchane, docenione, niekrytykowane i chwalone!Wiem ze nie jest to latwe, ale
        jakie satysfakcjonujace i tworcze. Trzeba by Ci z rzadu tak wychowywali dzieci
        to moze by nabrali pokory i rozumu, bo od dziecka wiele mozna sie nauczyc-
        przede wszystkim , ze nic tak nie uczy jak przyklad a slowa sa czesto
        nieslyszalne.
    • zul_honorowy Re: Dzieci alkoholicy 18.04.06, 11:49
      Brawo Jarku! Jesteś chlubą naszego Narodu! Jesteś wielki! My pijemy zawsze na
      przerwie przed religią, żeby się gorliwiej modlić. Spróbuj i tego. Życzę Ci
      wszystkiego najlepszego i postepów w piciu :]

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka