Dodaj do ulubionych

Wynik HCG całkowitego

17.06.11, 17:18
robilam wczoraj badanie tylko HCG a nie BHCG.. wynik wyszedł 0.1 mUl/ml i z podanych norm wynika ze to nie ciąża. Chcialabym dowiedziec sie czy ten wynik jest w 100 % wiarygodny czy powinnam zrobic jeszcze test Beta HCG bo wszedzie piisze ze jest on dokladniejszy.. jezeli bym zrobila bete to czy moglby wyjsc inny wynik ? czym te badania sie roznią? bo znalazlam gdzies ze HCG to test potwierdzajacy czy ciaza jest a BHCG robi sie aby stwierdzic czy ciaza sie prawidlowo rozwija. Czy przy moim wyniku beta w takim razie jest zbedna? bo zarowno z HCG jak i Z BHCG mozna dowiedziec sie o ewentualnej ciazy a moj wynik ja wyklucza... nie wiem czy wystarczajaco jasno napisalam i bede wdzieczna za jakiekolwiek odpowiedzi.. bo okropnie rozregulowaly mi sie miesiaczki o ile w ogole mozna to tak nazwac.. w srode bylam u mojego gin i przepisal ni anty, jestem na 2 tabletce ale zrobilam ten test bo nie bylam niczego pewna a przy badaniu powiedzieli mi ze anty nie wplywaja na wynik testu. moge byc wiec spokojna przy takim wyniku czy robic bete? bo kompletnie nie wiem czym by to moglo sie roznic jesli chodzi o ciaze..
Pozdrawiamsmile
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka