Dodaj do ulubionych

poradzcie....

08.05.07, 14:01
Bylyscie ze mna w pazdzierniku, kiedy to po kilkuletnich staraniach okazalo
sie, ze nie ma zarodka i czeka mnie zabieg w szpitalu.... Jakos przez to
przeszlam, ale termin porodu mialam na maj i ostatnio nie moglam sobie
znalezc miejsca.... W ostatnim cyklu przytulanie bylo w 11 dniu ( cykle mam
28 dniowe), bralam 1/4 clo przez 5 dni i od 16 dnia duphaston.... Nie bylam w
novum, ostatnio krucho u mnie z kasa, ale kiedys mialam takie zalecenia...
Wczoraj byl 25 dzien, wiec zrobilam test, zeby odstawic lek, no i wyszla
jedna kreska. Byla u mnie znajoma, nie chcialam, zeby widziala, ze testuje,
wiec szybciuko wyrzucilam go do kosza... Rano przez pomylke z resztkami ze
sniadania wyrzucilam noz, i szukac go luknelam na test - byla bardzo slabo
widoczna druga kreska.... W instrukcji bylo napisane, zeby nie odczytywac
wyniku po uplywie 10 min, wiec sie nie przejelam, ale na wszelki wypadek
wzielam jeszcze duphaston.... Poszlam do apteki, po kolejny test, tym razem
wzielam sikany.... No i po 5 min pojawila sie kreseczka, slaba, slabiutka,
ale bez watpienia widoczna.... Czy to mozliwe, ze przy braku hormonu w moczu
pojawia sie zarys drugiej kreseczki? No i teraz nie wiem, przestac brac
duphaston, czy nie? Wiem, wiem, od razu pomyslalyscie, ze jestem glupia, bo
powinnam isc na bete albo do gina na usg.... Ale jak sobie przypomne to, co
sie dzialo w pazdzierniku, to chcialabym troche wyluzowac.... Mierzylam sobie
wtedy temperature sto razy dziennie, bete co trzy dni, co tydzien latalam na
usg sprawdzajac, czy jest zarodek, czy nie.... To byl koszmar, i tak sobie
mysle, ze moze ten stres tez sie przyczynil do tego, ze ciaza sie nie
rozwinela.... Aha, jak sie ma orgazm do ciazy? Tzn chodzi mi o to, ze podczas
orgazmu nastepuja skurcze macicy, a co jesli wtedy akurat zarodek sie
zagniezdza???? Kurcze, zaluje, ze sobie pozwolilam dzisiaj na chwile
zapomnienia sad
Obserwuj wątek
    • aaaaaaa37 Re: poradzcie.... 08.05.07, 14:11
      a kiedy powinnas dostac @?
      • miss30 Re: poradzcie.... 08.05.07, 14:12
        Duphaston bierz cały czas. Ponów test w termin @.
        • aaaaaaa37 goossia 08.05.07, 14:15
          czy ta druga kreska pojawila sie u ciebie w prawidlowym miejscu na tym tescie?
          bo ja mam podobna sytuacje, zrobilam test wczoraj, 2 dni przed @ i pokazal sie
          kreska po kilku godzinach ale za ta kontrolna, nie tak jak pokazuja na wzorze
          przedsad i nie wiem co myslecsad
          • goossia Re: goossia 08.05.07, 14:18
            Tak, kontrolna w obydwu testach jest gruba i mocno rozowa.... Ta druga jest w
            innym miejscu, w obydwu testach, cieniutka i bledziutka....
            • aaaaaaa37 Re: goossia 08.05.07, 14:20
              ale gdzie ona sie znajduje? przed kontrolna czy za?
              • goossia Re: goossia 08.05.07, 16:50
                znajduje sie dikladnie tam, gdzie na instrukcji, testowa w 1/3 pola. pozniej
                ciazowa w 2/3.... kurcze, zasnelam przed godzinka, a jak sie obudzilam, czuje
                katar, bol gardla i dreszcze.... co moge wziac poza czosnkiem, miodem i
                cytryna???
      • goossia Re: poradzcie.... 08.05.07, 14:16
        w czwartek lub piatek.... pod warunkiem, ze duphaston jej nie zatrzymal...
        • loubna Re: poradzcie.... 08.05.07, 15:00
          z tego co pamietam z ulotki dolaczonej do testu to jesli nie ma kreski w
          okienku kontrolnym to test nie jest wiarygodny i trzeba go powtorzyc. jesli w
          okienku kontrolnym pojawia sie kreska to wynik jest wiarygodny. jesli wiec masz
          kreske w okienku kontrolnym oraz w tym drugim (nie wiem jak ono sie nazywa -
          okienko testujace??) to jestes w ciazy smile
    • justam1980 Re: poradzcie.... 08.05.07, 15:08
      Jestem z tobą ja jestem w tej szczęśliwej stuacji że mam już syna ale za to w
      ubiegłym roku 2 razy straciłam 6 tyg ciążę. Wcale nieuważam że jesteś
      nawiedzona rozumiem że bardzo chcesz być mamą. Moja rada nie myśl i nienakręcaj
      się bo nie ma nicgorszego od rozczarowania a gdzieś za tydzień zrób sobie
      badanie kwi. Niedaj sobie jeszcze grzebać aparatem do pochwowego usg bo ja
      uważam że w moim przypadku właśnie to mogło mnie zaszkodzić- proszę nie uważaj
      mnie za starodawą za cofaną wariatkęmusiałabym długo opowiadac o tym co
      przeszłam a chyba nie mam na to jeszcze siły.....
      powodzenia trzymam kciuki
    • perelka110 Re: poradzcie.... 08.05.07, 15:23
      Duphaston nie zaszkodzi, zwykle lekarze przepisują go na podtrzymanie ciąży,do
      12 tygodniasmile ściskam, owocnych 9 mcysmile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka