Dodaj do ulubionych

Zadar rules

15.08.20, 23:37
Wróciłem z cro z wczasów i taka sytuacja. NA PAGU Simuni Beach, grubo PONAD 50% furek to audi, bmw , merc z Zadaru, bylem w pozytywnym szoku bo wszystko nowe góra 3 letnie. Warszawka się chowa. Zdecydowanie. I like it.
Obserwuj wątek
        • bigzaganiacz Re: Zadar rules 16.08.20, 12:14
          Stolica się bawi. Juz nie wspominam, że u nas na podworku nowa x6 m a a u sąsiadów lambo urus

Widzialem u kogos na ramce rejestracji

Stary ale zaplacony

Wiekszosc tych urusow to tylko lans na ktory i tak wiekszosc tak naprawde nie stac
          • hukers Re: Zadar rules 18.08.20, 21:28
            bigzaganiacz napisał(a):

> Stolica się bawi. Juz nie wspominam, że u nas na podworku nowa x6 m a a u sąsia
            > dów lambo urus
            >
            >
            >
            > Widzialem u kogos na ramce rejestracji
            >
            >
            > Stary ale zaplacony
            >
            >
            > Wiekszosc tych urusow to tylko lans na ktory i tak wiekszosc tak naprawde nie s
            > tac

Pewnie masz rację, ale ten nasz Urus stał na takiej działce i przy takim domu, że wydaje mi się, że właściciela było stać na to cacko. By the way, jak się nazywa basem bezramkowy? Infinity?
            • qqbek Re: Zadar rules 18.08.20, 21:50
              A ja mam znajomego, który zarabia sporo mniej niż ja, a wozi się X6M (wziął w leasing trzyletnie, poleasingowe).
              Gusta są różne.
              Taki krezus misiaczek, właściciel willi pod Częstochową (w Śląskiem) wozi się ponad 17-letnim Polo.
              Uwierzyłbyś?
              Facet, który na wózku widłowym w Philip Morris w czyn przekuł wiadomości zdobyte na dziennym dziennikarstwie na wyższej szkole tego i owego jeździ pełnoletnim strupem.
              Żeby jeszcze jakiś KOD-omita, albo tfu, tfu Razemek... a to sól ziemi, tej ziemi, prawak-stulejarz, PiS-ior z dziada-pradziada.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka