25.02.23, 00:37
Putin nabawił się choroby przez ptaka .Nie bawcie się panowie ptakami .www.salon24.pl/newsroom/1285775,na-to-tez-cierpi-putin-opisuja-kolejna-chorobe-chcial-sie-popisac
Obserwuj wątek
  • taniarada Re: OT Ptak 25.02.23, 00:53
   Acha to były żurawie jakby co .Gdyby ktoś miał sprośne myśli .
  • bolo2002 Re: OT Ptak 25.02.23, 09:04
   To ile ten Putin ma chorób? I skąd on je wszystkie wziął? Przecież to macho-a to wływał z rekinami, a to przewracał sie z niedzwiedziem, a to wskoczył do przerębla, a to -jak mówisz- uczył latać żurawie! Ale tych choróbsk nazbierał.
   Ale ja to bym sie cieszył- zeby nazwisko tego kremlowskiego zbrodniarza wreszcie zniknęło z publikatorów- zrobiło by sie ciszej i spokojniej. Im szybciej- zejdzie- tym dla swiata lepiej-czego mu z całego serca- życzę!
   • taniarada Re: OT Ptak 25.02.23, 12:59
    A Lecą żurawie-piękny i ekspiacyjny film (: pamiętam trupy Stalina .Można też spojrzeć na wyczyn Putina, jak na odwieczną rywalizację ze zwierzętami
    Tam mieli Tańczący z wilkami, a ruskie lecący z kaczkami. Różnica taka, że por. D. żołdacy obili, a on ze żoną uszedł precz. Natomiast Putina, jakiś ochotnik na utki, saigą ustrzelił i zgasło słoneczko nad Syberii głuszą. Kiedy już wyszedł z lasu obolały, tak znienawidził kaczki, .Ale to już inna historia.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka