Gość: Migłel IP: *.chello.pl 13.01.10, 14:41 Rozważam wyjazd w sierpniu do Czarnogóry 2+1 samochodem. Czy ktoś chciałby się dołączyć? Chętnie przedyskutuję taką opcję, aby nie jechać samemu. Jestem z Katowic; tel: 501702522 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
des4 Re: czarnogóra 13.01.10, 19:49 nie jedź w sierpniu, a przynajmniej przed 20-tym bo się rozczarujesz i przestraszysz milionem osób na każdym metrze kwadratowym... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aleswoboda Re: czarnogóra IP: 83.238.217.* 03.03.10, 19:06 Znalazłam że szukacie towarzyszy na wyjazd do Czarnogóry. My też planujemy w terminie od połowy sierpnia na 2 tygodnie 2 rodziny 2+2. nie mamy żadnej rezerwowanej kwatery a zależy nam na takiej z bliskim dostępem do morza może być na peryferiach. Czy macie jakieś pewne kwatery? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kir czarnogóra - nie jedźcie w ciemno IP: *.pitow.wroc.pl 04.03.10, 08:29 W Czarnogórze są w sierpniu tłumy nieopisane. W lipcu tez jest sporo ludzi. Nie liczcie zatem na kwatery znalezione na miejscu, radzę zarezerwować. Niestety z kempingami w Mn jest bardzo kiepsko wiec nawet zabranie namiotu jako rezerwy na wypadek nieznalezienia kwatery to nie jest wyjście. W zasadzie jedynym wyjściem w przypadku problemów na miejscu jest ewakuacja do Chorwacji Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mops Re: czarnogóra - nie jedźcie w ciemno IP: 194.183.57.* 04.03.10, 10:16 kir - nie siej paniki;> byliśmy w sierpniu w czarnogórze bez żadnej rezerwacji w kilku miejscach i wszędzie znajdowaliśmy kwatery.ewakuacja o chorwacji nie była potrzebna. Odpowiedz Link Zgłoś
des4 Re: czarnogóra - nie jedźcie w ciemno 04.03.10, 11:06 kwaterę i w sieropniu można znaleźć, inna sprawa jaka będzie to kwatera i jak daleko położona od plaży... jeśli ktoś jedzie np. z dziećmi, to lepiej rezerwowac wcześniej, bo nieciekawie się jeżdzi po kwaterach i negocjuje po dwoch dniach jazdy, ze zmeczonymi i marudzacycmi dzieciakami, w ponad 30- stopniowym upale... mnie i bez dzieci by się nie chciało... Odpowiedz Link Zgłoś
jane-bond007 Re: czarnogóra - nie jedźcie w ciemno 10.03.10, 19:54 w siepniu kwater nie ma :) a już napewno we wtorek lub środę - wiem bo doświadczyłam tego, zwolniły się dopiero w czwartek i piątek :] wnioski sama wyciągnij Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Edii Re: czarnogóra IP: *.StrefaWiFi.kolnet.eu 06.03.10, 22:34 My planujemy wyjazd do Czarnogóry pod koniec lipca 2 + 4 dzieci z Bielska ale nie mamy narazie kwater. Cztery lata temy nie było problemów znaleźć sami nas zaczepiali nie wiem jak teraz. Odpowiedz Link Zgłoś