Dodaj do ulubionych

czarnogóra

IP: *.chello.pl 13.01.10, 14:41
Rozważam wyjazd w sierpniu do Czarnogóry 2+1 samochodem. Czy ktoś chciałby się
dołączyć? Chętnie przedyskutuję taką opcję, aby nie jechać samemu. Jestem z
Katowic; tel: 501702522
Obserwuj wątek
    • des4 Re: czarnogóra 13.01.10, 19:49
      nie jedź w sierpniu, a przynajmniej przed 20-tym bo się rozczarujesz
      i przestraszysz milionem osób na każdym metrze kwadratowym...
    • Gość: aleswoboda Re: czarnogóra IP: 83.238.217.* 03.03.10, 19:06
      Znalazłam że szukacie towarzyszy na wyjazd do Czarnogóry. My też
      planujemy w terminie od połowy sierpnia na 2 tygodnie 2 rodziny 2+2.
      nie mamy żadnej rezerwowanej kwatery a zależy nam na takiej z
      bliskim dostępem do morza może być na peryferiach. Czy macie jakieś
      pewne kwatery?
      • Gość: Kir czarnogóra - nie jedźcie w ciemno IP: *.pitow.wroc.pl 04.03.10, 08:29
        W Czarnogórze są w sierpniu tłumy nieopisane. W lipcu tez jest sporo ludzi. Nie
        liczcie zatem na kwatery znalezione na miejscu, radzę zarezerwować. Niestety z
        kempingami w Mn jest bardzo kiepsko wiec nawet zabranie namiotu jako rezerwy na
        wypadek nieznalezienia kwatery to nie jest wyjście. W zasadzie jedynym wyjściem
        w przypadku problemów na miejscu jest ewakuacja do Chorwacji
        • Gość: mops Re: czarnogóra - nie jedźcie w ciemno IP: 194.183.57.* 04.03.10, 10:16
          kir - nie siej paniki;> byliśmy w sierpniu w czarnogórze bez żadnej rezerwacji w
          kilku miejscach i wszędzie znajdowaliśmy kwatery.ewakuacja o chorwacji nie była
          potrzebna.
          • des4 Re: czarnogóra - nie jedźcie w ciemno 04.03.10, 11:06
            kwaterę i w sieropniu można znaleźć, inna sprawa jaka będzie to
            kwatera i jak daleko położona od plaży...

            jeśli ktoś jedzie np. z dziećmi, to lepiej rezerwowac wcześniej, bo
            nieciekawie się jeżdzi po kwaterach i negocjuje po dwoch dniach
            jazdy, ze zmeczonymi i marudzacycmi dzieciakami, w ponad 30-
            stopniowym upale...

            mnie i bez dzieci by się nie chciało...
            • jane-bond007 Re: czarnogóra - nie jedźcie w ciemno 10.03.10, 19:54
              w siepniu kwater nie ma :) a już napewno we wtorek lub środę - wiem
              bo doświadczyłam tego, zwolniły się dopiero w czwartek i piątek :]
              wnioski sama wyciągnij
    • Gość: Edii Re: czarnogóra IP: *.StrefaWiFi.kolnet.eu 06.03.10, 22:34
      My planujemy wyjazd do Czarnogóry pod koniec lipca 2 + 4 dzieci z Bielska ale
      nie mamy narazie kwater. Cztery lata temy nie było problemów znaleźć sami nas
      zaczepiali nie wiem jak teraz.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka