Dodaj do ulubionych

Podróż na Costa Dorada

IP: *.lubin.dialog.net.pl 15.03.03, 20:07
Witam.Mam zamiar w tym roku wybrać się z rodziną do Hiszpani,ale potrzebuję
informacji na temat opłat za autostrady(Francjs,Hiszpania).Bardzo proszę
również o podanie cen w motelach FORMULA 1.Słyszałem że jest
najtaniej.DZIĘKUJĘ.
Obserwuj wątek
    • Gość: jan Re: Podróż na Costa Dorada IP: 62.111.253.* 16.03.03, 12:38
      Witam.Byłem tam tj. w Calafell w tamtym roku.Całkowity koszt autostrad w obie
      strony ok.120 euro.Więcej www.pzm.pl.Hotele Formuła koło Miluzy to koszt 22-24
      euro za 3,4 osoby.Konieczna rezerwacja!!!!!! Wybieram się również w tym roku
      na początku czerwca.Powodzenia.
      Ps.Jechałem autostradami w tamtym roku Cieszyn- czechy-Niemcy-Francja-Spania
      bez noclegu 22h.Da to się zrobić bez problemu ale tylko autostradami.
        • Gość: jan Re: Podróż na Costa Dorada IP: 62.111.253.* 16.03.03, 20:07
          Nie ma żadnego problemu.Jest link na www.pzm.pl i tam masz wszystko
          wytłumaczone. Link zarezerwuj hotel po drodze, czy coś takiego.Jak będziesz
          pewny dokładnego terminu to rezerwuj od razu , bo z miejscami krucho. Nie licz
          że załatwisz to po drodze bo po chyba 21 h nie ma obsługi tylko automat.A we
          Francji chyba problemy z każdym językiem oprócz francuskiego.Ja mam apartament
          zaklepany od 31.05-15.06 więc wyjeżdzam 30.05 ale bez noclegu non stop.Zawsze
          jak wracam to spię koło Miluzy, bo trochę zwiedzam po drodze np.Andorra lub
          zamki.itp I wtedy jadę nationalkami.Cześć.Jan
          • Gość: jan Re: Podróż na Costa Dorada IP: 62.111.253.* 16.03.03, 20:27
            Gość portalu: jan napisał(a):

> Nie ma żadnego problemu.Jest link na www.pzm.pl i tam masz wszystko
            > wytłumaczone. Link zarezerwuj hotel po drodze, czy coś takiego.Jak będziesz
            > pewny dokładnego terminu to rezerwuj od razu , bo z miejscami krucho. Nie
            licz
            > że załatwisz to po drodze bo po chyba 21 h nie ma obsługi tylko automat.A we
            > Francji chyba problemy z każdym językiem oprócz francuskiego.Ja mam
            apartament
            > zaklepany od 31.05-15.06 więc wyjeżdzam 30.05 ale bez noclegu non
            stop.Zawsze
            > jak wracam to spię koło Miluzy, bo trochę zwiedzam po drodze np.Andorra lub
            > zamki.itp I wtedy jadę nationalkami.Cześć.Jan Mój mail Jkk21@poczta.fm
      • Gość: Kicur Do Jana IP: *.bielsko.msk.pl 18.03.03, 10:53

> Witam.Byłem tam tj. w Calafell w tamtym roku.Całkowity koszt autostrad w obie
        > strony ok.120 euro.Więcej www.pzm.pl.Hotele Formuła koło Miluzy to koszt 22-
        24
        > euro za 3,4 osoby.Konieczna rezerwacja!!!!!! Wybieram się również w tym roku
        > na początku czerwca.Powodzenia.
        > Ps.Jechałem autostradami w tamtym roku Cieszyn- czechy-Niemcy-Francja-Spania
        > bez noclegu 22h.Da to się zrobić bez problemu ale tylko autostradami.

Ja tak trochę obok tematu, choć autorowi wątku odpowiedziałem również na forum
        ogólnym.
        Janie! Cieszę się z Twojej obecności, bo tak mi się przypomniało, że jak przy
        okazji właśnie podobnego tematu dojazdu do Hiszpanii co po
        niektórzy "forumowicze" zaczęli (zupełnie bez powodu) udowadniać mi, że... się
        nie da zajechać do Hiszpanii w 22 h! Ja właśnie tyle także jadę zawsze do
        Hiszpanii (przez CZ-D-F) - z B.-Białej - a Ty skąd?
        Tym bardziej mnie to wkurzyło, że już nie raz tak jechałem - hehe... też bez
        noclegu, w tym raz z siostrą z rocznym dzieckiem - i było w porządku: więc
        nawet z dzieckiem to nie jest konieczne - głównie zależy od rodziców.
        Ja też się (przynajmniej wstępnie) wybieram w I-wszej połowie czerwca: tylko
        może dalej gdzieś pojadę niż C.Dorada - ale nie wiem jeszcze.
        Pozdrawiam!
        • Gość: Jan Re: Do Jana IP: 62.111.253.* 18.03.03, 22:01
          Witam Kicur.Tak jak pisałem wyżej do Mirano2 jechałem z Cieszyna( czyli tak
          samo jak Ty) przez Cz- N -F do Calafell tj.60 km za Barceloną.Czas podałem od
          granicy w Cieszynie choć jeżdżę z Krakowa) ale dla Mirano chciałem zrobić
          jakiś punkt odniesienia- nie wiem gdzie mieszka.OCZYWIŚCIE jechałem tylko
          AUTOSTRADAMI.Nie rozumiem co to za sensacja jadąc autostradami w 95%-jak wiesz
          troszkę brakuje w Czechach i w Niemczech-zrobić srednią 100km na h.Jak się
          ktoś Ciebie czepia to nie odpowiadaj.Widać był u babci na jeziorkiem i jechał
          100 km 4h z 4 postojami na odpoczynek.Wiesz jakie są drogi w Europie(płacisz i
          jedziesz).Jak nie płacisz to jedziesz krajówkami dwa razy dłużej.Albo albo.No
          nie.Ja trochę jechałem po Hiszpanii krajówkami np.do Barcelony czy Andory ale
          to były krótkie wycieczki i mi się nie spieszyło.Drogi bardzo dobre no i te
          WIDOKI.Zreszta jak jestem na miejscu w jakimkolwiek kraju to zawsze do
          zwiedzania korzystam z dróg krajowych.Tak więc Cie prawie ziomalu popieram i
          tylko rowerem tam można jechać dłużej lub krajówkami.Na razie Jan.
        • Gość: jan Re: Podróż na Costa Dorada IP: 62.111.253.* 18.03.03, 21:29
          Witam.Oczywiście,że są plaże piaszczyste.Piasek drobny zbliżony do plaż
          włoskich.Zresztą plaże są długie i bardzo łagodnie schodzące do morza tzw.
          rodzinne.Byłem już np.kilka razy w Chorwacji(najbliższe ciepłe morze),Bułgaria
          (plaże jak w Hiszpanii Porównując piasek)- ale ceny smieszne.Włochy(plaże
          fantastyczne tylko ceny)-byłem w San Benedetto del Tronto.Gąrąco polecam-
          fantastyczna kilku kilometrowa promenada palm.
          W tym roku Od 31.05.-15.06. jadę znowu do Calafell .Mam tam zaklepany
          apartament.Jest tam pięknie-już gorąco H2O ok.22st.I przede wszystkim w tym
          okresie smiesznie tanio.Polecam zwiedzić BARCELONĘ to obowiązek .No i krainę
          kilku kontynentow Port Aventura.Gorąco polecam, a napewno nie pożałujecie.Do
          zobaczenia.Jan więcej pytań jkk21@poczta.fm
          • Gość: Kicur Re: Podróż na Costa Dorada IP: *.bielsko.msk.pl 19.03.03, 00:39

> Witam.Oczywiście,że są plaże piaszczyste.Piasek drobny zbliżony do plaż
            > włoskich.Zresztą plaże są długie i bardzo łagodnie schodzące do morza tzw.
            > rodzinne.Byłem już np.kilka razy w Chorwacji(najbliższe ciepłe
            morze),Bułgaria
            > (plaże jak w Hiszpanii Porównując piasek)- ale ceny smieszne.Włochy(plaże
            > fantastyczne tylko ceny)-byłem w San Benedetto del Tronto.Gąrąco polecam-
            > fantastyczna kilku kilometrowa promenada palm.
            > W tym roku Od 31.05.-15.06. jadę znowu do Calafell .Mam tam zaklepany
            > apartament.Jest tam pięknie-już gorąco H2O ok.22st.I przede wszystkim w tym
            > okresie smiesznie tanio.Polecam zwiedzić BARCELONĘ to obowiązek .No i krainę
            > kilku kontynentow Port Aventura.Gorąco polecam, a napewno nie pożałujecie.Do
            > zobaczenia.Jan więcej pytań jkk21@poczta.fm

:)))) Bardzo się również cieszę prawie ziomalu :)))
            Ja byłem m.in. na Costa Dorada - kilka km przed Platja Miami (czyli jakieś 60
            km dalej) - camping miałem superowy (choć tani to on nie był). Tak myślę sobie
            (jestem z B-Białej) - jakby mój wyjazd doszedł do skutku, to warto byłoby się
            spotkać na miejscu :))) A jeszcze nie wiem - bo to zależy głównie od urlopu
            żony (no i kasa... - dojazd drogi - zawsze szukam kogoś co by się dołożył sobą
            i kasą - hehe). Nie ma jak Hiszpania (i Andorra - ostatnio przywiozłem kino
            domowe za 60% ceny w Polsce). A co do terminu to właśnie też myślę o 1-wszej
            połowie czerwca, bo wtedy taniej a ciepełko już jest właściwe :))
            Z innymi opiniami Twoimi się całkowicie zgadzam - ale w Bułgarii nie byłem:
            autem byłeś? Jak tam jest (nad M.Śr. byłem m.in. w I, F, HR, Czarnogórze,
            Grecji więc mam porównanie - ale w Bułgarii nie)? Jak dojazd?
            Dużo za kwaterę w ESP płaciłeś i jak?
            Pozdrawiam!

Kicur
            kocuras@go2.pl
            GG2823614
            • Gość: jan Re: Podróż na Costa Dorada IP: 62.111.253.* 19.03.03, 08:31
              No i widzisz .Seb potwierdził.Ma jednak trochę krócej i tylko jedną granicę.
              Ja wykupiłem ap. przez www.europservice.com już w grudniu za ok.20 euro dzień
              ap. 6-osobowy bo nie było mniejszych, chociaż jedziemy jak zawsze my + 2
              dzieci .Taniochaaaaaaaaaaa.Cena Bułgarska, ale standart.Ho ho ho. Wejdz na
              stronę to zobaczysz.Co do Bułgarii to Ci napiszę mail i podam w Hiszpanii
              który to ap.Na razie bo muszę trochę popracować.Jan
              jkk21@poczta.fm
    • jita Re: Podróż na Costa Dorada 17.03.03, 09:06
      Witam,
      ceny hoteli F1 znajdziesz pod adresem:
      www.hotelformule1.com/formule1/index.html
      Konieczna jest rezerwacja, można przez Internet, przy czym trzeba podać nr
      karty kredytowej. Można zadzwonić lub zafaksować i zarezerwować w ten sposób (w
      przypadku tego drugiego koniecznie żądaj potwierdzenia) - nie trzeba podawać
      numeru karty, ale wówczas musisz dotrzeć do hotelu do godziny 19.00. Inaczej
      rezerwacja przepada.
      W Hiszpanii gazu raczej nie uświadczysz.
      Spójrz na
      nasze-podroze.republika.pl/
      W razie pytań - pisz
      Pozdrawiam,
      Justyna

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka