Gość: Mimi
IP: *.auchan.pl
18.04.08, 13:25
Witam,
Która z tych miejscowości jest ładniejsza ? Zastanawiam się nad
hotelem Rosamar & Spa (Lloret) ew. Blaucel lub Stella Maris (Blanes).
Atutem Rosamar & Spa jest mozliwośc rez pokoju z widokiem na morze,
no i plaza - tylko 50 m (w Blanes- ok 150m).
Czy ktoś tam był i może doradzić ? Z góry dziękuję