Dodaj do ulubionych

Lloret de Mar czy Blanes ?

IP: *.auchan.pl 18.04.08, 13:25
Witam,

Która z tych miejscowości jest ładniejsza ? Zastanawiam się nad
hotelem Rosamar & Spa (Lloret) ew. Blaucel lub Stella Maris (Blanes).

Atutem Rosamar & Spa jest mozliwośc rez pokoju z widokiem na morze,
no i plaza - tylko 50 m (w Blanes- ok 150m).

Czy ktoś tam był i może doradzić ? Z góry dziękuję
Obserwuj wątek
    • Gość: xulu Re: Lloret de Mar czy Blanes ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.04.08, 14:28
      Ani to ani to miasto-odradzam
      • Gość: mysia Re: Lloret de Mar czy Blanes ? IP: *.chello.pl 18.04.08, 21:58
        Hej
        byłam w Blanes kilka lat temu miasteczko małe i niespecjalne.Z racji tego,że
        Loret było blisko popłynęliśmy tam łodzią.Tu już inaczej miasto tętniące
        życiem,hotele,kasyna,wspaniały deptak i duuuuużo knajpek i miejsc na udany
        odpoczynek.Polecam Loret :))
        • nuta15 Re: Lloret de Mar czy Blanes ? 19.04.08, 20:36
          Mnie bardziej podoba się Blanes, mniejsze, kameralne,stara część
          miasteczka z typowo hiszpańską zabudową, piękna plaża i promenada,
          wybrzeże urozmaicone skałkami, dużo zieleni i wspaniałe ogrody
          botaniczne. Loret to turystyczny moloch, ale każdy wybiera to co
          lubi.
          • Gość: Mimi Re: Lloret de Mar czy Blanes ? IP: 83.238.161.* 19.04.08, 20:54
            A w jakim hotelu w Blanes byłaś ? Czy te ogrody sa blisko miasta, tzn. można tam
            dojść spacerem na pieszo ?
            Chciałabym trochę pospacerować na wakacjach, nie tylko zalegać na plazy :-)
            • nuta15 Re: Lloret de Mar czy Blanes ? 19.04.08, 22:10
              W Blanes byłam tylko na wycieczce podczas wakacji w Platya d,Aro.
              Ogrody są połozone na występie skalnym oddzielającym dwie części
              miasteczka -nową z hotelami i starą. Bez problemu można dojść
              pieszo, ale jeździ tam też kolejka turystyczna. Jeżeli lubisz
              spacery do Blanes będzie lepszym wyborem, malownicze zatoczki, ruiny
              zameczku,port jachtowy. W grafice Google jest sporo zdjęć. O
              hotelach poszukaj informacji na hollidayheck.pl, na tej stronie są
              oceny ,opinie głównie po niemiecku i zdjęcia. Życzę udanego wyboru i
              wspaniałych wakacji.
            • Gość: aniela Re: Lloret de Mar czy Blanes ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.08, 10:15
              W ubiegłym roku byłam w Loret,jest to turystyczne miasto położone
              nad przepięknym morzem,każdy może sobie znależć coś dla
              rozrywki.Nocą nad morzem odbywają się koncerty zespołów ,można sie
              bawić,upajać się powiewem morskiego wiatru.Jestem zauroczona .W tym
              roku jadę ponownie .DO ZOBACZENIA LORET
    • Gość: Kaśka Re: Lloret de Mar czy Blanes ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.04.08, 11:22
      Ja w tamtym roku na wakacjach byłam w Blanes. Jestem bardzo
      zadowolona, świetna atmosfera miasta, morze czyste choć słone;p
      Plaża bardzo ładna, promenada, którą można spacerować. Zgadzam się z
      przedmówcami- śliczne ogrody botanicz, można tam dojść pieszo, ruiny
      zamku. No i oczywiście wspaniała dyskoteka Las Vegas xD. W
      miasteczku jest dużo Holendrów, idąc ulicą wszystcy Hiszpanie
      zwracają na Ciebie uwagę- wiadomo Polki są najlepsze;p A Lloret de
      Mar byłam tylko w Water Wordzie (chyba to było w Lloret). Serdecznie
      polecam Blanes, ale z tego co słyszałam w Lloret również można sie
      dobrze bawić. Pozdrawiam.
    • ciacho_29 Re: Lloret de Mar czy Blanes ? 23.04.08, 12:15
      To zalezy ile masz lat i czego oczekujesz?:) Lloret polecam dla
      młodych ludzi lubiących zabawe, duzo ludzi i gwar na ulicach do
      białego rana, Lloret to jedna wielka IMPREZA!:) d.duzo
      clubów,knajpek, pabów, hoteli, sklepików i innych atrakcji,
      natomiast Blanes jest spokojnym miasteczkiem, dla ludzi ceniacych
      sobie spokojny wypoczynek i cisze.... Ja (29 lat) wole Lloret:)
      • Gość: Inia Re: Lloret de Mar czy Blanes ? IP: *.chello.pl 25.04.08, 16:23
        Widzę,że opinie są podzielone.ja w zeszłym roku byłam w Lloret mimo
        negatywnych opinii o tym mieście,byłam z dzieckiem ,mieszkaliśmy w
        kameralnym hotelu Gran Garbi Mar-polecam!Wrócilam
        zachwycona.Faktycznie miasto pełne dyskotek,ale jeśli ktoś nie lubi
        nie musi przebywać w centrum.W okolicach LLoret jest dużo miejsc do
        zwiedzania.ogrod botaniczny,marineland,waterworld itd..Lloret ma 5
        plaż,na ktorych można spokojnie korzystać z kapieli słonecznych i
        morskich.polecam stronę www.lloretdemar.yoyo.pl,wiele praktycznych
        informacji pozdrawiam
      • Gość: kind Re: Lloret de Mar czy Blanes ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.08, 19:34
        LLORET LLORET i tylko LLORET!!!!!!!!!! dopiero wróciłam i juz chcę
        tam wracac!!!!!!!!!
        • Gość: megi Re: Lloret de Mar czy Blanes ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.08, 00:03
          Raczej Blanes!!!!!!
          Kocham Blanes!<3..serio było naprawde extra..
          byłam tam miedzy czerwcem a lipcem tego roku.:D
          chce tam wrócić po raz kolejny..:P:D:D:
          • Gość: Asieńka Re: Lloret de Mar czy Blanes ? IP: *.gdynia.mm.pl 05.08.08, 08:24
            Byłam dwa razy w Blanes, wpadłam do rozrywkowego faktycznie Lorret,
            i tak jak piszą inni każdy wybiera to co lubi mnie osobiście
            przypadło spokojniejsze Blanes w którym też jest parę dyskotek ale
            najlepsze to to że jest w tym mieście dworzec kolejowy gdzie można
            wsiąść do kolejki i śmignąć do Barcy na cały dzień. Pozdrawiam
    • Gość: hanys lloret IP: *.adsl.alicedsl.de 08.08.08, 21:03
      jaki roblem,jak starczy ci na wczasy to obskoczysz i to i to,lloret
      mozesz cala dobe kombinowac co robic,tyle wiem,.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka