kassa3
10.01.05, 17:43
Spzredałem dom przed wyjazdem na stałe do USA (GC). W macierzystym Urzedzie
Skarbowym twierdzą, ze mnie to nie zwalnia dooki nie bede obywatelem USA z
rocznych zeznań podatkowych i nic nie wiedza o unikaniu podwójnego
rozliczania podatku. Po drugie: chca ode mnie wziąć podatek ze sprzedazy
nieruchomości (20) bo nie zadeklarowałem, ze w ciągu najbliżsyzch 2 lat kupie
w Polsce dom. Tymczasem chciałem spienięzony dom zabrac jako mienie
przesiedlęncze. Czy Polska nawet dla tych którzy juz maja jej dosyć musi byc
do końca wredna???!!