Dodaj do ulubionych

ale cisza, ktos tu zaglada?

21.11.05, 14:14
jak w temacie :)
pozdr/a
Obserwuj wątek
    • ulinha Re: ale cisza, ktos tu zaglada? 21.11.05, 16:02
      Zagladam i widze ciemnosc;-)
      • keepersmaid Re: ale cisza, ktos tu zaglada? 21.11.05, 16:29
        A ja was 2 widze... ciemni jestescie?
    • anjos Ludzie ! Przeciez to najpiekniejsze.... 21.11.05, 19:08
      Nic sie nie dzieje w Portugalii i to jest w tym kraju wspaniale ! Brak stresow,
      polityki, powodzi, trzesien ziemi.....po prostu zyc nie umierac !
      .
      I wlasnie to w tym kraju KOCHAM !
      • keepersmaid Re: Ludzie ! Przeciez to najpiekniejsze.... 21.11.05, 20:35
        Tylko nie wpadnij na pomysl przeflancowania Radia Maryja do Fatimy... OK?
        • anjos Tego akurat keepersmaid nie zrozumialem .... 21.11.05, 21:00
          moze mnie oswiecisz ...
          • keepersmaid To ja wytlumacze :P 22.11.05, 17:01
            Gdyby ktos przeflancowal jakies Rydzyki, to by sie boski spokoj w Portugalii
            skonczyl, wiec lepiej nie...
            • xavier111 Re: To ja wytlumacze :P 22.11.05, 23:52
              rydzykowi by sie tu nie podobalo, bo moherowe berety nie sa i nie beda tu w
              modzie. za goraco. dzieki bogu:)
              • ulinha Re: To ja wytlumacze :P 24.11.05, 00:44
                Czyli ze jesli sie przyznam ze znalazlam w glebi szafy bialy moherowy beret, do
                ktorego nikt sie nie chce przyznac, to juz sie mam zaczac bac???
    • maracuja999 Re: ale cisza, ktos tu zaglada? 22.11.05, 14:33
      prawie codziennie :-)
    • espirro Re: ale cisza, ktos tu zaglada? 22.11.05, 15:51
      wpadam na ryby od czasu do czasu
      • menina Re: ale cisza, ktos tu zaglada? 23.11.05, 11:47
        zaglądam codziennie, ale nie zawsze sie odzywam :)

        pozdrawiam wszytskich, idze, ze sen zimowy morzy...
    • anjos Xavier.Keepermaid..skad ta zawisc i zlosc? Ahaaa.. 23.11.05, 18:11
      Chyba z tego powodu, ze poparcie dla PIS wzroslo o 16 % ???????
      hehehheheh
      • xavier111 Re: Xavier.Keepermaid..skad ta zawisc i zlosc? Ah 23.11.05, 20:58
        zawisc, zlosc? skad ten pomysl?

        raczej radosc. ze lx jest tak daleko od pislandii. dalej niz o rzut beretem:)
        • anjos h 24.11.05, 00:21
          I tutaj masz pelna racje !
          • keepersmaid Re: h 24.11.05, 13:55
            Mysle, ze po prostu musiby byc czujni... w razie gdyby sie jakies objawy
            ptasiej grypy tu pojawily...
            No i lansowac kapelusze trzeba.
    • abelha1 Re: ale cisza, ktos tu zaglada? 24.11.05, 13:56
      ja zagladam prawie codziennie, ale jak widze te stale powtarzajace sie tematy
      to mi odchodzi ochota sie ujawniac.
      Najcenniesze sa jednak posty ktore maja utilidade maxima, np o liniach
      lotniczych, eventos culturais etc.
      Louvado seja a quem escreve.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka