ulinha Re: ale cisza, ktos tu zaglada? 21.11.05, 16:02 Zagladam i widze ciemnosc;-) Odpowiedz Link Zgłoś
keepersmaid Re: ale cisza, ktos tu zaglada? 21.11.05, 16:29 A ja was 2 widze... ciemni jestescie? Odpowiedz Link Zgłoś
anjos Ludzie ! Przeciez to najpiekniejsze.... 21.11.05, 19:08 Nic sie nie dzieje w Portugalii i to jest w tym kraju wspaniale ! Brak stresow, polityki, powodzi, trzesien ziemi.....po prostu zyc nie umierac ! . I wlasnie to w tym kraju KOCHAM ! Odpowiedz Link Zgłoś
keepersmaid Re: Ludzie ! Przeciez to najpiekniejsze.... 21.11.05, 20:35 Tylko nie wpadnij na pomysl przeflancowania Radia Maryja do Fatimy... OK? Odpowiedz Link Zgłoś
anjos Tego akurat keepersmaid nie zrozumialem .... 21.11.05, 21:00 moze mnie oswiecisz ... Odpowiedz Link Zgłoś
keepersmaid To ja wytlumacze :P 22.11.05, 17:01 Gdyby ktos przeflancowal jakies Rydzyki, to by sie boski spokoj w Portugalii skonczyl, wiec lepiej nie... Odpowiedz Link Zgłoś
xavier111 Re: To ja wytlumacze :P 22.11.05, 23:52 rydzykowi by sie tu nie podobalo, bo moherowe berety nie sa i nie beda tu w modzie. za goraco. dzieki bogu:) Odpowiedz Link Zgłoś
ulinha Re: To ja wytlumacze :P 24.11.05, 00:44 Czyli ze jesli sie przyznam ze znalazlam w glebi szafy bialy moherowy beret, do ktorego nikt sie nie chce przyznac, to juz sie mam zaczac bac??? Odpowiedz Link Zgłoś
maracuja999 Re: ale cisza, ktos tu zaglada? 22.11.05, 14:33 prawie codziennie :-) Odpowiedz Link Zgłoś
espirro Re: ale cisza, ktos tu zaglada? 22.11.05, 15:51 wpadam na ryby od czasu do czasu Odpowiedz Link Zgłoś
menina Re: ale cisza, ktos tu zaglada? 23.11.05, 11:47 zaglądam codziennie, ale nie zawsze sie odzywam :) pozdrawiam wszytskich, idze, ze sen zimowy morzy... Odpowiedz Link Zgłoś
anjos Xavier.Keepermaid..skad ta zawisc i zlosc? Ahaaa.. 23.11.05, 18:11 Chyba z tego powodu, ze poparcie dla PIS wzroslo o 16 % ??????? hehehheheh Odpowiedz Link Zgłoś
xavier111 Re: Xavier.Keepermaid..skad ta zawisc i zlosc? Ah 23.11.05, 20:58 zawisc, zlosc? skad ten pomysl? raczej radosc. ze lx jest tak daleko od pislandii. dalej niz o rzut beretem:) Odpowiedz Link Zgłoś
keepersmaid Re: h 24.11.05, 13:55 Mysle, ze po prostu musiby byc czujni... w razie gdyby sie jakies objawy ptasiej grypy tu pojawily... No i lansowac kapelusze trzeba. Odpowiedz Link Zgłoś
abelha1 Re: ale cisza, ktos tu zaglada? 24.11.05, 13:56 ja zagladam prawie codziennie, ale jak widze te stale powtarzajace sie tematy to mi odchodzi ochota sie ujawniac. Najcenniesze sa jednak posty ktore maja utilidade maxima, np o liniach lotniczych, eventos culturais etc. Louvado seja a quem escreve. Odpowiedz Link Zgłoś