aska2000
05.05.06, 12:27
...pytanie z gatunku tych, co to zapewne bez odpowiedzi pozostaną, hehe -
moja specjalność..;)
- jak się nazywa taki nieduży (raczej- Rossio to nie jest ;) placyk- gdzieś w
okolicach restauracji z fado dla turystów "LUSO" ;) - punktem
charakterysytycznym jest pomnik/statua 1:1 (rzekłabym;) faceta w kaszkiecie
na głowie, wąsami i petem w kąciku ust ;))
Ktos rozpozna po opisie..?
..i podrzuci nazwę, bo mnie to męczy ostatnio..:)
P.S. Aaaa - facet wzrostu pewnie gdzieś 170-175 - mam Go na fotce ze mną pod
ramię uwiecznionego, stąd mniej więcej domyślam się jakiego wzrostu być może,
hehe ;)
A- i okiem fizjonomistki oceniając- wygląda mi na lizbońskiego tramwajarza..;)
Pomocne detale dla znawców LIS ?
;)