Dodaj do ulubionych

prośba o pomoc

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.02.08, 12:29
wybieram się z żona na tydzień w drugiej połowie maja ,ze względu na
to,że w Tunezji jeszcze nie byłem będę bardzo zobowiązany za
wszelkie sugestie,dotyczące fajnych miejsc i hoteli,co wybrać,z góry
dziękuję
Obserwuj wątek
    • Gość: deoand Re: prośba o pomoc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.02.08, 13:06
      Cześć .. biuro tam gdzie taniej a zarazem dobry hotel !!!

      Miejsca pod wzgledem akrakcyjności wg mnie oczywiście
      1- Sousse i okolice
      2- Hammamet Yasmine
      3- Mahdia
      4- Hammamet północny
      5- Nebul
      6- chyba okolice Tunisu

      Hotel om oczywiście więcej gwiazdek tym lepiej - to
      normalne i ważne aby był bliko plaży i miał plaże do
      swojej dyspozycji
      czy ma wersje ALL czy tylko HB

      w Tunezji sa naprawde dwie wycieczki do zaliczenia to jest
      Sahara dwudniowa oraz Tunis - Kartagina jednodniowa z tym , że
      na te ostatnią wiele osób jeździ samemu ...

      a reszta .. opalanie sie na plaży i wszelkie atrakcje we
      własnym zakresie tzn chodzenie po medinach czyli centrach
      miast i kupowanie czegos tam po koniecznym targowaniu sie
      a wieczorem imprezowanie ... są dyskoteki

      Jest jeszcze wyspa Djerba ... ponoc fajna ale nie byłem
      więc zero wiedzy

      pzdr deo
      • Gość: sacred Re: prośba o pomoc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.02.08, 14:34
        dzięki,im więcej opinie tym lepiej
        pozdrawiam
        • Gość: WP2007 Re: prośba o pomoc IP: *.net81.citysat.com.pl 12.02.08, 17:00
          A ja moze cos podpowiem o sprawach przyziemnych. Zakupy staraj sie
          robić w państwowej sieci sklepów Magazin Generale- niskie
          uwidocznione na towarach ceny/ nie podlegajace negocjacji/ .
          Poruszac sie możesz taksówkami- ceny duzo niższe niz w Polsce, ale
          pamietaj żeby cenę za kurs ustalić zanim wsiądziesz do auta.Polecam
          odwiedzenie prawdziwego tunezyjskiego suku. Suki odbywaja sie raz w
          tygodniu np. w Sosse w niedzielę.Nie licz na dobre alkohole czy
          piwo. Kup sobie w Polsce na strefie wolnocłowej i zapakuj do
          podręcznego.Co do wycieczek to tak jak poisze deoś są praktycznie
          tylko dwie, ale myśle ,że zobaczenie El Jemu / rzymski amfiteatr
          gdzie nagrywali Gladiatora/ i Kairouan/ jedne z czterach świętych
          miejsc islamu/ to pozycje obowiązkowe.Tunezja to kraj policyjny a co
          za tym idzie bezpieczny. Praktycznie każdy mówi po francusku i
          angielsku.No to narazie tyle. Jeżeli cos jeszce to pytaj- wp2007

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka