martha06 13.10.07, 22:47 Bardzo proszę o opinie na temat tego wózka. Nie mam innych typów. Wózek spodobał mi się wizualnie. Jeżeli nie jest on godny polecenia to proszę o polecenie innego. Pozdr Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
angwa Re: chicco s3 15.10.07, 12:31 Witam! Zdecydowanie polecam ten wózeczek!Przed zakupem mialam wiele wątpliwości i zwróciłam się o opinie do osób które kupiły go na allegro i naprawdę otrzymalam same pozytywne opinie na jego temat. Uzytkuje go od ponad dwoch miesiecy i jestem bardzo zadowolona.Wizualnie wyglada swietnie a do tego bardzo szybko montuje sie gondole na stelazu, bardzo latwo sie sklada i na stojaco zlozony zajmuje bardzo malo miejsca, gondola ma bardzo wygodna raczke, a ostatnio zauwazylam ze swietnie sprawdza sie na chlodne dni, moj syneczek na spacerze jest swietnie zabezpieczony przed wiatrem i zimnym powietrzem dzieki plasikowym bokom gondoli i budce dzieki ktorej w srodku jest naprawde cieplutko!Oprocz tego regulowana wysokosc raczki pozwala wygodnie mi go prowadzic. Prowadzi sie rewelacyjnie, czytalam gdzies ze skrzypi, ale absolutnie nie! Skrętne kolo swietnie sie sprawdza, nie trzeba wozka podnosic zeby skrecic w bok. Jesli chodzi o kosz na zakupy to jest dosyc maly, ale lekkie rzeczy sie w nim dobrze mieszcza a do tego jest plecak do ktorego mozna wlozyc rowniez kilka niezbednych na spacer rzeczy . Naprawde nie zamienilabym go na zaden inny, z czystym sumieniem moge powiedziec ze jest swietny, dla mnie pod kazdym wzgledem! Pozdrawiam :) Odpowiedz Link Zgłoś
tomaja Re: chicco s3 15.10.07, 21:23 mam pytanie dotyczące części spacerowej w tym wózku. Czy spacerówka rozkłada się do pozycji poziomej i jaki jest mechanizm do tego. tzn, czy jest na tzw. pasach, czy mozna opuścić siedzisko bez budzenia malucha. Odpowiedz Link Zgłoś