mama_szymonka
21.12.07, 22:34
Witam . Chcę podzielić się moim nowym doświadczeniem i przedstawić propozycję
dla rodziców , którzy zwracają uwagę na prawidłowa postawę swoich pociech. Nie
tak dawno zakupiłam Nakładkę profilaktyczno-rehabilitacyjną Eleffantino [
www.kuliksystem.pl/kulik_system_nowosci-s-80-pl.jsp ] .W zasadzie jest
ona przeznaczona na fotelik samochodowy , ale doskonale pasuje do siedziska
Stokke ( myslę , że do każdego innego wózka też) Przymocowałam ją pod
tapicerką. Jest rewelacyjna :)