Dodaj do ulubionych

Moja modyfikacja Stokke :)

21.12.07, 22:34
Witam . Chcę podzielić się moim nowym doświadczeniem i przedstawić propozycję
dla rodziców , którzy zwracają uwagę na prawidłowa postawę swoich pociech. Nie
tak dawno zakupiłam Nakładkę profilaktyczno-rehabilitacyjną Eleffantino [
www.kuliksystem.pl/kulik_system_nowosci-s-80-pl.jsp ] .W zasadzie jest
ona przeznaczona na fotelik samochodowy , ale doskonale pasuje do siedziska
Stokke ( myslę , że do każdego innego wózka też) Przymocowałam ją pod
tapicerką. Jest rewelacyjna :)
Obserwuj wątek
    • kroliczyca80 SPAM? fuj. 22.12.07, 12:25

      • mama_szymonka Re: SPAM? fuj. 22.12.07, 20:18
        Witaj Króliczyco. Trochę mnie zaskoczyłaś swoją interpretacją :))
        Poczytaj sobie może moje wczesniejsze watki i opinie , a może zrozumiesz , że
        jestem mamą i dobro mojego dziecka leży mi jak najbardziej na sercu. A to , że
        czasami dzielę się moimi spostrzeżeniami z innymi mamami uważasz za reklamę?
        Myślę , że to Tobie trzeba napisać FUJ
        • lynnl Re: SPAM? fuj. 22.12.07, 22:59
          Poczytaj sobie może moje wczesniejsze watki i opinie , a może zrozumiesz , że
          jestem mamą i dobro mojego dziecka leży mi jak najbardziej na sercu.

          Urzekła mnie Twoja historia ;)))
          Tak kochasz to swoje dziecko, że chwycisz się każdego sposobu by zarobić?
          • smeagoul Re: SPAM? fuj. 23.12.07, 15:41
            o przepraszam mama szymonka już dawno temu pisała o tej wkładce- zaden spam moim
            zdaniem!! poszukajcie starych wątków.
            • madtea Re: SPAM? fuj. 23.12.07, 16:06
              to może każdy jeden wątek z allegro czy sklepu to spam?
              • territta Re: SPAM? fuj. 23.12.07, 20:50
                Jak przeczytałam post mamy Szymonka, to nawet mi przez myśl nie przeszło, że to
                spam.
                To tak jakby każdy post, w którym właściciel konkretnego modelu wózka zachwala
                jego zalety, albo daje link do strony z wózkiem, traktować jak spam.
                Ja np spamuje o Nomadzie od jakiegoś czasu ;P
                Albo o sklepie 4kids, bo mi szybciutko osłonkę na nóżki przysłali ;P
          • mama_szymonka Re: SPAM? fuj. 23.12.07, 21:23
            :)))
            Lynnl , ale się uśmiałam. Zapewniam Cię , że mam dużo ciekawsze zajęcie i z
            pewnością bardziej dochodowe :)) Nie mam pojecia ile mozna zarobić "chwytając
            się każdego sposobu ", jak piszesz , ale chyba nie tyle , żeby moje dziecię
            mogło jeździc nowiutkim Stokke z pełnym wyposażeniem :)
            Kiedyś już pisałam o tych wkładkach z pytaniem , czy ktos je stosował. Nie
            uzyskałam odpowiedzi. Kupiłam więc i sama sprawdziłam. Polecam , bo są dobre ,
            ale nie dla noworodka:) Dla dziecka przynajmniej 1,5 rocznego.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka