annulak 11.03.08, 20:25 Zastanawiam sie nad kupnem,tylko czy warto?Zawsze tam mozna upchnac zwlaszcza latem dodatkowy dobytek dziewczynek.Jak myslicie? www.fotosik.pl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
annulak Re: Organizer na wozek maclaren do questa 11.03.08, 20:27 [URL=www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=4d43556ffe322f07][/URL] Odpowiedz Link Zgłoś
orissa Poprawny link :) 11.03.08, 20:29 Pozwoliłam sobie na poprawkę ;) images30.fotosik.pl/174/4d43556ffe322f07.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
annulak Re: Organizer na wozek maclaren do questa 11.03.08, 20:47 dziekuje:)nie zdazylam poprawic,musialam poleciec bo cora szalala po lazience:) Odpowiedz Link Zgłoś
morelka80 Re: Organizer na wozek maclaren do questa 11.03.08, 21:12 ale super, gdzie to można kupic? :) Odpowiedz Link Zgłoś
annulak Re: Organizer na wozek maclaren do questa 11.03.08, 21:15 ano w Polsce nie ma.Ale moze pani z Happy baby by sprowadzila:) Odpowiedz Link Zgłoś
marta2202 Re: Organizer na wozek maclaren do questa 11.03.08, 21:28 Fajne, to może jak będziesz coś wiedziała od HB to daj tutaj znać? Odpowiedz Link Zgłoś
andzia84 Re: Organizer na wozek maclaren do questa 11.03.08, 21:30 takie siatki są na allegro po 15 zł, polskiej firmy Odpowiedz Link Zgłoś
annulak Re: Organizer na wozek maclaren do questa 11.03.08, 21:37 sa razem z pojemnikami na butelki?To podaj link.Bo ze sa same siatki to ja wiem.Te tez nie beda kosztowac cos kolo 20$. Odpowiedz Link Zgłoś
morelka80 Re: Organizer na wozek maclaren do questa 11.03.08, 21:37 ale to nie jest zwykła siatka :D Odpowiedz Link Zgłoś
orissa Re: Organizer na wozek maclaren do questa 11.03.08, 21:41 W lutym był używany oryginał, sprzedane za 57pln www.allegro.pl/item310812589_torba_organizer_do_maclaren_techno_stan_bdb.html Odpowiedz Link Zgłoś
annulak Re: Organizer na wozek maclaren do questa 11.03.08, 21:44 No to ladnie sprzedala:) Odpowiedz Link Zgłoś
orissa Re: Organizer na wozek maclaren do questa 11.03.08, 21:45 Na E-bayu cgi.ebay.pl/NEW-STROLLER-CUP-HOLDER-ORGANIZER-MACLAREN-PEG-PEREGO_W0QQitemZ370030524317QQihZ024QQcategoryZ117038QQrdZ1QQssPageNameZWD4VQQcmdZViewItem?_trksid=p1638.m124 Odpowiedz Link Zgłoś
orissa Re: Organizer na wozek maclaren do questa 11.03.08, 21:53 Tutaj jest napisane, że pasuje do Zappa a skoro pasuje do Zappa to może też będzie pasował do Buggstera? Bardzo spodobało mi się to rozwiązanie :-) cgi.ebay.pl/NEW-STROLLER-CUP-HOLDER-ORGANIZER-MACLAREN-QUINNY-ZAPP_W0QQitemZ230231434075QQihZ013QQcategoryZ117038QQrdZ1QQssPageNameZWD2VQQcmdZViewItem?_trksid=p1638.m122 Odpowiedz Link Zgłoś
andzia84 Re: Organizer na wozek maclaren do questa 11.03.08, 21:54 no niby bez pojemników na butelki ale wg mnie nie są one warte 20 $, zadowole się taką za 20 zł Odpowiedz Link Zgłoś
pinik Re: Organizer na wozek maclaren do questa 11.03.08, 22:07 Wg mnie nie jest to dobre rozwiazanie dla questa, bo jak sie obciazy ta siatke i wyjmie dziecko z wozka, to wozek fiknie do tylu (co mi sie notorycznie zdarza z torebka, ale ta mozna wczesniej zdjac i zawiesic sobie na ramieniu, a potem dziecko wyjac, choc jest to mimo to denerwujace). Widzialam te siatki w Ameryce na zywo, ale mnie one wogole nie zachwycily. Wole sobie dobra torebke na rzeczy dla dziecka kupic (ostatnio wydalam duuuzo forsy na taka, ale jest genialna i nie zaluje juz wogole wydatku - wreszcie sensowana torba nie zjezdzajaca z raczek). A tak wogole to te siatki za 20 zl sa wcale nie takie zle, tylk wlasnie dla questa to niezbyt rozwiazanie,b o on sie zaraz wywala (to samo techno i volo). Ja mam takie siatki zawsze np. w koszyku pod wozkiemi jak ide do miasta, to mam zawsze zapasowa pojemnosc na zakupy :) Odpowiedz Link Zgłoś
pstrabiedronka Re: Organizer na wozek maclaren do questa 12.03.08, 13:37 a ja mam właśnie taka polska za 20 zł :) szarą, do Techno XT i jestem bardzo zadowolona. Zawsze mam tam kocyk (na wypadek snu); z zakupów to raczej lekkie rzeczy, ale mi sie i tak bardzo przydaje. Odpowiedz Link Zgłoś
annulak Re: pstrabiedronka 12.03.08, 16:40 Bo w koszyku juz zachwile bede nosila ekwipunek na piaskownice.A picie i inne duperele np.jakis sweterek gdzies musze wsadzic. Odpowiedz Link Zgłoś
pstrabiedronka Re: pstrabiedronka 12.03.08, 19:51 postaram się do jutra wkleić jakieś zdjęcie :) na sweterek czy coś do zjedzenia taka siateczka jest idealna właśnie, też myślę, że latem jeszcze bardziej będę ją wykorzystywać. Odpowiedz Link Zgłoś
marta2202 Re: Organizer na wozek maclaren do questa 12.03.08, 20:19 proszę o link do tych siatek za 20zł bo jakoś znaleźć nie mogę. Odpowiedz Link Zgłoś
annulak organizer maclaren 13.03.08, 09:35 Pani Agnieszka z happy baby powiedziala mi,ze postara sie je sprowadzic do Polski. Jestem z nia caly czas w kontakcie,wiec dam informacje,jak juz bedzie wiadomo czy beda i kiedy. Odpowiedz Link Zgłoś
kamapyp Re: organizer maclaren 13.03.08, 09:46 a nie wiesz czy do XT będzie pasował? Odpowiedz Link Zgłoś
annulak Re: organizer maclaren 13.03.08, 10:59 bedzie,orissa wstawila zdj z techno Odpowiedz Link Zgłoś
territta linki do siatek 13.03.08, 09:46 Ja mam 2 takie: allegro.pl/item324578109__siatka_na_zakupy_tanio_.html Mocne, starannie i porządnie wykonane. Polecam. I cos takiego jeszcze jest (chyba to samo, tylko "firma" inna: allegro.pl/item321952127_siatka_uniwersalna_do_wozka_babyono_rewelacja_.html Odpowiedz Link Zgłoś
annulak Re: linki do siatek 13.03.08, 11:00 a jakie sa te po 20zl,bo ja takich nie widze. Odpowiedz Link Zgłoś
pstrabiedronka Re: linki do siatek 13.03.08, 11:02 o rany :) te po 14,90 przed obniżka były po 20 :) zreszta ja kupiłam w zwykłym sklepie, nie na allegro ale to sa te po 14,90 z allegro. Odpowiedz Link Zgłoś
pstrabiedronka Re: zdjęcia !!! 13.03.08, 11:23 oto zdjęcia uniwersalnej siatki na Maclarenie Techno XT: fotoforum.gazeta.pl/u/pstrabiedronka.html dwa ostatnie zdjęcia. jabłko sprawia, ze ona sie tak zwęża u dołu - jak się włoży np. kocyk to siatka sie rozciąga równomiernie :) Odpowiedz Link Zgłoś
yoopi1 annulak 05.04.08, 22:14 Czy pani z HB udało się ściągnąć te orgnizery? Chętnie kupię, nigdzie nie ma. Odpowiedz Link Zgłoś
annulak Re: annulak 05.04.08, 22:50 Niestety jeszcze nie,ale pani wciaz stara sie sciagnac. Odpowiedz Link Zgłoś