Dodaj do ulubionych

Organizer na wozek maclaren do questa

11.03.08, 20:25
Zastanawiam sie nad kupnem,tylko czy warto?Zawsze tam mozna upchnac zwlaszcza
latem dodatkowy dobytek dziewczynek.Jak myslicie?
www.fotosik.pl
Obserwuj wątek
    • annulak Re: Organizer na wozek maclaren do questa 11.03.08, 20:27
      [URL=www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=4d43556ffe322f07]http://images30.fotosik.pl/174/4d43556ffe322f07m.jpg[/URL]
      • orissa Poprawny link :) 11.03.08, 20:29
        Pozwoliłam sobie na poprawkę ;)
        images30.fotosik.pl/174/4d43556ffe322f07.jpg
      • annulak Re: Organizer na wozek maclaren do questa 11.03.08, 20:47
        dziekuje:)nie zdazylam poprawic,musialam poleciec bo cora szalala po lazience:)
    • morelka80 Re: Organizer na wozek maclaren do questa 11.03.08, 21:12
      ale super, gdzie to można kupic? :)
      • annulak Re: Organizer na wozek maclaren do questa 11.03.08, 21:15
        ano w Polsce nie ma.Ale moze pani z Happy baby by sprowadzila:)
        • marta2202 Re: Organizer na wozek maclaren do questa 11.03.08, 21:28
          Fajne, to może jak będziesz coś wiedziała od HB to daj tutaj znać?
          • andzia84 Re: Organizer na wozek maclaren do questa 11.03.08, 21:30
            takie siatki są na allegro po 15 zł, polskiej firmy
            • annulak Re: Organizer na wozek maclaren do questa 11.03.08, 21:37
              sa razem z pojemnikami na butelki?To podaj link.Bo ze sa same siatki to ja
              wiem.Te tez nie beda kosztowac cos kolo 20$.
            • morelka80 Re: Organizer na wozek maclaren do questa 11.03.08, 21:37
              ale to nie jest zwykła siatka :D
              • orissa Re: Organizer na wozek maclaren do questa 11.03.08, 21:41
                W lutym był używany oryginał, sprzedane za 57pln
                www.allegro.pl/item310812589_torba_organizer_do_maclaren_techno_stan_bdb.html
    • annulak Re: Organizer na wozek maclaren do questa 11.03.08, 21:44
      No to ladnie sprzedala:)
      • orissa Re: Organizer na wozek maclaren do questa 11.03.08, 21:45
        Na E-bayu
        cgi.ebay.pl/NEW-STROLLER-CUP-HOLDER-ORGANIZER-MACLAREN-PEG-PEREGO_W0QQitemZ370030524317QQihZ024QQcategoryZ117038QQrdZ1QQssPageNameZWD4VQQcmdZViewItem?_trksid=p1638.m124
        • orissa Re: Organizer na wozek maclaren do questa 11.03.08, 21:53
          Tutaj jest napisane, że pasuje do Zappa a skoro pasuje do Zappa to może też będzie pasował do Buggstera? Bardzo spodobało mi się to rozwiązanie :-)

          cgi.ebay.pl/NEW-STROLLER-CUP-HOLDER-ORGANIZER-MACLAREN-QUINNY-ZAPP_W0QQitemZ230231434075QQihZ013QQcategoryZ117038QQrdZ1QQssPageNameZWD2VQQcmdZViewItem?_trksid=p1638.m122
        • andzia84 Re: Organizer na wozek maclaren do questa 11.03.08, 21:54
          no niby bez pojemników na butelki ale wg mnie nie są one warte 20 $,
          zadowole się taką za 20 zł
          • pinik Re: Organizer na wozek maclaren do questa 11.03.08, 22:07
            Wg mnie nie jest to dobre rozwiazanie dla questa, bo jak sie obciazy
            ta siatke i wyjmie dziecko z wozka, to wozek fiknie do tylu (co mi
            sie notorycznie zdarza z torebka, ale ta mozna wczesniej zdjac i
            zawiesic sobie na ramieniu, a potem dziecko wyjac, choc jest to mimo
            to denerwujace). Widzialam te siatki w Ameryce na zywo, ale mnie one
            wogole nie zachwycily. Wole sobie dobra torebke na rzeczy dla
            dziecka kupic (ostatnio wydalam duuuzo forsy na taka, ale jest
            genialna i nie zaluje juz wogole wydatku - wreszcie sensowana torba
            nie zjezdzajaca z raczek).

            A tak wogole to te siatki za 20 zl sa wcale nie takie zle, tylk
            wlasnie dla questa to niezbyt rozwiazanie,b o on sie zaraz wywala
            (to samo techno i volo). Ja mam takie siatki zawsze np. w koszyku
            pod wozkiemi jak ide do miasta, to mam zawsze zapasowa pojemnosc na
            zakupy :)
            • pstrabiedronka Re: Organizer na wozek maclaren do questa 12.03.08, 13:37
              a ja mam właśnie taka polska za 20 zł :)
              szarą, do Techno XT i jestem bardzo zadowolona.
              Zawsze mam tam kocyk (na wypadek snu); z zakupów to raczej lekkie
              rzeczy, ale mi sie i tak bardzo przydaje.
              • annulak pstrabiedronka 12.03.08, 16:37
                A mozesz pokazac wozek z taka siatka?
                • annulak Re: pstrabiedronka 12.03.08, 16:40
                  Bo w koszyku juz zachwile bede nosila ekwipunek na piaskownice.A picie i inne
                  duperele np.jakis sweterek gdzies musze wsadzic.
                  • pstrabiedronka Re: pstrabiedronka 12.03.08, 19:51
                    postaram się do jutra wkleić jakieś zdjęcie :)
                    na sweterek czy coś do zjedzenia taka siateczka jest idealna właśnie, też myślę,
                    że latem jeszcze bardziej będę ją wykorzystywać.
              • marta2202 Re: Organizer na wozek maclaren do questa 12.03.08, 20:19
                proszę o link do tych siatek za 20zł bo jakoś znaleźć nie mogę.
                • annulak organizer maclaren 13.03.08, 09:35
                  Pani Agnieszka z happy baby powiedziala mi,ze postara sie je sprowadzic do
                  Polski. Jestem z nia caly czas w kontakcie,wiec dam informacje,jak juz bedzie
                  wiadomo czy beda i kiedy.
                  • kamapyp Re: organizer maclaren 13.03.08, 09:46
                    a nie wiesz czy do XT będzie pasował?
                    • annulak Re: organizer maclaren 13.03.08, 10:59
                      bedzie,orissa wstawila zdj z techno
                • territta linki do siatek 13.03.08, 09:46
                  Ja mam 2 takie:
                  allegro.pl/item324578109__siatka_na_zakupy_tanio_.html
                  Mocne, starannie i porządnie wykonane. Polecam.

                  I cos takiego jeszcze jest (chyba to samo, tylko "firma" inna:
                  allegro.pl/item321952127_siatka_uniwersalna_do_wozka_babyono_rewelacja_.html
                  • annulak Re: linki do siatek 13.03.08, 11:00
                    a jakie sa te po 20zl,bo ja takich nie widze.
                    • pstrabiedronka Re: linki do siatek 13.03.08, 11:02
                      o rany :) te po 14,90 przed obniżka były po 20 :)

                      zreszta ja kupiłam w zwykłym sklepie, nie na allegro ale to sa te po
                      14,90 z allegro.
                      • pstrabiedronka Re: zdjęcia !!! 13.03.08, 11:23
                        oto zdjęcia uniwersalnej siatki na Maclarenie Techno XT:
                        fotoforum.gazeta.pl/u/pstrabiedronka.html
                        dwa ostatnie zdjęcia.
                        jabłko sprawia, ze ona sie tak zwęża u dołu - jak się włoży np.
                        kocyk to siatka sie rozciąga równomiernie :)
    • yoopi1 annulak 05.04.08, 22:14
      Czy pani z HB udało się ściągnąć te orgnizery? Chętnie kupię,
      nigdzie nie ma.
      • annulak Re: annulak 05.04.08, 22:50
        Niestety jeszcze nie,ale pani wciaz stara sie sciagnac.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka