1axa 03.03.09, 09:29 Bardzo prosze o pomoc, bo musze sie szybko zdecydowac na 1 z nich i nie mam pojecia, jaki wybrać? opisy sa podobne, wiec czym sie różnią? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
madzi1983 Re: czym sie róznią: Zoper Waltz, Hula, Twist, Bo 03.03.09, 10:10 Waltz ma większe kółka niż Twist i Hula, inaczej się składa, bolero ciężko trafić, jak się o niego pytałam w Babyfancie to pan powiedział że słabo schodziły. Waltz ma pełną rączkę, twist i hula pojedyncze dwie. Odpowiedz Link Zgłoś
1axa Re: czym sie róznią: Zoper Waltz, Hula, Twist, Bo 03.03.09, 10:27 dziekuję za odpowiedź, a który wózek jest najlepszy? który spełnia moje kryteria? chciałabym kupić spacerówkę-parasolkę dla 8 miesiecznej córci, stosunkowo lekką, z koszem na zakupy, z okienkiem w budce oraz osłonką, folią oraz na nogi. Odpowiedz Link Zgłoś
carol2010 Re: czym sie róznią: Zoper Waltz, Hula, Twist, Bo 03.03.09, 12:26 tez przymierzam sie do zakupu zoopera (twista albo huli) i takie roznice wypatrzylam: -hula rozklada sie na plasko, a twist na pollezaco -oparcie huli rozklada sie jedna reka, oparcie twista dwiema -hula ma regulowane raczki, twist nie za to: -twist jest lzejszy 6,5kg a hula 7,7 -twist ma latwiej dostepny kosz na zakupy, taki rozsuwany normalnie bez zestanowienia bralabym hule, ale potrzebuje wozka do samolotu jak najlzejszego, wiec chyba wygra twist Odpowiedz Link Zgłoś
madzi1983 Re: czym sie róznią: Zoper Waltz, Hula, Twist, Bo 03.03.09, 13:11 ja mam waltza dla 10 miesięcznej pannicy,sporadycznie jeździ nim 2,5 latka i się swobodnie mieści. to co mnie przekonało, to to że ma większe koła od huli,twista, pełna rączka, buda super naciągana do pałąka, nawet jak dziecko leży- jest specjalny zamek który powiększa budkę i da się ją zawsze naciągnąć do pałąka, przez okienko w niej niewiele widać. DO kosza jest dobry dostęp bo jest on otwierany po bokach zamkami, ma osłonkę na nogi, folii nie posiada, ale przy budce naciąganej do pałąka i osłonce mi folia nie jest potrzebna, lekko się prowadzi, nie widzę zbyt dużej różnicy wioząc 2,5 latkę a 10 miesięczne dziecko. Podoba mi się to że pasy są 5 punktowe to jeszcze jest możliwość regulacji- przełożenia- tak jak w fotelikach samochodowych- wyżej albo niżej. zastanawiałam się nad hula i twistem bo były tańsze, ale tutaj zdecydowanie przeważyły większe kółka i pełna rączka, aaa to co mi jeszcze się podoba to fajna moskitiera, myślę że na lato będzie jak znalazł. Wózek nie jest ciężki, co prawda często go nie noszę, ale po schodach przy klatce bez problemu daję radę. No i kolorek mi się podoba- mam zielony margerita Odpowiedz Link Zgłoś
carol2010 Re: czym sie róznią: Zoper Waltz, Hula, Twist, Bo 03.03.09, 12:18 bardzo dobre pytanie :) zooperowe mamusie mozecie pomierzyc Wasze wozki? i podac wymiary siedziska i oparcia, wysokosc raczek, srednice kol itp i jesli mozna wstawic do galerii zdjecia oddajace kolory plissss plisss Odpowiedz Link Zgłoś
kacpercio1 Re: czym sie róznią: Zoper Waltz, Hula, Twist, Bo 03.03.09, 13:03 Ja wybrałam hule dla 9 m synka, będę miała w czwartek :) nie mogę się doczekać esklep.babyfant.pl/index.php?main_page=product_info&products_id=1267 Odpowiedz Link Zgłoś
kacpercio1 Re: czym sie róznią: Zoper Waltz, Hula, Twist, Bo 03.03.09, 13:07 Twist jest jak dla mnie za płytki( zwróć uwagę na boki), podobnie jak chicco multi way. a walz znowu jest jakiś taki potężniejszy. Odpowiedz Link Zgłoś
carol2010 Re: czym sie róznią: Zoper Waltz, Hula, Twist, Bo 05.03.09, 15:06 kacpercio1 i co i co dostalas hule???? jestem strasznie ciekawa jak wrazenia Odpowiedz Link Zgłoś
kacpercio1 Re: czym sie róznią: Zoper Waltz, Hula, Twist, Bo 05.03.09, 15:37 No właśnie nie:( a tak się nastawiłam na dziś! już spacer był zaplanowany, choć dziś bardzo wieje. Pan zadzwonił i przeprosił , że czekają na dostawę bo ten kolor się skończył i czekam na wiadomość Będzie albo jutro albo po niedzieli;/ ehh Ale jak przyjdzie to na pewno dam znać! :) pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
carol2010 Re: czym sie róznią: Zoper Waltz, Hula, Twist, Bo 05.03.09, 16:05 czekam razem z Toba hihi conajmniej jakbym swoj kupowala :) jaki kolorek wzielas? Odpowiedz Link Zgłoś
kacpercio1 Re: czym sie róznią: Zoper Waltz, Hula, Twist, Bo 05.03.09, 19:30 Wzięłam sky blue, mieliśmy brać ten zielony, ale wydał nam się zajaskrawy. :) Odpowiedz Link Zgłoś
lunieczka1 Re: czym sie róznią: Zoper Waltz, Hula, Twist, Bo 05.03.09, 20:37 a czy w huli tapicerkę ściąga się do prania? Odpowiedz Link Zgłoś
madzix88 Re: czym sie róznią: Zoper Waltz, Hula, Twist, Bo 05.03.09, 20:44 Tak w huli tapicerka się ściąga bez zadnego problemu. Odpowiedz Link Zgłoś
kacpercio1 Do carol2010 06.03.09, 11:01 Hej moja droga:) Wiesz, zdenerwowałam się jak nie wiem;/ wózeczek nie przyszedł i właśnie dostałam maila że im wózki nie dotarły i będą mieli dopiero na stanie w przyszłym tygodniu!! A jak dzwoniłam to Pan z baby fant powiedział, że są na stanie, gdybym wiedziała to bym zamowiła gdzie indziej. I zadzwoniłam właśnie do fartlandii i zamówiłam zooperka hule ale margaritte :) ten zielony jednak:P i folię oryginalną wzięłam odrazu, bo dziewczyny zachwalały, że bardzo fajna!:) Ma być na poniedziałek, góra na wtorek. Nie wytrzymam tyle, ale muszę!;) pozdrowionka Odpowiedz Link Zgłoś
carol2010 Re: Do carol2010 07.03.09, 21:01 no niezle!!! to czekamy dalej mam nadzieje ze juz w pon dostaniesz wozio chociaz pogoda nie zacheca do spacerow.. u nas przynajmniej Odpowiedz Link Zgłoś