Dodaj do ulubionych

czym sie róznią: Zoper Waltz, Hula, Twist, Bolero?

03.03.09, 09:29
Bardzo prosze o pomoc, bo musze sie szybko zdecydowac na 1 z nich i
nie mam pojecia, jaki wybrać? opisy sa podobne, wiec czym sie różnią?
Obserwuj wątek
    • madzi1983 Re: czym sie róznią: Zoper Waltz, Hula, Twist, Bo 03.03.09, 10:10
      Waltz ma większe kółka niż Twist i Hula, inaczej się składa, bolero ciężko
      trafić, jak się o niego pytałam w Babyfancie to pan powiedział że słabo
      schodziły. Waltz ma pełną rączkę, twist i hula pojedyncze dwie.
      • 1axa Re: czym sie róznią: Zoper Waltz, Hula, Twist, Bo 03.03.09, 10:27
        dziekuję za odpowiedź, a który wózek jest najlepszy? który spełnia
        moje kryteria? chciałabym kupić spacerówkę-parasolkę dla 8
        miesiecznej córci, stosunkowo lekką, z koszem na zakupy, z okienkiem
        w budce oraz osłonką, folią oraz na nogi.
        • carol2010 Re: czym sie róznią: Zoper Waltz, Hula, Twist, Bo 03.03.09, 12:26
          tez przymierzam sie do zakupu zoopera (twista albo huli) i takie roznice
          wypatrzylam:

          -hula rozklada sie na plasko, a twist na pollezaco
          -oparcie huli rozklada sie jedna reka, oparcie twista dwiema
          -hula ma regulowane raczki, twist nie

          za to:
          -twist jest lzejszy 6,5kg a hula 7,7
          -twist ma latwiej dostepny kosz na zakupy, taki rozsuwany

          normalnie bez zestanowienia bralabym hule, ale potrzebuje wozka do samolotu jak
          najlzejszego, wiec chyba wygra twist
        • madzi1983 Re: czym sie róznią: Zoper Waltz, Hula, Twist, Bo 03.03.09, 13:11
          ja mam waltza dla 10 miesięcznej pannicy,sporadycznie jeździ nim 2,5 latka i się
          swobodnie mieści. to co mnie przekonało, to to że ma większe koła od
          huli,twista, pełna rączka, buda super naciągana do pałąka, nawet jak dziecko
          leży- jest specjalny zamek który powiększa budkę i da się ją zawsze naciągnąć do
          pałąka, przez okienko w niej niewiele widać. DO kosza jest dobry dostęp bo jest
          on otwierany po bokach zamkami, ma osłonkę na nogi, folii nie posiada, ale przy
          budce naciąganej do pałąka i osłonce mi folia nie jest potrzebna, lekko się
          prowadzi, nie widzę zbyt dużej różnicy wioząc 2,5 latkę a 10 miesięczne dziecko.
          Podoba mi się to że pasy są 5 punktowe to jeszcze jest możliwość regulacji-
          przełożenia- tak jak w fotelikach samochodowych- wyżej albo niżej. zastanawiałam
          się nad hula i twistem bo były tańsze, ale tutaj zdecydowanie przeważyły większe
          kółka i pełna rączka, aaa to co mi jeszcze się podoba to fajna moskitiera, myślę
          że na lato będzie jak znalazł. Wózek nie jest ciężki, co prawda często go nie
          noszę, ale po schodach przy klatce bez problemu daję radę. No i kolorek mi się
          podoba- mam zielony margerita
    • carol2010 Re: czym sie róznią: Zoper Waltz, Hula, Twist, Bo 03.03.09, 12:18
      bardzo dobre pytanie :)
      zooperowe mamusie mozecie pomierzyc Wasze wozki?
      i podac wymiary siedziska i oparcia, wysokosc raczek, srednice kol itp
      i jesli mozna wstawic do galerii zdjecia oddajace kolory plissss plisss

    • kacpercio1 Re: czym sie róznią: Zoper Waltz, Hula, Twist, Bo 03.03.09, 13:03
      Ja wybrałam hule dla 9 m synka, będę miała w czwartek :) nie mogę
      się doczekać
      esklep.babyfant.pl/index.php?main_page=product_info&products_id=1267
      • kacpercio1 Re: czym sie róznią: Zoper Waltz, Hula, Twist, Bo 03.03.09, 13:07
        Twist jest jak dla mnie za płytki( zwróć uwagę na boki), podobnie
        jak chicco multi way.
        a walz znowu jest jakiś taki potężniejszy.
        • carol2010 Re: czym sie róznią: Zoper Waltz, Hula, Twist, Bo 05.03.09, 15:06
          kacpercio1 i co i co dostalas hule???? jestem strasznie ciekawa jak wrazenia
          • kacpercio1 Re: czym sie róznią: Zoper Waltz, Hula, Twist, Bo 05.03.09, 15:37
            No właśnie nie:( a tak się nastawiłam na dziś! już spacer był
            zaplanowany, choć dziś bardzo wieje.
            Pan zadzwonił i przeprosił , że czekają na dostawę bo ten kolor się
            skończył i czekam na wiadomość
            Będzie albo jutro albo po niedzieli;/ ehh
            Ale jak przyjdzie to na pewno dam znać! :) pozdrawiam
            • carol2010 Re: czym sie róznią: Zoper Waltz, Hula, Twist, Bo 05.03.09, 16:05
              czekam razem z Toba hihi conajmniej jakbym swoj kupowala :)
              jaki kolorek wzielas?
              • kacpercio1 Re: czym sie róznią: Zoper Waltz, Hula, Twist, Bo 05.03.09, 19:30
                Wzięłam sky blue, mieliśmy brać ten zielony, ale wydał nam się
                zajaskrawy. :)
                • lunieczka1 Re: czym sie róznią: Zoper Waltz, Hula, Twist, Bo 05.03.09, 20:37
                  a czy w huli tapicerkę ściąga się do prania?
                  • madzix88 Re: czym sie róznią: Zoper Waltz, Hula, Twist, Bo 05.03.09, 20:44
                    Tak w huli tapicerka się ściąga bez zadnego problemu.
              • kacpercio1 Do carol2010 06.03.09, 11:01
                Hej moja droga:)
                Wiesz, zdenerwowałam się jak nie wiem;/ wózeczek nie przyszedł i
                właśnie dostałam maila że im wózki nie dotarły i będą mieli dopiero
                na stanie w przyszłym tygodniu!!
                A jak dzwoniłam to Pan z baby fant powiedział, że są na stanie,
                gdybym wiedziała to bym zamowiła gdzie indziej.
                I zadzwoniłam właśnie do fartlandii i zamówiłam zooperka hule ale
                margaritte :) ten zielony jednak:P i folię oryginalną wzięłam
                odrazu, bo dziewczyny zachwalały, że bardzo fajna!:)
                Ma być na poniedziałek, góra na wtorek.
                Nie wytrzymam tyle, ale muszę!;)
                pozdrowionka
                • carol2010 Re: Do carol2010 07.03.09, 21:01
                  no niezle!!! to czekamy dalej
                  mam nadzieje ze juz w pon dostaniesz wozio
                  chociaz pogoda nie zacheca do spacerow.. u nas przynajmniej

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka