Dodaj do ulubionych

dobra wiadomość

05.03.06, 21:15
mąż mówi: zarezerwowałem dla nas bilety na koncert TOTO. reakcja - uśmiech.
Mąż mówi dalej - 22 marca, Bruksela. Reakcja - a co to (k....) jest Bruksela,
miał być Paryż!!!!!!!!!!!
Reakcja - 3 razy drożej było.
Komentarz -no coż, no tak, proza życia! ;)))

Obserwuj wątek
    • kmsanczia Re: dobra wiadomość 05.03.06, 21:23
      Daj jakiś link do mp3, bo nie kojarzę.
      • iod Re: dobra wiadomość 05.03.06, 21:24
        nie umiem...
        • iod Re: dobra wiadomość 05.03.06, 21:24
          chyba zaraz się nauczę, bo juz mi wstyd!
          • kmsanczia Re: dobra wiadomość 05.03.06, 21:28
            toto.we-myi.org/
            dobra już mam, można posłuchać zajawek
            okazuje się, że ich znam (Africę przynajmniej)
          • iod Re: dobra wiadomość 05.03.06, 21:28
            www.toto99.com

            • iod Re: dobra wiadomość 05.03.06, 21:29
              no nie pisz o tej samej porze - znasz na pewno też: Rosannna i Hold the Line :)
              • kmsanczia Re: dobra wiadomość 05.03.06, 21:32
                House of the rising sun to jest ten kawałek o którym myślę? Bo nie chce mi się
                instalować real playera.
                • iod Re: dobra wiadomość 05.03.06, 21:37
                  nieeeeee!

                  no dobra, lepsza wiadomość - Red Hot Chili Peppers - czerwiec Praga!!!!! -
                  bardzo miłe połączenie
    • mwsylwia Re: dobra wiadomość 27.03.06, 09:46
      W związku z nienajlepszym nastrojem poszukuję jakiejś dobrej wiadomości na
      dzisiejszy dzień.
      • iod Re: dobra wiadomość 27.03.06, 09:48
        ups - dobra wiadomość - koncert był ekstra!!!!! Bruksela - nie wiem, nie
        zauważyłam.
        • papirus22 Re: dobra wiadomość 27.03.06, 09:51
          no przeciez piszemy, że wiosna jest!!!
          • mwsylwia Re: dobra wiadomość 27.03.06, 10:09
            Ale ja z poziomu łóżka nie bardzo ją widzę :((

            Iod - dobrze, że choć koncert był ekstra. Bruksela też jest ekstra - zapewniam :))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka