Dodaj do ulubionych

Filip ma dzis ROK

27.09.06, 18:42
Wiec sie chwale ;-) i czekam na zyczenia dla synka, ktore mam zamiar
wydrukowac i zachowac na pamiatke.
Moj maly Lobuziak wstaje zazwyczaj ok 8-9. Dzis jakby wiedzial, ze juz od 6
moze przyjmowac zyczenia (urodzil sie o 6.04) i zerwal sie o tej porze.
Dzien intesywny i pelen wrazen. Rano zajecia grupy zabawowej, gdzie Filipowi
spiewano i skladano zyczenia. Dostal prezent, sam czestowal kolegow
ciasteczkami. Potem wycieczka do Zoo w Rhenen (Merlot dziekujemy jeszcze
raz), gdzie szalal z radosci na widok kazdego zwierzatka. W sobote czeka nas
jeszcze impreza na 15 osob plus dzieci (sama nie wiem gdzie ich pomieszcze
jak nie bedzie pogody)
Nie moge uwierzyc, ze to juz rok odkad Filip jest z nami... a z drugiej
strony az dziw ze to tylko rok, bo juz nie pamietam jak to bylo bez niego.
Obserwuj wątek
    • saraanna Re: Filip ma dzis ROK 27.09.06, 20:20
      wszystkiego najlepszego dla Filipka ....
      • diuna22 Re: Filip ma dzis ROK 27.09.06, 20:24
        Wszystkiego Naj dla synka :))) masy prezentow i udanej imprezki :)))
    • nesla Re: Filip ma dzis ROK 27.09.06, 20:55
      NAJLEPSZE zyczenia dla Filipka!
      A mame prosimy o fotki z imprezki urodiznowej na bloga :)
    • kruszynka28 Re: Filip ma dzis ROK 27.09.06, 21:22
      Wszystkiego najlepszego dla malego soleniazanta!
      Mam nadzieje, ze imprezka sie udala! :-)
    • go.ga Re: Filip ma dzis ROK 27.09.06, 21:47
      Filip, wszystkiego najlepszego! Obejrzalm zdjecia z linka, rosnij dalej na
      przystojnego faceta ;-)
    • tere_tere Re: Filip ma dzis ROK 27.09.06, 22:00
      najlepsze zyczenie rowniez ode mnie!
      duzo radosci i sukcesow w kolejnym roku zycia.
      • lenkaaa Re: Filip ma dzis ROK 27.09.06, 22:09
        Wszystkiego najlepszego z okazji ukonczenia pierwszego roku zycia !!!!
        • zaneta9 Re: Filip ma dzis ROK 28.09.06, 04:26
          I my dolaczamy do 1-szych urodzinek !!!
          Jak udalo sie ze zdmuchnieciem pierwszej swieczki?

          Pozdrawiamy Zaneta z Sandy i Michaelem
          • tijgertje Re: Filip ma dzis ROK 28.09.06, 10:02
            Od nas rowniez najserdeczniejsze zyczenia!!! Duuuzo zdrowia i usmiechu.
            • saviera Re: Filip ma dzis ROK 28.09.06, 16:04
              Z okazji chyba jednych , z najwazniejszych urodzin w zyciu , zycze ; DUZO
              usmiechu i slodyczy , gore prezentow i wspanialej , niezapomnianej zabawy :)))
              • beba3 Re: Filip ma dzis ROK 29.09.06, 12:20
                Spoznione ale bardzo gorace zyczenia urodzinowe! Wszystkiego najlepszego,
                zdrowia, radosci, milosci! :-)
                Wspanialej imprezy w sobote, gory prezentow, smacznego tortu!
                Dla Rodzicow gratulacje! :-)
                • corneliss Re: Filip ma dzis ROK 29.09.06, 18:54
                  Slonca Usmiechow i Slodyczy
                  Wszystkiego NAJ NAJ NAJ Cypisek z mama Filipkowi zyczy :)))

                  tort nie wyszedl ;)))
                  • beba3 Re: Filip ma dzis ROK 29.09.06, 19:35
                    Fajne zdjatka, tez jak Go.ga zerknelam w sygnaturke. ;-D
                    Filip 'malinowy' jest swietny, a zdjecia jako niemowlaczka pamietam, ale wciaz
                    mnie rozczulaja! :-)
    • zuzka71 Re: Filip ma dzis ROK 29.09.06, 23:30
      przepraszam ze tak pozno, ale mimo to serdeczne gratulacje dla synka i mamy!!
      • maxijo Re: Filip ma dzis ROK 30.09.06, 13:47
        oj mi tez umnknal ten watek, serdeczne gratulacje!
        • agnieszkaela Re: Filip ma dzis ROK 30.09.06, 23:12
          Dziekuje za zyczenia ;-) Kupilam specjalna kartke i zyczenia z forum, i te
          ktore dostal mailem czy sms wpisalam na nia, bedzie pamiatka.
          Imprezka udala sie super, tylko zdjecia nie bardzo bo bawilismy sie na dworze i
          slonce za ostro swiecilo ;-( Ale cos potem na bloga wrzuce. Swieczki Filip
          zdmuchnac nie chcial, ale caly kawalek toru wlasnorecznie (obiema rekoma)
          wciagnal. Pierwszy prezent musialam sama przyjac i rozpakowac, z nastepnymi juz
          sobie sam radzil. Goscie zadowoleni, my tez. Tylko Holendrzy zdziwieni byli
          polska goscinnascia, ale bardzo im sie spodobalo ze mogli wziac dokladke
          tortu ;-)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka