Dodaj do ulubionych

Olejek Arganowy

04.08.18, 11:46
Rzeczywiście czyni cuda? Wypięknieje po nim, włos będzie bujny i długi się zrobi, zmarszczek się pozbędę i rozstępów, cyc mi się podniesie? Ubędzie mi ze 27 lat? Znów będę piękna, młoda, w miarę szczupła i beztroska i będę ratowników kusić w bikini jak za danych lat?

Nie no, a tak na serio pytam - oryginalny, marokański, zakupiony u producenta (piszę, bo to ponoć ważne skąd i od kogo, nie żeby się chwalić tongue_out ) Daje jakieś efekty urodowe. Najbardziej mi zależy na kudłach, bo przez tarczyce lekko wyleniałam, na rzęsy się nadaje?

Któraś stosowała i jest ze 30 lat młodsza np, albo włos ma bujny, długi, zdrowy i ma rzęsy jak wachlarze? Tudzież innych mankamentów urody się pozbyła dzięki temu olejkowi - czy to przereklamowane wink
Obserwuj wątek
    • meda08 Re: Olejek Arganowy 04.08.18, 12:54
      Najlepiej na twarz sprawdza się i na ciało
      Co do włosów myśle ze nie, bardziej olej kokosowy albo odżywka stara jak świat z żółtek i olejku rycynowegk albo nafty kosmetycznej. Na włosy nasze bogactwa natury są genialne: czelu pokrzywa, skrzyp polny i inne 😀
      Olej arganowy przede wszystkim świetnie nawilża, oryginalny i 100% ma się wchłonąć prawie od razu a ten oszukany pozostawia długo napowierzchni tłusta warstwę
      Powodzenia Afrodyto😀
      • algaria Re: Olejek Arganowy 04.08.18, 13:24
        W oleju rycynowym, czepku i czapce przez co najmniej 3 godziny siedzę sobie co 2 tygodnie, na przemian z odżywką z henny, ale ta odżywka ściąga mi farbę z włosów i po niej muszę znów farbować dlatego olejek rycynowy to mój faworyt... ale właśnie chciałam znać opinię o arganowym działaniu na kudły.
        Afrodyto?? a gdzie mój Adonis - po olejku przybędzie? wink
        • leda-is-one Re: Olejek Arganowy 04.08.18, 19:31
          Olejek arganowy jest rewelacyjny, na ciało i na kudły, nie pytaj, stosuj. w dobrych sklepach zielarskich kupisz w dobrej cenie czysty, i możesz się nim mazać do woli a efekty będą widoczne i odczuwalne pod dłonią.
          Tymczasem nie zapominaj o tym co koleżanka polecała, Skrzypo-Vita, nie ma lepszego środka na włosy i na skórę, ja babcia Wam to mówię.
          Dodatkowo, żeby rzęsy były jak wachlarze, proponuję 4LONG LASHES, to mi odbudowało rzęsy, które straciłam, nie wiem dlaczego. Mam już pewne lata jak wiecie, byłam żdziwiona ze mam rzęsy jak nastolatka, po miesiącu stosowania, naprawdę.
          Natomiast Skrzypo-Vitę stosuje 2x do roku, po 60 dni,od wielu lat z uwago na problemy z włosami, jest efekt na włosach i dodatkowo na skórze i paznokciach. Uważam ze niektóre środki, bez reklamy publicznej same się reklamują.
          Jeżeli mam gorszy okres finansowy zawsze mam pod ręką oliwę z oliwek z pierwszego tłoczenia, zastępuje mi ona wszelkie kremy i balsamy do ciała, oraz środki do opalania/ tu nigdy nic innego nie stosuję/ a opalenizna jest naprawdę piękna i zdrowa.
          Może to młodości nie przywraca, ale ujmuje latsmile
          Olejek rycynowy u mnie jest w ciągłym stosowaniu, np na masaż brzucha,,,
          Bo jak sobie np.rzęsy nim naoliwię to mi się zapaprają okulary i nic nie widzę,, a w brzuchu, podgrzany do masażu robi cuda i ujędrnia skórę.
          Czyli puenta jest taka że, trzeba się oliwić, czymkolwiek, ale trzeba oliwić i wszystko oliwić
          a będziemy piękniejsze i młodsze niż bez oliwienia.
    • meda08 Re: Olejek Arganowy 04.08.18, 22:23
      Wracając jeszcze do twoich włosów.... jeśli ich słaba kondycja jest spowodowana choroba tarczycy to raczej arganowy w niczym ci nie pomoze. Musisz zadziałać od wewnątrz.
      Czy ty stosujesz dietę eliminacyjna dotycząca tarczycy?
      • algaria Re: Olejek Arganowy 04.08.18, 22:45
        Nie stosuje żadnej diety oprócz unikania pewnych produktów i składników. Nauczyłam się bardzo dokładnie czytać etykiety. Moja endo powiedziała mi, że na Hashi diety jako takiej nie ma, są diety na choroby wywołane problemami z tarczycą.

Wy się nie śmiejcie ale ten olejek rycynowy i pół roku siedzenia w czapie i mi pomógł, nawet moja fryzjerka zauważyła lepszą kondycję włosów i że jest i więcej i są mocniejsze. Ja swojej córce tak wzmocniłam włosy gdy jej w dzieciństwie myłam w żółtkach olejku rycynowym i soku z cytryny. Ju do chyba 8 roku życia praktycznie nie znała kupnych szamponów. Teraz znów ma bławe włosiny i namawiam ją na powrót do natury ale ona nie ma czasu i jej się nie chce i w ogóle to szamańskie metody - pani kosmetyczka zakichana wink
          • algaria Re: Olejek Arganowy 05.08.18, 11:50
            No to staram się unikać np przede wszystkim soi i produktów które ją zawierają, a jak wiadomo soja jest prawie we wszystkim big_grin.. no i laktozy i to nie że teraz taka moda ale muszę i unikam i lepiej się czuję. Mam porównanie jak czasem "złapię" np sera białego (zwykłego).
            Unikam też żywności przetworzonej - chińskich zupek w proszku, "kogutków", vegety, parówek, ciastek kupnych, nawet mussli itp itd... ale coli czasem się napiję tongue_out
            • mieszkaanka Re: Olejek Arganowy 20.08.18, 00:42
              Moze wyprobuj apteczna odzywke WAX, jest polecana nawet po chemioterapii i cene ma akceptowalna.
              Przy chorobach autoimmunologicznych niektorzy widza znaczaca poprawe po eliminacji z diety glutenu, nabialu i roslin psiankowatyçh (pomidor, papryka, ziemniak). Warto poczytac i ewentualnie na sobie testowac smile
    • niki.x Re: Olejek Arganowy 05.08.18, 12:12
      Skutki uboczne stosowania oryginalnego olejku arganowego na moich włosach były takie, że ten olejek mi włosy przyciemnił. Zrobił mi się taki brzydki mysi kolor, coś jak brudny popiel i trudno to było zafarbować. Poza tym rewelacja włosy miękkie i błyszczące wink Ze względu na tą myszę stosuję go tylko do masażu twarzy albo do kosmetyków do twarzy i ciała, do włosów używam migdałowego albo kokosowego.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka