gwiazdka-4
20.03.12, 16:31
Witam, mam pytanie. Mam 23 lata i od ok 7 lecze się na niedoczynność tarczycy. Biorę leki a kontrol mam 1-2 razy w roku, jednak moje wyniki TSH nie są stabilne ( wahają się od 2-5). Powoli wchodzę w taki wiek, że zaczynam myśleć o dziecku i zastanawiam się jaki to może mieć wpływ na płód/dziecko? Czy może nie powinnam póki co o tym myśleć? I jeszcze jedno pytanie: jaka jest szansa, że wyleczę się z niedoczynności? Z góry dziekuję za odpowiedz.