Dodaj do ulubionych

Prośba !!!!!

07.08.09, 18:35
Proszę o interpretację wyników.Dla mnie to czarna magia.A oto moje
wyniki :Ft4-33,7 norma 12, 0 -22,0
Ft3 5,5 norma 3,1-6,8
Tsh 1,7 norma 0,27-4,2 .Kompletnie nie wiem co o tym
myśleć.Endokrynolog mnie splawił , a ja po prostu "zdycham".mam
niesamowite kolatania serducha , bardzo szybko się męczę , mam
duszności , skąpe miesiączki , slabe mięsnie...itd itd .Czy to
niedoczynność? Czy nadczynność?Proszę pomóżcie!!!!Męczę się tak od
ponad roku ... mam dość.
Obserwuj wątek
    • jurmik Re: Prośba !!!!! 09.08.09, 22:18
      Coś te wyniki dziwne - bo jak FT4 takie wysokie, to niby
      nadczynność, objawy też pasują, ale czemu TSH i FT3 w normie?
      Jesteś leczona jakoś na tarczycę czy to są pierwsze wyniki?
      Zrobiłabym je jeszcze raz, a także usg tarczycy i morfologię
    • ewaryst7 Re: Prośba !!!!! 10.08.09, 07:09
      Dziękuję za odpowiedż. Już balam się , że nic z tego.Oto Wynik
      mojego USG :Gruczol tarczowy dwuplatowy , niepowiększony , o
      niejednorodnej echostrukturze.W placie lewym guzki normogenne
      wielkości ok 14x8x7mm i w częsci gornej wielkości 10x8mm , ze
      zwapnieniami w środku.Płat prawy b/z.Dzisiaj idę powtorzyć wyniki ,
      i zrobić morfologię.Jak tylko bedę miala napiszę resztę.Pozdrawiam.
      • jurmik Re: Prośba !!!!! 10.08.09, 19:13
        Jak guzki mają ponad 10 mm i jeszcze mają zwapnienia, muszą być
        zbadane przy pomocy biopsji - umów się gdzieś na biopsję (nic nie
        boli)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka