ewaryst7
07.08.09, 18:35
Proszę o interpretację wyników.Dla mnie to czarna magia.A oto moje
wyniki :Ft4-33,7 norma 12, 0 -22,0
Ft3 5,5 norma 3,1-6,8
Tsh 1,7 norma 0,27-4,2 .Kompletnie nie wiem co o tym
myśleć.Endokrynolog mnie splawił , a ja po prostu "zdycham".mam
niesamowite kolatania serducha , bardzo szybko się męczę , mam
duszności , skąpe miesiączki , slabe mięsnie...itd itd .Czy to
niedoczynność? Czy nadczynność?Proszę pomóżcie!!!!Męczę się tak od
ponad roku ... mam dość.