p.edyta14 04.06.07, 17:06 Witam serdecznie! Mam pytanie-jak mozna zahamowac narastanie przeciwcial. Corka poczatkowo miala w granicach 180,a po paru miesiacach jest juz ok 300. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zajacowna Re: Przeciwciala 04.06.07, 18:17 mozna zachamowac jedzac selen. To normalne ze corka ma przeciwciala... nie badaj ich ... nie stresuj sie tym... one sa i beda.. mniejsze wieksze ale bada. Odpowiedz Link
malinowymis Re: Przeciwciala 07.06.07, 15:17 a czy euthyrox ma jakis wplyw na przeciwciala? Odpowiedz Link
malinowymis Re: Przeciwciala 08.06.07, 11:18 to dlaczego lekarze nie kieruja na badanie przeciwcial, ja na wlasna reke wykonalam badanie krwi, wyszlo ponad 1000 przeciwcial jak norma do 35... Czyli nadal moja tarczyca bedzie malala A chyba te przeciwcialo powinno sie jakos zbijac, choc jesli lekarze (niektorzy) nie zwracaja na to uwagi to wychodzi ze nie sa szkodliwe bo skoro u mnie wyszlo ze mam chorobe autoimmunologiczna i maleje mi tarczyca to chyba lekarka wiedziala ze mam za duzo przeciwcial... Odpowiedz Link
p.edyta14 Re: Przeciwciala 08.06.07, 18:06 Ja tez nie moge zrozumiec tej choroby.Wiadomo,ze wszystkiemu sa winne przeciwciala,a nie robi sie nic aby je zwalczyc Odpowiedz Link
zajacowna Re: Przeciwciala 08.06.07, 19:59 gdbysmy wiedzieli z czego powstaje hashi, to bysmy jej zapobiegali... przeciwciala sa , bo mamy hashi, mamy hashi bo mamy przeciwciala dlaczego? nie wiadomo dlaczego wlasny organizm wytwarza cos przeciw samemu sobie. Odpowiedz Link
zajacowna Re: Przeciwciala 08.06.07, 19:58 tak zbija sie selenem. Czyms innym nie ma sensu , bo bedzie to walka z wiatrakami. Odpowiedz Link
rosteda Re: Przeciwciala 10.06.07, 12:57 Witaj Malinowymis malinowymis napisała: > to dlaczego lekarze nie kieruja na badanie przeciwcial, Dlaczego lekarze nie kieruja na badanie przeciwcial? To jest ich tajemnica. Tego nie wiem. Warto o to pytac lekarzy. > ja na wlasna reke wykon > alam badanie krwi, wyszlo ponad 1000 przeciwcial jak norma do 35... Wiekszosc z nas na tym forum robi badania prywatnie, bo na skierowanie sie nie doczeka. > Czyli nadal moja tarczyca bedzie malala Niestety tak, bo to jest cecha tej choroby. > A chyba te przeciwcialo powinno sie jakos zbijac, Na zbijanie przeciwcial nie ma leku (Zajacowna ma racje), ale przez dobrana optymalnie dawke i branie selenu mozna przyhamowac ich produkcje. > choc jesli lekarze (niektorzy ) nie zwracaja na to uwagi to wychodzi ze nie sa szkodliwe : O tyle sa szkodliwe ze sa odpowiedzialne za niszczenie i zanik tarczycy. > bo skoro u mnie wyszlo ze mam chorobe autoimmunologiczna i maleje mi >tarczyca to chyba lekarka wiedziala ze mam za duzo przeciwcial... Nie wiem czy wiedziala, zapytaj o to swoja lekarke najlepiej. Pozdrawiam Rosteda Odpowiedz Link
malinowymis Re: Przeciwciala 11.06.07, 21:55 dzieki za odpwiedz pod koniec lipca ide do lekarza to bede miala wiele pytan. Zeby tylko sobie moja endokrynolog nie pomyslala ze jak tak wnikam we wszystko to powdwazam jej kwalifikacje Odpowiedz Link