Dodaj do ulubionych

Przeciwciala

04.06.07, 17:06
Witam serdecznie!
Mam pytanie-jak mozna zahamowac narastanie przeciwcial.
Corka poczatkowo miala w granicach 180,a po paru miesiacach jest juz ok 300.
Obserwuj wątek
    • zajacowna Re: Przeciwciala 04.06.07, 18:17
      mozna zachamowac jedzac selen.
      To normalne ze corka ma przeciwciala...
      nie badaj ich ... nie stresuj sie tym... one sa i beda.. mniejsze wieksze ale
      bada.
      • malinowymis Re: Przeciwciala 07.06.07, 15:17
        a czy euthyrox ma jakis wplyw na przeciwciala?suspicious
        • zajacowna Re: Przeciwciala 08.06.07, 02:07
          nie ma
          • malinowymis Re: Przeciwciala 08.06.07, 11:18
            to dlaczego lekarze nie kieruja na badanie przeciwcial, ja na wlasna reke wykonalam badanie krwi, wyszlo ponad 1000 przeciwcial jak norma do 35...
            Czyli nadal moja tarczyca bedzie malala sad

            A chyba te przeciwcialo powinno sie jakos zbijac, choc jesli lekarze (niektorzy) nie zwracaja na to uwagi to wychodzi ze nie sa szkodliwe sad
            bo skoro u mnie wyszlo ze mam chorobe autoimmunologiczna i maleje mi tarczyca to chyba lekarka wiedziala ze mam za duzo przeciwcial...

            • p.edyta14 Re: Przeciwciala 08.06.07, 18:06
              Ja tez nie moge zrozumiec tej choroby.Wiadomo,ze wszystkiemu sa winne
              przeciwciala,a nie robi sie nic aby je zwalczyc
              • zajacowna Re: Przeciwciala 08.06.07, 19:59
                gdbysmy wiedzieli z czego powstaje hashi, to bysmy jej zapobiegali...
                przeciwciala sa , bo mamy hashi, mamy hashi bo mamy przeciwciala dlaczego? nie
                wiadomo dlaczego wlasny organizm wytwarza cos przeciw samemu sobie.
            • zajacowna Re: Przeciwciala 08.06.07, 19:58
              tak zbija sie selenem.
              Czyms innym nie ma sensu , bo bedzie to walka z wiatrakami.
            • rosteda Re: Przeciwciala 10.06.07, 12:57
              Witaj Malinowymis

              malinowymis napisała:

              > to dlaczego lekarze nie kieruja na badanie przeciwcial,

              Dlaczego lekarze nie kieruja na badanie przeciwcial?
              To jest ich tajemnica.
              Tego nie wiem.
              Warto o to pytac lekarzy.

              > ja na wlasna reke wykon
              > alam badanie krwi, wyszlo ponad 1000 przeciwcial jak norma do 35...

              Wiekszosc z nas na tym forum robi badania prywatnie, bo na skierowanie sie nie
              doczeka.

              > Czyli nadal moja tarczyca bedzie malala sad

              Niestety tak, bo to jest cecha tej choroby.

              > A chyba te przeciwcialo powinno sie jakos zbijac,

              Na zbijanie przeciwcial nie ma leku (Zajacowna ma racje), ale przez dobrana
              optymalnie dawke i branie selenu mozna przyhamowac ich produkcje.

              > choc jesli lekarze (niektorzy ) nie zwracaja na to uwagi to wychodzi ze nie sa
              szkodliwe :

              O tyle sa szkodliwe ze sa odpowiedzialne za niszczenie i zanik tarczycy.

              >crying bo skoro u mnie wyszlo ze mam chorobe autoimmunologiczna i maleje mi
              >tarczyca to chyba lekarka wiedziala ze mam za duzo przeciwcial...

              Nie wiem czy wiedziala, zapytaj o to swoja lekarke najlepiej.

              Pozdrawiam Rosteda

              • malinowymis Re: Przeciwciala 11.06.07, 21:55
                dzieki za odpwiedz smile pod koniec lipca ide do lekarza to bede miala wiele pytan. Zeby tylko sobie moja endokrynolog nie pomyslala ze jak tak wnikam we wszystko to powdwazam jej kwalifikacje wink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka