jak się czujecie i jakie macie wyniki? U mnie końcówka 15 tygodnia, hormony
tarczycowe uregulowane, ale ciągle drżę o maluszka. Przed ciążą naczytałam się
o poronieniach itp. i to wszystko mi teraz w głowie siedzi

. Staram się o
tym nie myśleć, ale czasami samo przychodzi.