24.04.06, 09:43
11.03 oddałam do serwisu w Media Markt mysz optyczną, która się zepsuła po 14
dniach od zakupu. Dziś mamy 24.04. Mieli się ze mną skontaktować po 3
tygodniach. Na moje maile nie odpowiadają. Czy mi w tym wypadku nie
przysługuje przypadkiem nowy produkt? Ma ktoś jakieś informacje na ten temat?

Inna sprawa, że jutro muszę iść do CCC z zimowymi butami mojego mężczyzny, u
których zepsuła/odkleiła/rozwaliła się podeszwa. Czuję, że czeka mnie walka..

Czekam na jakieś info, które się przyda w obu tych przypadkach.
Aż się źle robi ne myśl, że nie znam swoich praw i możliwości... ;((
Obserwuj wątek
    • evamarija Re: Gwarancja 24.04.06, 11:00
      www.szczecin.pl/urzad/wydzialy/bmrk/poradnik.htm
      Tu jest chyba niezle opisane.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka