Dodaj do ulubionych

Matoł -ra z matematyki...

10.06.20, 16:10
która obiegła świat złożon z fizyki.
mamy w końcu jednak ciemnogródek,PRLi 4 RP sięnie przyjęły, Jedno i drugie było jednak zależne w sposób niezwidoczny, a teraz można i brać leki psychiatryczne,i lewa - doopę, i dzieci wychowywać bez liku i bez lajku za 500 w psiej budzie...czy izdebce...
wróżba czytak będzie dalej, poziom był nad poziomy, ale mnie zdziwiło podejrzenie o niestrawnośc nauczycieli którzy zabraniają teraz korzystania z kalkulatorów 'na poziomie'. Arytmetyka jednak bez złudzeń,a widziałam już niezle farciaki.
Arystoteles i Tales do milewicz nie dorastali jednak. Wróżba:
Przeszłość QKiel/- - ktoś nie zadbał, widać osobę kapryśną, o biernym usposobieniu,fundujące 'nowej myśli' odpowiednik sprowadzenia na jego poziom głupoty.Co już 'w innych krajach' nastąpiło rzekomo,nieprawda, tam jednak zostawia się takich po 10 klasie własnemu losowi, poziom był Turczynki w Niemczech.Widać jednak że dominuje wypalenie i fascynację 'kokosem" i pislamem
Ter. Eremicik nic nie widzący, zwidujący władzę obcą z łosingtony
Przysz. Wieża
będzie jeszcze gorzej ,pseudoustaw przystaw gustaw będzie trudno siędoliczyć, zresztąpislammana to apetycik.
obcawuadza nikomu nic nie pomoże, katastrofana skalęglobalnąi psychiczne rozstanie się z poziomem międzynarodowym i - oby nie - z uwerennością, na koszt naiwniactwa i suwereństwa ludzi prostych.
Ktoś jeszcze to piszta. co będzie, może da się to jakoś zmienić, propo!!!
Czy to karma?
Obserwuj wątek
    • camaretto Re: Matoł -ra z matematyki... 10.06.20, 16:14
      Sorry, siadła mi klawiatura tera w sposób widoczny, jak również nic nie widzę. niestety, zaniedbałam leczenie i "ustawianie' i się okazało że lata już biegam za rzeczami poprawiająjącymi wzrok 45 latków... i mam, cholera
    • lola1104 Re: Matoł -ra z matematyki... 10.06.20, 23:06
      a czy wieża nie oznacza zmiany rzadu?

co bedzie:
      as den 5 monet cesarzowa

czy to karma
      diabeł smierc 10 monet

to jest nasza karma, to niedołęstwo.
      a co będzie? te 5 monet mnie niepokoi, to jest zawsze paskudna karta u mnie, mowi o nędzy, o zanegowaniu czegoś w pytaniu
      • camaretto Re: Matoł -ra z matematyki... 11.06.20, 08:15
        A mnie i diabeł sięnie podoba, zawsze kojarzony z manipulacją i niewolnictwem. O ile więc korzystasz z magii syntezy to śmierć i diabeł mogą oznaczać tu śmierć i niewolnictwo nawet ponannarodowe, bo ciągle "kręćka' dostają też inne narody. tymczasem dla mnie' wystarczyłoby" usunąć przeszkody, czyli trupa czy też trupy, i sprawa ta wrociłaby do normy.Kobieta która nie ma praw jużod wieków to gorzej niż fundamentalizm islamski... (jeszcze moja mama ś.p. demonstrowała przeciwko,sama sobie sterem i okrętem w szczecinie '70 to - pisałam wiersze niedawno w rocznicę - strzelano podówczasdo tłumu "ostrym" nabojem ). Kiedyś królowe i panie w skandynawii szły na wiking, i były dowódcami wojskowymi, odobnie zresztąbyło i u mnie w słowiańskim klanie,właściwie też demokrację opisuje niejeden twórca, szkoda że chłop z Mazur na wszelki wypadek książek nie czyta, bo by świadomość obszczajmura zakłóciły przecie, mimo, że ta sama szlachta nauczyła go przecie " tajnych runów"czyli ..pisma germanskiego ,podobnego bliźniaczo do wypocin rzymskich ;P...
        magia więc pozostała w historii kultury...magią,<atela skłaniasięku faktom znanym z energetycznych "struktur" że kształt liter nie jest przpadkowy, ja podobnie - po rozmowie z bóstwami i kultywowaniu przez lata i gimnastyki runicznej, iszuki odczytywania kart,skłaniam się ku faktowi, że przybiliśmy jakieś "symboliczne dno" -idzie tylko o to czy ono "działa" no i w którąstronę, ja jestem zdania,że jak trzeba to działa i w obie....;D bo doświadczyłam we własnym życiu i na własnej skórze tego działania,ale tak czy inaczej kontakt z własną jaźnią u szamana jest jakby konieczny, zresztą wtedy staje się on pośrednikiem, czarądo napełnienia,lecz nie zaraz "medium" - channeling jest great, widzieliśmy u rozzie kiedyś - . a z "mediumistycznych", cyrkowych ograniczonych sztuczek teraz po leciech mało kto chce korzystać. Tak - to głupek pozostanie głupkiem,i marionetkowość świata tego uwidoczni nam i to zaraz,sprowadzając wszystkich na swój ograniczony poziom.
        stąd też i pokazuje się mądrze diabeł - bo zostajemy symbolicznie 'cofnięci" wieżowo do epoki kryzysu, śniłam dziś czy nie da się obejść tego - ale znów ta sama odpowiedź - że jak człowiek jest inteligentny , to i zniczego zrobi coś ale głupiec się zgubi.Skończyłam na medytacjach, runy więc doprowadziły mnie przed chory ryneczek, ichory mur niewiedzy - np. ustawa o pierwokupie rzekomo z czerwca lat poprzednich... była już wcześniej, ale tak naprawdę MinRol i Pissmurczyk to... zawęził, bo na początku zmiana właściciela przechodziła przez Skarb Państwa, a teraz jakby nie, to samo chyba z lasami, o króre walczyliśmy, a które metodą mobbingu ciągle zostają zaatakowane. wywarliśmy tylko nacisk na pokój w sferze publicznej i rowność rasową -a do tłumów i zielonych znów sięstrzeloa. Jasteśmy aż nadto świadomi tych procesów,ale że laleczki chciały być -i ztego żyć - w teatrzyku to nie można się teraz ani ich - i kacycków- pozbyć. Ani też rynków uzdrowić,bo to by znaczyło uwolnienie rynków do zera nawet i pozbawienie zmiany dojnej kasy i niektórych wyłączności,podkreślanych już dawniej jako"trzymanie władzy'. Nic się zatem nie zmieniło, tylko zapomniało mi, nie jestem prawnikiem, bo polskiego prawa...jeszczenie było kiedy byłam młoda,myśmy tworzyli te struktury, opierając się o wiedzę starszych, teraz za to korzystając z nieświadomości tłumku i narodowych błędów dziadów - ktoś stara "dać nauczkę' ... niby komuś, a tak naprawdę to nas wywalić, i sprzedać Polskę raz następny. Byłam- i moja rodzina przy dwóch razach poprzednich, więc nawet nie dziwi i Tuska błędna polityka,i następników wierzeń w głosik z ju-ko - chameryki

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka