Dodaj do ulubionych

dieta cambridge a dieta proteinowa

30.07.11, 06:19
Czytałam, że dieta proteinowa zabłała 25% rynku DC. Ciekawe co się będzie działo, traz, kiedy widać skutki uboczne i jojo po proteinowej (patrz superniania)
Obserwuj wątek
    • ulala Re: dieta cambridge a dieta proteinowa 02.08.11, 12:11
      też jestem ciekawa..

każda z diet nowych przebrzmiewa w pewnym momencie. Co prawda dukan daje szybkie efekty, niemniej zmiana żywienia w dorosłym życiu odbija się na zdrowiu, jak się ciągle je różnorodnie, a potem odcina się kranik, to organizm wariuje.. normalne.

Ja zaczynam Cabridge, choć absolutnie nie mam zaufania do niej ani do siebie, ale spróbuję, bo jej zaletą są witaminy i to co potrzebne jakie dostarcza, ponoć dobrze reguluje układ trawienny, a to jest dla mnie zmorą...
    • jago-o12 Re: dieta cambridge a dieta proteinowa 14.01.13, 09:03
      cyrkonia11 napisała:

> Ja jakiś czas temu razem z mężem byliśmy na diecie Ducana i efekt końcowy był p
      > iękny zaś efekt jojo chyba jeszcze piękniejszy. naprawdę szybko wróciło to co u
      > było. Przymierzam się osobiście do diety Cambridge ale póki co szukam wszelkich
      > informacji i zbieram doświadczenia innych dietujących.
      Ja kiedyś bardzo interesowałam się tą dietą bo sama chciałam zacząć i już prawie ją stosowałam, już witałam się z gąską a tu się okazało, że w ciąży jestem. Okazuje się, że to jedyna dieta, która jest przebadana naukowo i zarejestrowana w Polskim Inspektoracie sanitarnym, więc myślę, że to już mówi samo za siebie. Tutaj masz dla kogo ona jest przeznaczona www.dieta-cambridge.com/Dla-kogo-Dieta-Cambridge.html A ja z bólem serca, ale odchudzanie przełożyłam na później.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka