waple
09.10.13, 11:22
Halemba, największa dzielnica naszego miasta.Szkoła przy ul. Kłodnickiej, jedna z najnowszych w mieście trzeci rok zamknięta.Majątek wart kilka milionów złotych chcieli w zeszłym roku podarować uczelni z Katowic i co ?Można to było wynająć, symbioza z przedszkolem, jedyna średnia w tej dzielnicy i klapa.W oknach napisy:Nabór, górnik, ślusarz,elektryk.Nowość, spedytor,informatyk, ekonomista.Tak sobie myślę to real czy fikcja?Tyle setek przedszkolaków poza przedszkolem w naszym mieście i aby było" śmieszniej" za to płacimy my z naszych podatków.Może tam w Warszawie wiedzą jak tu sobie rządzim i zabierają subwencje.Nie reagujemy na nasze potrzeby, pieniądze są tu i teraz marnotrawione.W/g moich obliczeń to już ponad 500 000 tys zł.Kończę bo serce boli.Pozdrawiam.