Dodaj do ulubionych

Lepiej z Bronkiem czy bez Bronka ...

29.01.05, 10:39
Przyznaję, że twórczość BRONKA NOT GELDA mogłay być przez niektórych
forumowiczów przyjmowana negatywnie. Jednak uważam że na rudzkim forum
powinno być miejsce dla każdego - tym bardziej dla rudzianina i ślonzoka
z krwi i kości jakim niewątpliwie jest Bronek Notgeld.

Myślę sobie że jak się komuś nie podoba, to nie musi na siłę zaglądać do
tego co Bronej napisał. To tak jak w koisku : nie kupujemy i nie czytamy
wszystkiego co jest tam dostępne, tylko każdy wybiera coś odpowiedniego
dla siebie.

Proszę o Wasze opinie, ale wyważone i pozbawione nadmiaru emocji
Obserwuj wątek
    • ciupazka Re: Lepiej z Bronkiem czy bez Bronka ... 29.01.05, 12:30
      Nie będę się powtarzała, swoje zdanie wypowiedziałam w swim czasie i je
      podtrzymuję. Natomiast przytoczę tu i teraz, w tym wątku słowa ks. Maińskiego,
      które wcześniej zamieściłam na F.Z.:

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=170&w=11069043&a=19968301

Większej krzywdy , jaka spotkała Bronkanotgelda na swojyj rodnyj ziymecce
      i tu w Rudzie Śląskiej sobie nie wyobrażam. Takik krzywd się nigdy nie
      wybacza. niestety , bo one bardzo bolą. To moje zdanie.
      Telo.Pozdr.
    • w36 Re: Lepiej z Bronkiem czy bez Bronka ... 29.01.05, 17:05
      dolistowski napisał:

> Proszę o Wasze opinie, ale wyważone i pozbawione nadmiaru emocji

U góry każdej strony na forum znajduje się wyraźne słowo "wyszukiwarka". Należy
      w niego kliknąć i na otwartej w ten sposób nowej stronie do białego okienka obok
      klawiszka "szukaj" należy wpisać słowo broneknotgeld.
      Następnie należy kliknąć w kółeczko na lewo od słowa "podpisie", oraz w kółeczko
      na lewo od słów "od najnowszego" (na dole), resztę kółeczek zostawiamy tak jak są.
      Jeśli ktoś potrafi, może również zmienić na samym dole liczbę wyników na stronie
      na 50, ale to nie jest konieczne.
      Klikamy teraz myszką na klawisz "szukaj" (u góry tam obok tego okienka gdzie
      wpisaliśmy słowo broneknotgeld).
      Otworzy nam się strona, gdzie będą jedne pod drugimi niebieskie podkreślone
      napisy (z takimi czarnymi pod spodem, gdzie jest data i takie tam).
      Klikamy po kolei na te niebieskie podkreślone zdania, i otworzy nam się wtedy
      nowe okienko z wątkiem którego szukamy, tam znajdziemy najnowsze posty autorstwa
      Bronka.
      Aby ułatwić sobie sprawę na przyszłość, na stronie każdego takiego wątku u góry
      znajduje się duży podkreślony, tym razem czerwony napis będącym nazwą forum.
      Klikamy na nim, ale uwaga prawym klawiszem myszy i z rozwiniętego tym sposobem
      menu wybieramy kliknięciem "Dodaj do ulubionych.." (oczywiście dodajemy takie
      fora jakich jeszcze nie mamy w ulubionych). Potem na małym okienku, które
      wyskoczy dajemy "Ok" i już mamy na przyszłość te konkretne forum dostępne jednym
      kliknięciem, od razu z klawiszka (czy menu) "ulubione".

Jeśli są jakieś niejasności w tym moim opisie to proszę o dopytanie.
      Wielbicielom twórczości Bronka, życzę wielu wzruszających chwil podczas lektury.
        • naata Re: Lepiej z Bronkiem czy bez Bronka ... 06.02.05, 13:58
          "W36" i "Hepik" czasem lubie se Was poczytać, ale czasem, jak teraz - nie
          idzie "słuchać". W-36 na mentora, Hepik na cenzora! O! A może by jakiś
          kabaret? :P
          Bronek wróć bo nie ma z kim piFka "wypić" i pobalować a karnawał sie kończy!
          • w36 Re: Lepiej z Bronkiem czy bez Bronka ... 06.02.05, 16:19
            naata napisała:

> "W36" i "Hepik" czasem lubie se Was poczytać, ale czasem, jak teraz - nie
            > idzie "słuchać". W-36 na mentora, Hepik na cenzora! O! A może by jakiś
            > kabaret? :P

Ależ rozumiem doskonale naata, Twój dyskomfort w nowo powstałej sytuacji ;).
            Wątki typowo fraszkowe jakie tam gdzieś ciągnie Bronek są jak wiadomo nudne jak
            flaki z olejem, zabawa w "karmieniu" Bronka pochlebstwami i patrzeniu jak on to
            z wdziękiem połyka w nieograniczonej ilości, widzę, też stała się beznadziejnie
            monotonna i przez to utraciła na atrakcyjności, a Ty najbardziej lubisz się
            pośmiać z Bronka i awantur, które prowokuje. No cóż, nie mam nic przeciwko
            Twojemu zamiłowaniu do kabaretu, ale wolałbym jednak żeby na tym naszym forum
            już tego nie było (a niestety z pewnych powodów, nie jest to taki śmieszny
            temat, na jaki w pierwszej chwili wygląda). Rozejrzyj się, na portalu jest
            trochę takich specjalnie kabaretowych miejsc oraz osób inspirujących takie
            numery na innych forach ;))
            Na marginesie, zgodze się z Tobą, przydało by się tu na forum więcej luzu i
            humoru, tylko niestety jest mało ludzi (wiadomo czemu), stąd niestety te jak to
            odbierasz wrażenie mojej i hepika dominacji, a np. ja nie mam żadnych zdolności
            w dziedzinie powiedzmy, rozbawiania towarzystwa :(
            Może nie ciągnijmy tego tematu dalej, bo jak widzisz, jest jak widzisz ;)
            • hepik1 Jest jak jest 06.02.05, 18:31
              ...czyli ani gorzej ani lepiej ,w sumie podobnie.Według kryterium- ciekawie jak
              jest zadyma,było w okresie gdy wywalono poete z funkcji moderatora.Zleciało sie
              pół Polski,stałych bywalców FoF czy FoM,którzy mieli w d..pie twórczość Notgelda
              ale mieli okazje dowalic zawodowym adminom z GW.
              Merytorycznie jest tak samo,tylko licznik nie klupie.Pole jest oczyszczone,parę
              osób sie pojawiło,więcej na razie nie widać.Jest takie powiedzonko-Daj czas
              czasowi.A być może rudzianie nie maja potrzeby do zaistnienia na takim forum
              ,może się w czasach fraszkowych zniechęcili a może po prostu sie nic w tym
              mieście nie dzieje,by warto o tym napisac.
              Dla wielbicieli fraszek -Notgeld tworzy i można sie rozkoszować jego rymami na
              FK i gdzieś tam jeszcze,robi jakiś skok na kasę w konkursie ,który ma zamiar
              wygrać ,by wydać tomik swoich poezji.
              Wystarczy kliknąc i juz obcujesz,naat ,z kulturą wysoką,przy okazji
              przyczyniając sie do zwycięstwa swojego idola ,które zbliży Cię do momentu,gdy z
              wcześniej wspomnianym tomikiem,bedziesz mogła pójsć do łózka i poczytać do
              poduszki;)
              • naata Re: Jest jak jest 25.02.05, 23:09
                Wystarczy kliknąc i juz obcujesz,naat ,z kulturą wysoką,przy okazji
                przyczyniając sie do zwycięstwa swojego idola ,które zbliży Cię do momentu,gdy z
                wcześniej wspomnianym tomikiem,bedziesz mogła pójsć do łózka i poczytać do
                poduszki;)

no powiedz Hepik co jam ci zrobiła? Hęęęę???
                Ale, jak Cię czytam, to jednak nie możesz siem łobyc bez przynajmiej 3x dzienie
                Bronka Notgelda, imienia wymienić he heeeee ~
                Ale tak trzimej, jak juz Bronek sławny będzie, to możesz siem pochwalić, żeś
                znał go tak dobrze, żeś go nawet prześladował ;-)))

Ja sobie z nikogo żartów nie robię,choć lubie żartować i wyc dobry takoż, ale
                Wasze z W36 opinie, to juz czysta nadinterpretacja.

A jednak mało Tu Was? he he he
                Pozdrawiam ;)

• hepik1 Re: Jest jak jest 26.02.05, 06:34
                  Widze u Ciebie małe problemy z policzeniem do trzech;)
                  Co do małości-zgadzam się ale mnie to nie przeszkadza,jak bedzie więcej będę sie
                  tylko cieszył.
                  Sławny N. juz powoli sie staje.Bodajże w jakiejś gazetce w Zawadzkiem jego
                  fraszki już sie ukazały drukiem.
                  Będe trzymał za niego kciuki,by było tego coraz więcej:)

• naata Re: Jest jak jest 26.02.05, 23:48
                    ..nie musisz, Hepicku, braku ty matymatki tak zara wytykać, toć ni ja pirwsza i
                    łostatnia z jejij brakami :)))
                    Widzisz Hepiku, Ty, jako antagonista Broonka,bardziej niz ja-wielbicielka,
                    Bronka sławą obeznany jesteś. Boondź zatem tak dobry i podrzuc jaki link, bym w
                    objęcia Morfeusza spokojnie iść sobie mogła ;-)))
                    Życze, Tobie i Wam, na Waszym forum, wielu zainteresowanych, najlepiej
                    mieszkańców Rudy Śląskiej, jak nazwa głosi, oby, oby..polepszyło się
                    zainteresowanie społeczności ~;)
                    Bywaj zatem, pozdrawiam! /to juz drugi raz bez "wazajemności"/ ;D

• w36 Re: Jest jak jest 27.02.05, 01:21
                      Naata :)))))
                      Ty tu tracisz tylko czas na takie beznadziejne dyskusje z hepikiem, a umykają Ci
                      ważne dyskusje z udziałem Twojego idola. Na przykład ten hiperintelektualny wątek:
                      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=170&w=20791542
                      Takich tu nie na forum już nie ma.
                      Ale jakoś nie żałuję ;) .
                      • hepik1 Re: Jest jak jest 27.02.05, 07:01
                        naata napisała:

> Boondź zatem tak dobry i podrzuc jaki link, bym w
                        >
                        > objęcia Morfeusza spokojnie iść sobie mogła ;-)))

Niestety,kolega w36 jak zwykle dużą złośliwością w stosunku do naszego Poety się
                        popisuje,odsyłając do wątku zupełnie nieistotnego dla twórczości rudzkiego
                        barda.A przecież wszyscy wiemy,że Tobie,naat ,nie otake obcowanie z kulturą
                        ,przed udaniem się w objęcia Morfeusza, chodziło.Chciałbym to naprawić ,byś nie
                        myślała ,że wszyscy rudzianie lubią się wyśmiewać z swoich bliźnich i dlatego
                        ,spełniając Twe marzenia pozwolę wkleić sobie linki do dwóch wątków,które oprócz
                        lekkości pióra i dużej dawki poetyckości Bronka ,mają ogromne walory poznawcze
                        i edukacyjne.
                        Wprawdzie nie znam Twoich możliwości percepcyjnych ale myśle,że na kilka
                        wieczorów starczy.Zwłaszcza,że nie wolno się spieszyć przy czytaniu tych
                        fraszek a raczej należy się nimi delektować.
                        A potem postaram znaleźć dla Ciebie inne.
                        Ale się rozpisałem a Ty przecież czekasz niecierpliwie ,drżąc cała -więc oto one:
                        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=59&w=19764660
                        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=59&w=19671960
                        Pozdrawiam serdecznie ,mając nadzieję a jednocześnie prosząc o wybaczenie za
                        brak tych pozdrowień wcześniej.Ale wynikało to nie z mej ,jakiejś złej woli ale
                        ze zwykłego pośpiechu.Zawsze śpieszę się bys nie musiała na me odpowiedzi czekac
                        długo,zapominając o tak prozaicznej przecież czynności;)
                        • w36 Re: Jest jak jest 27.02.05, 08:21
                          hepik1 napisał:

> odsyłając do wątku zupełnie nieistotnego dla twórczości rudzkiego
                          > barda.

Oj, co Ty piszesz hepik? Po prostu na dyletanta wychodzisz ;). Przecież
                          numerologia licznikowa to ważny, ulubiony temat i z dużym zaangażowaniem
                          poruszany przez w/w na wielu forach, więc nie odnoś się do tego lekceważąco, bo
                          są to przecież wątki w odróżnieniu od wielu innych autorskie, a nie kopiowane z
                          książek czy encyklopedii. Masz tu przykładowo jeszcze parę z brzegu (gdybym Ci
                          miał wszystkie linkować to by dnia nie starczyło):
                          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=169&w=10266224
                          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=169&w=15209099
                          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=16759&w=19630465
                          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=170&w=20327564
                          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=169&w=17171176
                          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=16759&w=19630465
                          Mało ?
                          A przecież ile tego było tutaj na tym forum.
                            • naata Re: Jest jak jest 04.03.05, 23:14
                              A przecież wszyscy wiemy,że Tobie,naat ,nie otake obcowanie z kulturą
                              ,przed udaniem się w objęcia Morfeusza, chodziło.Chciałbym to naprawić ,byś nie
                              myślała ,że wszyscy rudzianie lubią się wyśmiewać z swoich bliźnich i dlatego
                              ,spełniając Twe marzenia pozwolę wkleić sobie linki do dwóch wątków,które oprócz
                              lekkości pióra i dużej dawki poetyckości Bronka ,mają ogromne walory poznawcze
                              i edukacyjne.
                              Wprawdzie nie znam Twoich możliwości percepcyjnych ale myśle,że na kilka
                              wieczorów starczy.Zwłaszcza,że nie wolno się spieszyć przy czytaniu tych
                              fraszek a raczej należy się nimi delektować.
                              A potem postaram znaleźć dla Ciebie inne.
                              Ale się rozpisałem a Ty przecież czekasz niecierpliwie ,drżąc cała -więc
                              ----------------------------------------------------------------------------

HEeee HEeee Wiedziałam, że zaskoczycie mnie, co ja gadam, zagniecie
                              mnie,zapędzicie w kozi kąt, swoją wyszukana elokwencją, Erudyty jedne ... ;DD
                              Przez to, żem z chałupy nie wychodziła i percepcje żem trenowała szczygólnie
                              dla Hepicka,co by w jego łoczach, jako takie uznanie znalyźć, nie wiem ino co z
                              nadmiarem ty percepcji zrobić, bo za dużo, jak dla Wos Chopoki i za mało, jak
                              dla mojego idola Broonka! ;-)))))
                              No to ide dalej trenować, by następnym razem móc się stawić, jako tako w
                              szranki z Rycerzami szermierki forumowej he he he he
                              Pozdrawiam z wyrazami niezwykłego uznania ..no dobra, dobra nie dziekujcie ;DD
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka