06.10.05, 16:39
wlasnie jeden sliczny zobaczylam u kiciora : mietowe loczki!
Obserwuj wątek
    • piotr_c Re: Najki 06.10.05, 16:45
      Nie nadążam , to ty teraz w Anglii jesteś ? U Kiciora?
      • viki2lav Re: Najki 06.10.05, 16:54
        Piotrze ja jestem zawsze i w wielu miejcach:-) nigdy tam gdzie trzeba!!!
        nie nie nadal w tej samej karczmie:-)) ide doma swietowac!!
        • piotr_c Re: Najki 06.10.05, 17:19
          Ale powiedz o co chodzi z tymi loczkami?
          • Gość: v2l Re: Najki IP: 82.112.197.* 07.10.05, 10:09
            nick taki

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka