viki2lav 06.10.05, 16:39 wlasnie jeden sliczny zobaczylam u kiciora : mietowe loczki! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
piotr_c Re: Najki 06.10.05, 16:45 Nie nadążam , to ty teraz w Anglii jesteś ? U Kiciora? Odpowiedz Link Zgłoś
viki2lav Re: Najki 06.10.05, 16:54 Piotrze ja jestem zawsze i w wielu miejcach:-) nigdy tam gdzie trzeba!!! nie nie nadal w tej samej karczmie:-)) ide doma swietowac!! Odpowiedz Link Zgłoś