scoutek 04.11.10, 14:11 IMHO stanie sie to lada moment oto zapowiedz prezesa Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
remez2 Re: Kluzik wyleci? 04.11.10, 14:14 scoutek napisała: > IMHO stanie sie to lada moment Zostanie vice w PO i wszystko będzie w porządku. Odpowiedz Link Zgłoś
cookies9 Re: Kluzik wyleci? 04.11.10, 14:15 Sama powinna odejść - ostatnio jest w PiS krytykowana ,nie tylko przez prezesów:-) Odpowiedz Link Zgłoś
pis_da_deby Re: Kluzik wyleci? 04.11.10, 14:18 cookies9 napisała: > Sama powinna odejść - ostatnio jest w PiS krytykowana ,nie tylko przez prezesów > :-) Murzyn zrobil swoje... Odpowiedz Link Zgłoś
scoutek Re: Kluzik wyleci? 04.11.10, 14:27 pis_da_deby napisał: > cookies9 napisała: > > > Sama powinna odejść - ostatnio jest w PiS krytykowana ,nie tylko przez pr > ezesów > > :-) > > Murzyn zrobil swoje... no wlasnie gdzie jest paczula, ktora byla spokojna o role Kluzik w PiS? mowilam, ze J K-R to paprotka i zostanie usunieta, ale paczula byla pewna, ze nie zostanie skrzywdzona i niedoceniona Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Re: Kluzik wyleci? 04.11.10, 15:43 scoutek napisała: > gdzie jest paczula, ktora byla spokojna o role Kluzik w PiS? Jak to gdzie? W Sal00nie "Psychiatryk 24" ;) Odpowiedz Link Zgłoś
pis_da_deby Re: Kluzik wyleci? 04.11.10, 14:16 scoutek napisała: > IMHO stanie sie to lada moment > oto zapowiedz prezesa > "- Partia polityczna jest to dobrowolne stowarzyszenie ludzi, którzy dążą do jakiegoś wspólnego celu. " Tylko, ze droge do tego celu wyznacza jednoosobowo prezes. I nie ma znaczenia czy ta droga ma sens czy go nie ma. Krytyka to "zdrada". Odpowiedz Link Zgłoś
pis_da_deby Re: Kluzik wyleci? 04.11.10, 14:25 scoutek napisała: > IMHO stanie sie to lada moment > oto zapowiedz prezesa > "Jestem wybrany do 2014. Klęski nie bedzie" Kleski nie bedzie brzmi tak jakby zwykla przegrana byla sukcesem. Prezes wraz z PISem poplynie ale i tak odtrabi zwyciestwo. Do tego ma talent. Odpowiedz Link Zgłoś
rydzyk_smigly Peezel ma chrapkę 04.11.10, 14:35 Jeśli któryś z posłów Prawa i Sprawiedliwości poczuje marginalizowany w swojej partii może znaleźć miejsce w Polskim Stronnictwie Ludowym. Taką deklarację złożył poseł PSL Eugeniusz Kłopotek. no i to - jakiś ferment chyba jest. "W kuluarach sejmowych spekuluje się, że odejść z PiS mogłoby w sumie nawet 35 posłów. W tym Joanna Kluzik - Rostkowska, o której niedawno szef klubu parlamentarnego PiS Mariusz Błaszczak powiedział, że "jej pozycja w partii jest marginalna". wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,8611921,Klopotek__drzwi_PSL_u_dla_poslow_PiS_stoja_otworem.html Odpowiedz Link Zgłoś
republika.republika zostanie zawieszona 04.11.10, 15:09 Kluzik nie tyle szkodzą jej wypowiedzi, co pochwały posłów PO i mediów, których prezes nie lubi Odpowiedz Link Zgłoś
smutas13 Re: zostanie zawieszona 04.11.10, 15:50 A za cóż można Ją chwalić? Za to, że wyborcom prezentowała fałszywego kandydata na prezydenta? Odpowiedz Link Zgłoś
remez2 Re: zostanie zawieszona 04.11.10, 15:54 smutas13 napisała: > A za cóż można Ją chwalić? Za to, że wyborcom prezentowała fałszywego kandydata > na prezydenta? Chodzi o "pocałunek śmierci". ----------- Odpowiedz Link Zgłoś
kiemlicz88 Re: Kluzik wyleci? 04.11.10, 15:48 Atakuje politykę partii przed wyborami. To jest normalne. Niech idzie do PSL-u! Odpowiedz Link Zgłoś
vuvuzetka Re: Kluzik wyleci? 04.11.10, 15:51 scoutek napisała: > IMHO stanie sie to lada moment > oto zapowiedz prezesa > Oby. Nikt mnie tak nie wkurza jak ta kłamczucha. Odpowiedz Link Zgłoś
mietowe_loczki Re: Kluzik wyleci? 04.11.10, 16:00 Byle tylko przypadkiem nie wleciała do PO. Odpowiedz Link Zgłoś
remez2 Re: Kluzik wyleci? 04.11.10, 16:04 mietowe_loczki napisała: > Byle tylko przypadkiem nie wleciała do PO. Z. Gilowska, R. Sikorski, P.Zalewski. Okienko transferowe otwarte jest cały rok. Odpowiedz Link Zgłoś
cookies9 Re: Kluzik wyleci? 04.11.10, 18:00 remez2 napisał: > mietowe_loczki napisała: > > > Byle tylko przypadkiem nie wleciała do PO. > Z. Gilowska, R. Sikorski, P.Zalewski. Okienko transferowe otwarte jest cały rok > . > Z.Gilowska wręcz odwrotnie:-) z PO wleciała do PiS. Odpowiedz Link Zgłoś
remez2 Re: Kluzik wyleci? 04.11.10, 18:29 Z.Gilowska wręcz odwrotnie:-) z PO wleciała do PiS. Transfery w obie strony, jak to w rodzinie. Odpowiedz Link Zgłoś
prawieemeryt Re: Kluzik wyleci? A niech se 04.11.10, 16:02 wyleci - niech im się to wszystko rozleci - inaczej rozPiSdzi. Odpowiedz Link Zgłoś
haen2010 Kłopotek dał dziś interview 04.11.10, 16:11 Że wszystkie wyrzutki z PiS przyjmą jak leci do swojej obory. Nawet niezły koncept w ich sytuacji. Sporo się wyjaśni w listopadowej weryfikacji. Przegrana to uderzenie w fundament - posady dla aktywu i szwagrów. Tudzież intratne biznesy i zamówienia. Odpowiedz Link Zgłoś
remez2 Re: Kluzik wyleci? 04.11.10, 16:22 wariant_b napisał: > Tupolewem??? Na drzwiach od stodoły? Odpowiedz Link Zgłoś
wariant_b Re: Kluzik wyleci? 04.11.10, 16:34 remez2 napisał: > Na drzwiach od stodoły? Z klamką, czy już bez klamek? Odpowiedz Link Zgłoś
remez2 Re: Kluzik wyleci? 04.11.10, 16:43 wariant_b napisał: > remez2 napisał: > > Na drzwiach od stodoły? > Z klamką, czy już bez klamek? Drzwi do stodoły, podobnie jak drzwi do lasu, chyba nie mają klamek? ------------- Odpowiedz Link Zgłoś
wariant_b Re: Kluzik wyleci? 04.11.10, 17:04 remez2 napisał: > Drzwi do stodoły, podobnie jak drzwi do lasu, chyba nie mają klamek? Skąd mogę wiedzieć. A bo to mój las? Odpowiedz Link Zgłoś
remez2 Re: Kluzik wyleci? 04.11.10, 17:13 Skąd mogę wiedzieć. A bo to mój las? To nic, że nie Twój. Ale im dalej .. Odpowiedz Link Zgłoś
nieslusznie.zabanowany.kon Re: Kluzik wyleci? 04.11.10, 16:33 Kolenda Zaleska skomentowała to tak, że w sumie nie dziwi sie prezesowi, bo Kluzikowa obrała najgorszy moment na dochodzenie swych racji - tuż przed wyborami, co dla partii jest szkodliwe. Racja. Ale pewnie Kluzik już nie tyle chodzi o partię, co o nią samą. Przelała się czara goryczy - poświęciła się, wywindowała notowania partii i prezesa, a dostaje po du.pie. Ale niech się żrą. Może dzięki temu pis wcześniej zdechnie. Odpowiedz Link Zgłoś
hal9000 Re: Kluzik wyleci? 04.11.10, 17:08 Obstawiam, że wyleci po wyborach. Już by wyleciała gdyby nie obawa o szum w mediach przed wyborami. Odpowiedz Link Zgłoś
honeyr Re: Kluzik wyleci? 04.11.10, 18:11 Musi wylecieć. PiS i tak już dopuścił, aby PO zaszła ich od prawej strony. Nie mogą sobie pozwolić na stanie się zbyt normalnymi. To byłby zabawny widok, kiedy POkraki głosowałaby za żałosnym projektem Piechy ws. in vitro, podczas gdy przewodnicząca PiS głosowałaby za projektem Kidawy Błońskiej. Odpowiedz Link Zgłoś