Gość: marcin IP: *.chello.pl 17.08.05, 22:14 i dzwig stoi na budowie przy gwiazdzistej :) co o tym sadzicie ??:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
roody102 Re: Dzwig 17.08.05, 23:36 Jeden się po sąsiedzku kiedyś zawalił. Jak ten jeszcze trochę postoi, to się ze starości też zawali. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcin Re: Dzwig IP: *.chello.pl 18.08.05, 22:19 dzisiaj sie juz malo co nie wywalil :) malo brakowalo :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcin Re: Dzwig IP: *.chello.pl 19.08.05, 10:58 chodzi tu o budowe "Wislane Ogrody" przy Tylzyckiej i Gwiazdzistej Odpowiedz Link Zgłoś
roody102 Re: Dzwig 19.08.05, 13:29 E, to ja myślałem że chodzi o słynny choinkodźwik na budowie kościoła. Odpowiedz Link Zgłoś