IP: *.chello.pl 17.08.05, 22:14
i dzwig stoi na budowie przy gwiazdzistej :) co o tym sadzicie ??:)
Obserwuj wątek
    • roody102 Re: Dzwig 17.08.05, 23:36
      Jeden się po sąsiedzku kiedyś zawalił. Jak ten jeszcze trochę postoi, to się ze
      starości też zawali.
      • Gość: marcin Re: Dzwig IP: *.chello.pl 18.08.05, 22:19
        dzisiaj sie juz malo co nie wywalil :) malo brakowalo :)
        • samulakm Re: Dzwig 18.08.05, 23:42
          O jaką budowę chodzi??
          • Gość: marcin Re: Dzwig IP: *.chello.pl 19.08.05, 10:58
            chodzi tu o budowe "Wislane Ogrody" przy Tylzyckiej i Gwiazdzistej
            • roody102 Re: Dzwig 19.08.05, 13:29
              E, to ja myślałem że chodzi o słynny choinkodźwik na budowie kościoła.
              • potomar Re: Dzwig 22.08.05, 11:00
                To źle myślałeś.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka