04.11.09, 16:56
Gala MTV Europe Music Awards już jutro.
Mam nadzieję, że nie będzie nudna, jak (prawie) każda inna.
Macie faworytów? Będziecie oglądać? (EMA na MTV o 21.00, o 20.00 rozpocznie się relacja
z czerwonego dywanu).
Dla niedoinformowanych - tutaj nominowani.

jeśli był taki wątek to przepraszam, ja nie znalazłam. ; p
Obserwuj wątek
    • jane_ Re: MTV EMA. 04.11.09, 20:13
      będę oglądac bardziej z obowiązku.
    • independent_ MTV EMA. 04.11.09, 20:24
      oglądać będę, i mam nadzieję, że dodzina nie wygra. nie należy jej się.
      bo niby, do cholery, za co? za płytkie teksty, za świecenie dupą w teledyskach?
      dajcie mi powód, ale zdania nie zmienię.
      z naszych, trzymam kciuki za Ewę i Anię.
      • jane_ Re: MTV EMA. 04.11.09, 20:29
        indie, witaj. c:
        przecież doda już z naszych wygrała, przeszła wręcz do piątki najlepszych, walczy o tytuł europejskiego artysty. niech wygra, nie ma godnych rywali, ja liczyłam na the kolin i dune, royksopp, w ogóle od cholery było w tych piątkach jeszcze dobrych zespołów, ale chyba nawet eliminacji w swoich krajach nie przeszli.
        niech wygra, w gruncie rzeczy ja nie wiem, czy jest się z czego cieszyć otrzymując nagrodę mtv, to nie grammy.
        • independent_ Re: MTV EMA. 04.11.09, 20:42
          heloł, dżejn, krejzolko. ;d


          fuckfuckfuck. noale. niech się cieszy. ;x
          • jane_ Re: MTV EMA. 04.11.09, 20:44
            hihih. ;3

            nergal jej pozazdrości jeszcze i co? ;c
            • independent_ Re: MTV EMA. 04.11.09, 20:50
              i założy bojsbęt, zacznie pisać teksty płytsze od dodzi, będzie miał w
              teledyskach dużo różu, gołych blond plastików i nagrodę emtivi gwarantowaną.
              • jane_ Re: MTV EMA. 04.11.09, 21:00
                i pół metalowego światka zacznie się na nowym nergalu wzorować.
                • independent_ Re: MTV EMA. 04.11.09, 21:04
                  cholera.



                  wtedy to będzie prawdziwy koniec świata. bo wyobrażasz sobie różowych metali z
                  solarą?
                  • jane_ Re: MTV EMA. 05.11.09, 13:09
                    jak jola. ;3
        • paula1253 Re: MTV EMA. 05.11.09, 14:40
          a jak można obejrzeć gale na Facebooku ?
    • mileyka95 Re: MTV EMA. 04.11.09, 20:31
      Dzięki za informacje mniejmy nadzieje lepiej oglądajmy żeby sie przekonać...kiss
      • michelle_ Re: MTV EMA. 04.11.09, 20:33
        będę oglądać. ;x moim zdaniem tak powinny
        wyglądać wyniki :
        NAJLEPSZY UTWÓR - Kings Of Leon "Use Somebody"
        NAJLEPSZY WOKALISTA - Kanye West
        NAJLEPSZY WYKONAWCA KONCERTOWY - Kings of Leon
        NAJLEPSZY WYKONAWCA MUZYKI MIEJSKIEJ - Kanye West
        NAJLEPSZY ZESPÓŁ - Kings od Leon ew. Jonasi
        NAJLEPSZY ZESPÓŁ ROCKOWY - Kings of Leon
        NAJLEPSZY DEBIUT - Taylor Swift
        NAJLEPSZY WYKONAWCA MUZYKI ALTERNATYWNEJ - Paramore
        NAJLEPSZA WOKALISTKA - Katy Perry
        NAJLEPSZY TELEDYSK - Britney Spears – ‘Circus’
        NAJLEPSZY WYKONAWCA „MTV WORLD STAGE" - Kings of Leon
        NAJLEPSZY WYKONAWCA “MTV PUSH” - The Veronicas
        NAJLEPSZY POLSKI WYKONAWCA - Ewa Farna.
    • jonaskowa Re: MTV EMA. 04.11.09, 20:34
      Ja kibicuuję Jonaaskom serce x D
      • limka Re: MTV EMA. 04.11.09, 20:40
        Ale z polskich wykonawców liczy się tylko Doda, nie? Bo ona przecież przeszła dalej. Wiem, że druga była Ewa Farna. Szkoda, że przegrała, według mnie jest o wiele lepsza. smile
      • nickjonasek Re: MTV EMA. 05.11.09, 12:21
        Nom... Ja tesh Jonas Brothers serce
        Nick <333
    • tokio_hotel_483 Re: MTV EMA. 04.11.09, 20:41
      TH;*;*;*Eminem;*;*;* itp.big_grin
    • priskaa Re: MTV EMA. 04.11.09, 20:47
      Tokio Hotel ! Trzymamy za nich kciuki ! ; - *
      • agucia JONAS!!!!!! 04.11.09, 20:54
        Jonas Brothers <3
        • agucia Re: JONAS!!!!!! 04.11.09, 20:55
          chyba kpisz big_grin!!
      • maddie2909 Re: MTV EMA. 04.11.09, 20:55
        kibicuję Jonasom!! mam nadzieje że wygrają!!!serceserce
      • kammi Re: MTV EMA. 04.11.09, 20:55
        ktoś tu pytał o ulubieńców, hę ? no więc ja liczę oczywiście na Green Day
        { za każdym razem jak sobie myśle, że to będzie w Berlinie to chce mi się
        płakać, tam będzie tyle sław, a to taak bliiisko, eeeh, łeee... } na
        Paramore
        , na Pixie Lott, i na Hockey, choc nikt ich nie zna i
        na pewno nic nie zdziałają. A szkoda, bo fajni są. no, nawet. serceserce
    • diamond.brandy Re: MTV EMA. 04.11.09, 20:59
      Tokio Hotel.
    • zuaona Re: MTV EMA. 04.11.09, 21:05
      jak dla mnie w EUROPE music awards nominowani powinni być tylko europejczycy. -,-
      noale. nie mam faworytów.
    • independent_ ;x. 04.11.09, 21:22
      NAJLEPSZY UTWÓR Kings Of Leon - "Use Somebody".
      NAJLEPSZY WOKALISTA ale śmieszne.
      NAJLEPSZY WYKONAWCA KONCERTOWY Green Day / Kings of Leon.
      NAJLEPSZY WYKONAWCA MUZYKI MIEJSKIEJ ehe.
      NAJLEPSZY ZESPÓŁ Green Day / Kings of Leon (btw. co tam robi JB i TH?).
      NAJLEPSZY ZESPÓŁ ROCKOWY i tutaj zaczyna się problem, proszę państwa.
      NAJLEPSZY DEBIUT La Roux / Lady GaGa.
      NAJLEPSZY WYKONAWCA MUZYKI ALTERNATYWNEJ Muse / Paramore / The Killers.
      NAJLEPSZA WOKALISTKA Lady GaGa
      NAJLEPSZY TELEDYSK ale kupa.
      NAJLEPSZY WYKONAWCA „MTV WORLD STAGE” widziałam tylko Gagunię.
      NAJLEPSZY WYKONAWCA “MTV PUSH” La Roux / White Lies
      NAJLEPSZY POLSKI WYKONAWCA Dąbrowska / Farna / ah te marzenia.



      hihihi. ;x
    • mrs.brightside doda? 04.11.09, 22:20
      to co bym tu napisała nie nadaje się do publikacji, więc zatrzymam to dla siebie. ;d
    • agnes_ Re: MTV EMA. 05.11.09, 10:57
      chcę żeby The Killers wygrali. *_* i nie zobaczę tego niestety, bo nie mam mtv i
      nie wiem czy mamuśka pozwoli mi wejść wieczorem na kompa. ;c
    • miley_cliqua Re: MTV EMA. 05.11.09, 11:03
      bede oglądać raczejwink
      a ja właśnie mam nadzieje że doda wygra , nie lubie jej bo jest pusta ale chyba
      pierwszy raz jest tam ktoś z polski , i mógłby pokazać smirk
    • mandy_jonas Re: MTV EMA. 05.11.09, 12:16
      A ja bym chciała żeby doda wygrała... Może wreszcie komuś z naszego kraju udało
      by się zrobić karierę międzynarodową... Może na reszcie zauważono by nasz kraj
      na płaszczyźnie świata?big_grin
    • luvmusic. Re: MTV EMA. 05.11.09, 12:58
      Oczywiście, że będę oglądać wink mam nadzieję, że Paramore wygrają.
    • tomex Re: MTV EMA. 05.11.09, 12:59
      Doda musi wygrać !!!!!! Polska jest najlepsza!!!!

      Ale i tak juz wygrała dostając się do pierwszej 5 !!!!
    • spongebob. hemeheme. xd 05.11.09, 13:26
      NAJLEPSZY UTWÓR - Kings Of Leon "Use Somebody"
      NAJLEPSZY WOKALISTA - Kanye West
      NAJLEPSZY WYKONAWCA KONCERTOWY - Kings of Leon
      NAJLEPSZY WYKONAWCA MUZYKI MIEJSKIEJ - Kanye West
      NAJLEPSZY ZESPÓŁ - Kings od Leon
      NAJLEPSZY ZESPÓŁ ROCKOWY - Kings of Leon
      NAJLEPSZY DEBIUT - Taylor Swift
      NAJLEPSZY WYKONAWCA MUZYKI ALTERNATYWNEJ - Paramore / The Killers
      NAJLEPSZA WOKALISTKA - Katy Perry/Beyonce
      NAJLEPSZY TELEDYSK - We Made You
      NAJLEPSZY WYKONAWCA „MTV WORLD STAGE" - Kings of Leon
      NAJLEPSZY WYKONAWCA “MTV PUSH” - Pixie Lott.
      NAJLEPSZY POLSKI WYKONAWCA - Ewa Farna.

      najbardziej liczę na KOL oraz na Paramore. ; ))
    • mileyyyy Re: MTV EMA. 05.11.09, 13:29
      Oby Jonas Brothers wygrali wink) bym się bardzo cieszyczła, tymbardziej ze Kev ma
      dzisiaj urodziny i fajny by miał prezent big_grin. Eminem i Beyonce też mogli by wygrać wink
    • camilla_bieber ;p 05.11.09, 13:36
      Jonasi . Kings Of Leon. Green Day. Kto wygra ? nie wiem ? Każdy z tych
      zespołów moze...
    • ninuchab no jasne ! 05.11.09, 13:41
      oczywiście !
      nie przegapiła bym takiej gali
      oglądałam prawie wszystkie gale na Mtv .

      hm . nie mam faworytów. tongue_out
    • olisss :P 05.11.09, 13:42
      Tokio Hotel xzD^^;P
    • maggy297 Re: MTV EMA. 05.11.09, 13:54
      Ja będę oglądała xD ale faworytów nie mam. Na pewno nie Dodę, ale miło by było
      gdyby wygrała, bo przecież to rodaczka wink
    • taylor_ Re: MTV EMA. 05.11.09, 13:56
      ` o Taylor Swift i Paramore , fajniee : D
    • devilish_ MTV EMA. 05.11.09, 13:58
      wygra kto wygra c ;;
      ale nie chcę żeby doda wygrała !
      śpiewa dennie !
      talentu ani trochę nie ma ku.rwa .
      tylko
      polska ma takich wykonawców !
    • agusth Re: MTV EMA. 05.11.09, 14:07
      musze to ogladac ale bede w necie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka