Dodaj do ulubionych

miesięca czy miesiąca!

24.11.09, 13:24
No właśnie,bo czasem jak wchodzę na kogoś priv to tam pisze ''jest z nami od
miesięca''.


powinno byc raczej miesiąca,nie miesięca ;// a wy co sądzicie ??; ))

;]]
Obserwuj wątek
    • deluxe Re: miesięca czy miesiąca! 24.11.09, 13:29
      no, powinno być miesiąca . XD
      • nici Re: miesięca czy miesiąca! 25.11.09, 21:39
        miesiaca chyba
    • diamond_girl12 Re: miesięca czy miesiąca! 24.11.09, 13:38
      W liczbie pojedynczej miesiąca, a w mnogiej miesięcy.
    • zigii Re: miesięca czy miesiąca! 24.11.09, 15:36
      miesiĄca powinno być. kotek jest zły. piesek ugryzie, ojkotkuojkotku.
    • seneka4 Re: miesięca czy miesiąca! 24.11.09, 15:48
      miesiąca.! -.-'
      • sysiek4444 Re: miesięca czy miesiąca! 24.11.09, 15:51
        A może poprostu nie umiesz czytać ?


        Daje przykład . :

        *Jest znami od 1 misiąca .

        *Jest znami od 4 miesięcy .



        • selcia17 Re: miesięca czy miesiąca! 24.11.09, 15:52
          dokładnie


          1 miesiąc

          7 miesięcy
          • miley_cyrus45 sysiek4444 25.11.09, 15:07
            Co ty myśoisz,że jak mam 9 lat to czytac nie potrafie??;xx
            czytac to ja potrafię od 3 lat ;cc
            a co do tych miesiąca,miesięca to już ze 100 razy się patrzyłam i było 'jest z
            nami od miesięca' <.<
            • sysiek4444 Re: sysiek4444 25.11.09, 15:14
              Od 3 lat ? naprawde ? ohh nie do uwierzenia , ja dopiero od 6 lat . -.-
      • inna__ Re: miesięca czy miesiąca! 25.11.09, 15:42
        miesiąca
    • kiskowa Re: miesięca czy miesiąca! 25.11.09, 15:17
      miesiąca! xd
    • blondzia Re: miesięca czy miesiąca! 25.11.09, 15:21
      Powinno być na bank miesiąca bo ja lubię bardzo j.polski i znam poprawną wymowę
      i sprawdzałam dla pewności w słowniku big_grin
    • kitty_black Re: miesięca czy miesiąca! 25.11.09, 15:26
      to ty masz 9 lat?
      ooo matko i umiesz czytać...?
      ściemniasz.

      i po się tak chwalić?
      ja miałam 5 jak się nauczyłam i żyję x-DD
    • mrs.brightside miesięca czy miesiąca! 25.11.09, 15:32
      oh, boże. literówka. straszne. pozwij za to ludzi z kotka. -,-
      • sobota Bla bla bla 25.11.09, 15:38
        Noo .. pozwij za to .. najlepiej do Anny Marii Wesołowskiej to będziesz w
        telewizji jako Nieletnia .
        9 lat i umiesz czytać ?!
        No nie gadaj .
        Niemożliwe .
        Ja mam 14 i dalej nie umiem .
        Jak to się robi .
        Powiedz mi Nieletnia .. !
        • mrs.brightside Re: Bla bla bla 25.11.09, 15:40
          ja jestem słit sikstin i mamusia pisze za mnie posty na kotku. ;c
    • carolin96 Re: miesięca czy miesiąca! 25.11.09, 15:37
      MIESIĄCA smile
    • elax33 Re: miesięca czy miesiąca! 25.11.09, 15:40
      Jasne że miesiąca
      ehh.. to ci ludzie jacys dziwni ;p
    • havika Re: miesięca czy miesiąca! 25.11.09, 15:41
      miesiąca, miesięca.. boże, literówka. mi też się takie błędy zdarzają.

      ale ma być miesiąca ;]
    • be_my_dream_xde Re: miesięca czy miesiąca! 25.11.09, 15:46
      jaa tez mam od miesieca
    • ketrin Re: miesięca czy miesiąca! 25.11.09, 16:06
      nie wiem, powinno być od miesiąca, pewnie pomyłka ; ]
    • ann_95 Re: miesięca czy miesiąca! 25.11.09, 17:01
      No proste, że miesiĄca wink
      • nikt. Re: miesięca czy miesiąca! 25.11.09, 21:23
        miesiąca.
        • miqusia Re: miesięca czy miesiąca! 25.11.09, 21:27
          a, to ja tak spytam.

          mijały dni czy mijały dnie?

    • tokio_hotel_483 Re: miesięca czy miesiąca! 25.11.09, 21:28
      ojej,ale sie porobiło..xd
    • broken_heart Re: miesięca czy miesiąca! 25.11.09, 21:44
      miesiąca
      • miley_cyrus45 Re: miesięca czy miesiąca! 26.11.09, 11:06
        tak syś,chyba 3 lub 4 wink jakoś tak...
        i wy se nie żartujcie zemnie... shockshockshock+hahaha któraś tam ma 14
        lat i czytac nie umie??hahaha nie no,padnę <joke>coolsuspicious
    • wanilka Re: miesięca czy miesiąca! 26.11.09, 11:13
      Hahah !
      Rzeczywiście !
      Cytat z mojego proff:
      "Jest z nami od miesięca" big_grinbig_grin
      • szysza_xd Re: miesięca czy miesiąca! 26.11.09, 12:21
        Od miesiaca, ale od dwóch miesiecy xD
        Trzeba sie złożyc na słowniki ortograficzne dla niektórych ;P
        • hellokiciara Re: miesięca czy miesiąca! 26.11.09, 13:08
          U mnie napisane jest od miesięca ; x

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka