miley_cyrus45 24.11.09, 13:24 No właśnie,bo czasem jak wchodzę na kogoś priv to tam pisze ''jest z nami od miesięca''. powinno byc raczej miesiąca,nie miesięca ;// a wy co sądzicie ??; )) ;]] Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
diamond_girl12 Re: miesięca czy miesiąca! 24.11.09, 13:38 W liczbie pojedynczej miesiąca, a w mnogiej miesięcy. Odpowiedz Link Zgłoś
zigii Re: miesięca czy miesiąca! 24.11.09, 15:36 miesiĄca powinno być. kotek jest zły. piesek ugryzie, ojkotkuojkotku. Odpowiedz Link Zgłoś
sysiek4444 Re: miesięca czy miesiąca! 24.11.09, 15:51 A może poprostu nie umiesz czytać ? Daje przykład . : *Jest znami od 1 misiąca . *Jest znami od 4 miesięcy . Odpowiedz Link Zgłoś
selcia17 Re: miesięca czy miesiąca! 24.11.09, 15:52 dokładnie 1 miesiąc 7 miesięcy Odpowiedz Link Zgłoś
miley_cyrus45 sysiek4444 25.11.09, 15:07 Co ty myśoisz,że jak mam 9 lat to czytac nie potrafie??;xx czytac to ja potrafię od 3 lat ;cc a co do tych miesiąca,miesięca to już ze 100 razy się patrzyłam i było 'jest z nami od miesięca' <.< Odpowiedz Link Zgłoś
sysiek4444 Re: sysiek4444 25.11.09, 15:14 Od 3 lat ? naprawde ? ohh nie do uwierzenia , ja dopiero od 6 lat . -.- Odpowiedz Link Zgłoś
blondzia Re: miesięca czy miesiąca! 25.11.09, 15:21 Powinno być na bank miesiąca bo ja lubię bardzo j.polski i znam poprawną wymowę i sprawdzałam dla pewności w słowniku Odpowiedz Link Zgłoś
kitty_black Re: miesięca czy miesiąca! 25.11.09, 15:26 to ty masz 9 lat? ooo matko i umiesz czytać...? ściemniasz. i po się tak chwalić? ja miałam 5 jak się nauczyłam i żyję x-DD Odpowiedz Link Zgłoś
mrs.brightside miesięca czy miesiąca! 25.11.09, 15:32 oh, boże. literówka. straszne. pozwij za to ludzi z kotka. -,- Odpowiedz Link Zgłoś
sobota Bla bla bla 25.11.09, 15:38 Noo .. pozwij za to .. najlepiej do Anny Marii Wesołowskiej to będziesz w telewizji jako Nieletnia . 9 lat i umiesz czytać ?! No nie gadaj . Niemożliwe . Ja mam 14 i dalej nie umiem . Jak to się robi . Powiedz mi Nieletnia .. ! Odpowiedz Link Zgłoś
mrs.brightside Re: Bla bla bla 25.11.09, 15:40 ja jestem słit sikstin i mamusia pisze za mnie posty na kotku. ;c Odpowiedz Link Zgłoś
elax33 Re: miesięca czy miesiąca! 25.11.09, 15:40 Jasne że miesiąca ehh.. to ci ludzie jacys dziwni ;p Odpowiedz Link Zgłoś
havika Re: miesięca czy miesiąca! 25.11.09, 15:41 miesiąca, miesięca.. boże, literówka. mi też się takie błędy zdarzają. ale ma być miesiąca ;] Odpowiedz Link Zgłoś
be_my_dream_xde Re: miesięca czy miesiąca! 25.11.09, 15:46 jaa tez mam od miesieca Odpowiedz Link Zgłoś
ketrin Re: miesięca czy miesiąca! 25.11.09, 16:06 nie wiem, powinno być od miesiąca, pewnie pomyłka ; ] Odpowiedz Link Zgłoś
miqusia Re: miesięca czy miesiąca! 25.11.09, 21:27 a, to ja tak spytam. mijały dni czy mijały dnie? Odpowiedz Link Zgłoś
tokio_hotel_483 Re: miesięca czy miesiąca! 25.11.09, 21:28 ojej,ale sie porobiło..xd Odpowiedz Link Zgłoś
miley_cyrus45 Re: miesięca czy miesiąca! 26.11.09, 11:06 tak syś,chyba 3 lub 4 jakoś tak... i wy se nie żartujcie zemnie... +hahaha któraś tam ma 14 lat i czytac nie umie??hahaha nie no,padnę <joke> Odpowiedz Link Zgłoś
wanilka Re: miesięca czy miesiąca! 26.11.09, 11:13 Hahah ! Rzeczywiście ! Cytat z mojego proff: "Jest z nami od miesięca" Odpowiedz Link Zgłoś
szysza_xd Re: miesięca czy miesiąca! 26.11.09, 12:21 Od miesiaca, ale od dwóch miesiecy xD Trzeba sie złożyc na słowniki ortograficzne dla niektórych ;P Odpowiedz Link Zgłoś
hellokiciara Re: miesięca czy miesiąca! 26.11.09, 13:08 U mnie napisane jest od miesięca ; x Odpowiedz Link Zgłoś