bieberowa69 Re: Cody Simpson 29.06.10, 11:34 łłłeeeeeeee !;/ nie lubie tego codyego czy jak to mu;/ nie nawidzę go ;/ o 100 razy więcej wolę Justina a byłe fanki Justina które teraz się na niego uwzięły to widac zę justina tylko leciały na to ze ejst sławny ;/ Odpowiedz Link Zgłoś
caterina97 Re: Cody Simpson 29.06.10, 20:31 jest okeii , ale wg mnie Justina nie przebije . Lubię Biebera , ale nie jestem jego super fanką . Podoba mi się jak śpiewa , ma ładny głos i sensowne piosenki . Cody też jest fajny , ale brakuje mu tego czegoś . :c Odpowiedz Link Zgłoś
ola09 Re: Cody Simpson 29.06.10, 20:49 drugi Bieber ma 12lat?!?!?!?!?!?!?!!?!?!? skoro Justin ma 16 lat a wygląda na 12 to ten Cody pewnie wygląda na 8 Odpowiedz Link Zgłoś
paaali Pośnij seee . ;d . Never in life . . 29.06.10, 23:14 Nigdy w zyciu . ! Justinekk jeden najlepszy i tyle . kropka < 3. Odpowiedz Link Zgłoś
dona94 Re: Cody Simpson 30.06.10, 09:21 noo pewnie że słyszałam . < 3 on jest boski i śliczy ( ale wole JB ) . tak , to jest jego piosenka ONE i IYiYi PS. on ma 13 lat. Odpowiedz Link Zgłoś
xxmilaaaaxx Re: Cody Simpson 30.06.10, 10:18 Kocham go ! I ajebistą ma piosenkę "iYiYi" z Flo Ridą Odpowiedz Link Zgłoś
agula14 Re: Cody Simpson 07.08.10, 22:30 JB o wiele przystojniejszy od niego.Ten Cody Simpson nie jest taki piękny. A z resztą ja mam szaleć za dwunastolatkiem!? Z chłopakiem młodszym ode mnie ? Odpowiedz Link Zgłoś
mewusia Re: Cody Simpson 07.08.10, 22:37 KOCHAM GO !!!!!! bez urazy dla fanek biebera ale On ma ma bardziej męski glos niż Bieber. . . Odpowiedz Link Zgłoś
paulaa_xd Re: Cody Simpson 09.08.10, 10:31 zwisa mi on ale nie jestem jego fanką(anty też nie) Odpowiedz Link Zgłoś
kaila127 Nie wierzę!... 09.08.10, 10:56 To kopia Bimbera,tylko trochę ładniejsza.A piosenki właśnie w stylu Justina.Może już niedług ten wasz bieberek straci na popularności?! Odpowiedz Link Zgłoś
korcia37 Re: Cody Simpson 09.08.10, 10:58 Po pierwsze on ma 13 lat i wątpie żeby w tak krótkim czasie jak Bieber stał sie gwiazdą . Odpowiedz Link Zgłoś
aga457 Re: Cody Simpson 09.08.10, 11:01 Ja uważam że Cody nie przebije justinka tyko może być z nim równy ponieważ bieber ma wiele zakochanych w nim fanek a cody dopiero zaczyna ale mi się podobają piosenki justina i simpsona a najbardziej "iyiyi" Odpowiedz Link Zgłoś