27.04.10, 10:31
nie wiem czy wątek był...
pierwsze klasy gimnazjum mają od dziś wolne przez trzy dni (przynajmniej tak
jest u nas)
a wy macie wolne?? chodzicie do szkoły?? jak nie to co zamierzacie robić?smile
może było, może nie

a jak coś
to wiecie że
jest czerwony kosz

ale mi się zrymowałosmile
Obserwuj wątek
    • kiskowa 2 też :p 27.04.10, 10:37
      będzie melanżyk ^^
      • panna_efron_x33 Re: 2 też :p 27.04.10, 12:02
        tez mam wolne.
      • milka55988 Re: 2 też :p 27.04.10, 20:45
        Niedaleko mojej miejscowości pierwsze gimnazjum musiały iść do szkoły. Wiem, bo
        moje kumpele chodzą tam do szkoły i powiedziały mi.
    • jade Nie tylko pierwsze klasy gimnazjum ale i drugie :P 27.04.10, 10:38
      Za rok tak fajnie nie będę miała! big_grin No ale trzeba chwytać dzień i nie martwić
      się co będzie jutro jak to mawiał szanowny Horacy kiss
      • jade Re: Nie tylko pierwsze klasy gimnazjum ale i drug 27.04.10, 10:38
        Chyba Horacy. Mylą mi się ci goście tongue_out
        • jade Re: Nie tylko pierwsze klasy gimnazjum ale i drug 27.04.10, 10:40
          Taak to był Horacy - sprawdziłam w podr z polskiego xD
          • alice.xd.bella Re: Nie tylko pierwsze klasy gimnazjum ale i drug 27.04.10, 10:56
            u mnie w szkole drugie piszą testy próbne i nie mają wolnegosad to moja ostatnia laba
    • sel_dem Re: WOLNE!! 27.04.10, 10:38
      Też mam teraz wolne , 3 dni odpoczynku .

      Nie wiem jeszcze nie mam planów .

      sel_dem
      • molinka Re: WOLNE!! 27.04.10, 10:45
        3 dni wolnego za rok też a za dwa lata już nie będzie radości
    • nothing... Jestem w II gim.... 27.04.10, 10:49
      i też mam wolne 3 dni, ale jak pomyślę że to za rok będę pisać....
      • alice.xd.bella Re: Jestem w II gim.... 27.04.10, 10:57
        po tych komentarzach stwierdzam że to tylko ja za rok idę do szkoły a wy macie
        wolne!!!! to nie jest fairsad
    • majka1886 Re: WOLNE!! 27.04.10, 11:18
      my mamy próbne testy
      • sysiek4444 Re: WOLNE!! 27.04.10, 11:21
        też mam wole .
        kól , tyle że jestem chora ... a do tego za oknem deszcz . ;/
        mam nadizeje że jutro będzie ciepło . c :
        • ashley. Re: WOLNE!! 27.04.10, 11:32
          wszyystkie gimnazja inteligencie mają wolne (pierwsze i drugie klasy) gdyż w
          caałej Polsce są egzaaminy.

          kapiczko?
          • paula11 Re: WOLNE!! 27.04.10, 11:39
            A ja chodzę do 6 klasy i też mam wolne ;P Bo chodzę do szkoły gdzie jest podstawówka i
            gimnazjum w jedym budynku. I jak widać ma to zalety (dni wolne) wink
    • jane_ Re: WOLNE!! 27.04.10, 11:43
      do teraz spałam, muszę przepisać pracę semastralna i jutro i tak idę do szkoły ją zdać, a w czwartek mam dodatkowy angielski. i wypadałoby się pouczyć do szkoły, bo zaległości mam masę.
      ja dziękuję za takie wolne, tym bardziej, że za rok to ja będę się stresować.
    • pati2505 Re: WOLNE!! 27.04.10, 11:43
      Też mam wolne i za rok też,a za dwa lata test big_grin

      Nie wiem co będę robić bo pada u mnie deszcz,a miałam iść na dwór confused
    • marzycielkaaa_ WOLNE!!! 27.04.10, 11:43
      U nas też wolnebig_grin Wprawdzie to tylko 3 dni ale ważne że coś wolnego jestsmilesmilesmile ! Do mnie
      kumpela niedługo przychodzi, a popołudniu idziemy do pizzeri z dziewczynami z klasybig_grin A
      na jutro i pojutrze jeszcze nie mam planów...smile Coś się wymyślibig_grin
    • delicious Ta... Wy się cieszcie wolnością, my cierpimy.... 27.04.10, 11:43
      Ale za parę latek też będziecie pisaćtongue_out
    • aileen jestem w III klasie. wolne od piątku. 27.04.10, 11:45
    • mroweczka_xxx Re: WOLNE!! 27.04.10, 11:48
      ja też mam wolne ! ale od 9 do 11 piszę egzamin -.-
    • light Wredne... 27.04.10, 11:49
    • ehe_ Re: WOLNE!! 27.04.10, 11:50
      ja też mam wolnee ! wink
      będę na dworze, komputerze, zakupach.. ;d.
    • papson_ave Re: WOLNE!! 27.04.10, 11:53
      o ta, 3 calutkie dni przed kompem. ;p
    • blondzia I i II klasy mają wolne ! 27.04.10, 11:54
      Ja jestem w I i mam wolne zamieszam spędzić jak zwykły dzień a co może na Hawaje
      polecę bo trzy dni to serio wakacje !

      Będę siedziała przed kompem jak rodzice wrócą to nie wiem pójdę na dwór z
      siostrą jak będzie ciepło kupię gazetę będę czytała książkę może gdzieś pójdę no
      nie wiem cool
    • yzz. WOLNE!! 27.04.10, 11:58
      Oczywiście, że macie wolne. Każde gimnazjalne 1 i 2 mają dzisiaj, jutro i
      pojutrze wolne.
    • lonely.estrella Re: WOLNE!! 27.04.10, 11:58
      Ja testy pisze właśnie po jednym jestem tongue_out
      • florcia08 Re: WOLNE!! 27.04.10, 12:03
        Ale za to, my trzecioklasiści niedługo będziemy już po i będzie luzik, a wy będziecie się
        pozniej stresowaćtongue_out
    • nuna_ Re: WOLNE!! 27.04.10, 12:03
      ogólnie to 1 i 2 klasy gimnazjum mają dziś wolne, bo 3 gimnazjaliści piszą egzamin.
      Ja jadę do babci trochę zarobić smile
    • piratka13 Re: WOLNE!! 27.04.10, 12:04
      no mam wolne ;p
      • elf97 Re: WOLNE!! 27.04.10, 12:06
        no ja też mam niby wolne

        ale musimy iść na takie zorganizowane zającia :

        kino , plac zabaw ; pp i tak dalej '
    • kelly777 Re: WOLNE!! 27.04.10, 12:05
      Jeśli chodzi o rymy, tooo nawet nawet xDDD
      Ja jetsem w pierwszej i ma trzy dni wolne, aa co zamierzam ?
      Hmm, zamierzam sie pożądnie wyyspać to po pierwsze po drugie się uczyć, muszę
      podciagnąc oceny ! Aa ty ? ;-*
      Pozdrooo
    • lolcia15 Re: WOLNE!! 27.04.10, 12:06
      u nas 1 kl mają wolne angry
      ale im fajnie...

      my musimy pisać sciana tragedia
    • xxxnikusxxx Re: WOLNE!! 27.04.10, 12:09
      ja jestem w 2 gim i tez mam wolne ; D
      co zamierzam robić? ee, zaraz pójdę na ręczną, potem z koleżanką się umówiłam.
      Jutro będę się nudzić, albo gdzieś pojadę, a w czwartek jeszcze nie wiem co będę
      robić xd
    • kuku_ WOLNE!! 27.04.10, 19:19
      drugie klasy też mają wolne ; d
    • katsuumi_17 Re: WOLNE!! 27.04.10, 20:04
      No, A pierwsze i drugie liceum mają wolny cały przyszły tydzień do czwartku z uwagi na
      matury obowiązkowe. I co? smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka