nie wiem czy wątek był...
pierwsze klasy gimnazjum mają od dziś wolne przez trzy dni (przynajmniej tak
jest u nas)
a wy macie wolne?? chodzicie do szkoły?? jak nie to co zamierzacie robić?

może było, może nie
a jak coś
to wiecie że
jest czerwony kosz
ale mi się zrymowało